Utakmicu obilježila Branjevska brigada

Navijači Branjeva

Da se i u nižim ligama voli i prati fudbal, i navija za svoj klub vidjeli su ljubitelji fudbala na meču Polet – Branjevo. Bio je to duel  9. kola Područne lige Birač.

Kravica i njen Polet su dočekali lidera. Nakon 90 minuta igre nije bilo pobjednika. Utakmica je završena rezultatom 1:1, a domaćin je prvi poveo. Gol Radoša Malića je zatresao Vlado Čelik u 22. minuti, a tim Branjeva se grčevito borio da stigne barem do poravnanja.

Došli su do gola pet minuta prije kraja. Nikola Lukić je matirao Vujadinovića i donio svom timu bod. Ima sada tim Branjeva četiri boda više od drugoplasiranog Bratstva.

Posebnu draž ovom meču dali su navijači Branjeva. Branjevska brigada, kako se zovu pristalice ovog kluba su svih 90 minuta davali veliku podršku ljubimcima, ali i pravi lijepu atmosferu na samom stadionu.

Polet – Branjevo  1:1 (1:0)

Stadion: Gradsko Bratunac. Gledalaca: 70. Sudije: Marko Lazarević (Čelopek) [Glavni], Stefan Kovačević () [Pomoćnik], Srđan Lazić (Jardan) [Pomoćnik], Strijelci: Vlado Čelik 22', [Polet (Kravica)]; Nikola Lukić 85', [Branjevo]. Žuti kartoni: Nikola Ivanović 76', Nemanja Filipović 87', [Polet (Kravica)];

DOMAĆI TIM: Mile Vujadinović (G) , Ognjen Mihajlović (62. Marinko Živanović), Nemanja Filipović , Nikola Ivanović , Vlado Čelik (62. Igor Lončarević), Milorad Ostojić , Srđan Ilić , Ognjenko Leka (K) , Miroslav Ivanović , Jovan Lazarević , Rade Maksimović

GOSTUJUĆI TIM: Radoš Malić (G) , Ivan Kalajdžić (73. Velibor Ćorić), Milan Krunić (K) , Slaviša Radić (57. Vojislav Mirosavljević), Ognjen Okilj , Marko Lazarević , Zoran Čuturić (73. Stefan Ćorić), Radislav Zekanović , Miloš Ivanović , Nikola Lukić , Ozren Okilj