Dva meča odgođena

Fudbaleri Turbine, Jablanica

U subotu 4. novembra u okviru Druge lige FBiH, grupa Jug odigrana je samo utakmica u Čapljini između istoimene ekipe i prozorska Rame, Marko Blažević je u 40. minuti doveo Čapljince u prednost, 1:0,  u nadoknadi izgubljenog vremena u prvom poluvremenu Ivić je izjednačio na 1:1, da bi Brajković  53. minuti postigao gol za Čapljince 2:1, a, Rotim je u 73. minuti postavio konačnih 2:2.

Međugorje je dočekalo NK Ljubuški koji je u 24. minuti  golom Čuljka poveo sa 0:1,što je i konačni rezultat.

Livanjski Troglav je bio domaćin Neumu, u 20. minuti Banović je doveo domaći sastav u prednost, 1:0, devet minuta kasnije Vidović je povećao na 2:0.

NK Stolac je za rivala imao jablaničku Turbinu koja je preko Agovića u 16. minuti povela 0:1. Anes Agović je još jednom pogodio mrežu Stočana u 85. minuti za konačnih 0:2.

Gornjovakufska Sloga je ugostila lidera Kruševo i u 68.  minuti Amer Mašetić je doveo Slogu u prednost, 1:0. U 82. minuti Tarik Sadiković je povećao na 2:0, da bi Agić u nadoknadi izgubljenog vremena postavio konačnih 3:0.

Rezultati,

Buturović Polje :  FK Klis – NK Kamešnica  (odgođena utakmica) .

Međugorje : NK Međugorje - NK Ljubuški 0:1 (Čuljak 24')

Čapljina:  NK Čapljina – NK Rama 2:2 (Blažević 40'  Brajković 53/ Ivić 45' + 1, Rotim 73'  )  .

Livno:   NK Troglav 1918 – NK Neum  2:0 (Banović 20' Vidović 29').

Stolac : NK Stolac - FK Turbina 0:2 ( Agović 16'  85' ) .

Grude: NK Grude - NK Brotnjo (odgođena utakmica) .

Gornji Vakuf /Uskoplje:  NK Sloga - NK Kruševo 3:0 ( Mašetić 68'  Sadiković 82' Agić 90+1) .