Brdo previsoko za Akademce

Brdo - FSA Prijedor

U gradskom derbiju fudbaleri OFK Brda rezultatom 2:1 pobjedili su FSA Prijedor. Na stadionu Vedro polje domaće Brdo je u vođstvo došlo u 8. minutu golom Miloša Stevića. U 34. minutu dosuđen je penal za “Brdo” a za 2:0 sa 11 metara bio je kapiten Vahid Karupović. U poslednjoj minuti prvog poluvremena na 2:1 smanjio je Stefan Crnobrnja. U nastavku oba tima imala su više povoljnih šansi. FSA Prijedor imala je priliki i za izjednačenje., piše infoprijedor.ba

Trener Brda Mirza Alkić zadovoljan je trećom uzastopnom pobjedom. Nenad Bašić, trener FSA Prijedor ističe da su Paspalj, Damjanović, Milinković, Despot i Drljača pokazali da su budućnost FSA. Dodaje da im je nedostajao Dejan Trapić, najbolji strjelac omladiske kvalitetne lige Zapad.

OFK BRDO – FSA PRIJEDOR 2:1 (2:1)

Stadion Vedro Polje. Gledaoca 150.
Glavni sudija: Nemanja Davidović. Pomoćni:Milan Garić (Prijedor), Zoran Bilbija (Rasavci).

OFK Brdo: Miloš Babić, Manojlo Trkulja, Haris Harambašić, Vahid Karupović, Edin Isaković (71. Boro Bogoljub Stupar), Miloš Stević (85. Ajdin Behlić), Danilo Marmat, Anes Vojniković (46. Zoran Miodragović), Milan Bundalo, Dino Dadić (85. Željko Kuridža, Duško Karajica (46. Nemanja Vujatović).
Trener: Mirza Alkić
Rezerva: Jadranko Vidović.
FSA PRIJEDOR: Milan Zgonjanin, Miloš Rečević, Igor Golić (46. Stefan Mikić), Vladimir Despot, Miloš Sadžak, Borislav Mikić (20. Borislav Pavlović), Marko Mršić, Stefan Crnobrnja, Stefan Stojić (46. Nemanja Marinović), Đorđe Milinković (65. Stefan Paspalj), Marko Drljača (65. Stefan Damjanović).
Rezerva: Stefan Radulović.
Trener: Nenad Bašić.
FSA Prijedor je sa 18 bodova i gol razlikom + 3 na 9. mjestu.
Sa istim brojem bodova i gol razlikom + 1 OFK BRDO je deseto.
U poslednjom kolu Brdo je gost Borca u Šamcu a FSA Prijedor domaćin Proleteru iz Teslića.

Čelinac 2 : 1 Sloga (T)
Naprijed 5 : 1 Polet 1926
Progres 2 : 3 Dubrave
Crni vrh 3 : 1 Sloga (S)
Jedinstvo 5 : 1 Borac
Brdo 2 : 1 FSA
Proleter 8 : 0 Sloboda
Gorica 3 : 1 Tekstilac