Kalinovik furioznim drugim poluvremenom slomio Zahumlje

Futsaleri Kalinovika su se oporavili od dva vezana poraza od Jahorine i Tanga u Kupu, te su zaliječlili rane odličnim izdanjem protiv Zahumlja i pobjedom 4:1.

Poslije tvrdog prvog poluvremena i nule kraj imena ekipa, u nastavku susreta fantastično izdanje domaće ekipe koja sa tri brza gola u tri minute Petra Živkovića, Marka Ćeranića i Đorđa Trifkovića odlazi na 3:0. Gosti odmah kreću sa Aleksandrom Begenišićem kao viškom, on zatvara drugu stativu na kvalitetan način i to je 3:1 u 26. minuti. Tračak nade za goste, koji nastavljaju sa "viškom", ali ga mijenjaju, pa Srđan Andrić preuzima tu ulogu, no ne uspjevaju da pronađu put pored i večeras odličnog Gorana Macana.

Tek, Pavle Sladoje u 32. minuti kažnjava grešku Trebinjaca i pogađa za sigurnih 4:1, što je bio i konačan rezultat utakmice.

KMF KALINOVIK - FC ZAHUMLJE TREBINJE 4:1 (0:0)
Dvorana OŠ "Aleksa Šantić", Vojkovići
Gledalaca: 100
Sudije: Nemanja Vujadin i Miroslav Bjelica (oba Istočno Sarajevo)
Strijelci: 1:0 Živković 22, 2:0 Ćeranić 23, 3:0 Trifković 24, 3:1 Begenišić 26, 4:1 Sladoje 32
Žuti kartoni: Vujović (Zahumlje)

KALINOVIK: Macan, Živković, Kovačević, Trifković, Droca, V.Tepavčević, Ćeranić, P. Sladoje, M. Sladoje, Lončarević, Mandić, D. Tepavčević

ZAHUMLJE: Tubić, Milidragović, Begenišić, Cimirot, Sr. Andrić, Sa. Andrić, Ninković, Vujović, Bokić

Ljubinje 12 : 9 Jahorina
Medi. fakultet 3 : 3 Zahumlje
Akademac 5 : 1 Višegrad
Glasinac 9 : 5 Radnički
Kalinovik 2 : 2 Tango