Sloga dva savladala ekipu Srednjoškolca

Spuštena je zavjesa na jesenji dio sezone Druge lige Republike Srpske grupa Zapad. Ekipa druge ekipe dobojske Sloge je slavila u Novom Gradu protiv domaćeg Srednjoškolca rezultatom 30:29. Time je Sloga 2 prvi dio sezone završila na drugom mjestu, poraze su jedino doživjeli od lidera Teslića i fenjeraša Save iz Broda.
Rezultat je bio u egalu do 15-og minuta tada je rezultat bio 6:6. A onda domaći serijom 3:0 imaju tri gola viška 9:6. Sloga uzvraća istom mjerom i stiže do izjednačenja 9:9 (18 minut). Do kraja prvog poluvremena igralo se gol za gol, tako da se na odmor otišlo s neriješnim rezultatom 13:13.
Drugi dio novograđani otvaraju serijom 5:1 i imaju veliko vođstvo 18:14. Domaći su održavali prednost od tri gola do 46.minuta kada su Dobojlije došle do minus jedan 22:23. U 49.minutu Sloga dva stiže do izjednačenja 25:25. Pet minuta prije kraja Sloga dva prelazi u vođstvo 27:26. U posljednjem minutu izabranici Ljubiše Ristića imaju dva gola viška 30:28. Na kraju trijumf Sloge dva rezultatom 30:29.
Dobojlije su do pobjede predvodili Nikola Stjepanović sa 10 i Aljoša Karać sa 5 golova. Kod domaćih najefikasniji su bili Nenad Aničić sa 10 i Aleksandar Božić sa 9 golova.

SREDNJOŠKOLAC - SLOGA 2 29:30 (13:13)

Dvorana: Sportska Novi Grad. Gledalaca: 100. Sudije: Danijel Gvozdarević (Derventa) i Petar Samardžija (Čelinac). Delegat: Čedomir Đukić (Prijedor). Sedmerci: Srednjoškolac 4(0), Sloga dva 2(2). Isključenja: Srednjoškolac 10, Sloga dva 6 minuta.
SREDNJOŠKOLAC: Saša Šljokavica, Luka Bilić, Petar Radišić 4, Aleksa Mijatović, Sergej Bera, Marko Drljača, Boris Erceg, Jovan Resanović 3, Srđan Erceg, Ivan Stokić, Mihailo Grujić 3, Andrej Kreća, Nenad Aničić 10, Andrej Pilipović, Aleksandar Božić 9. Trener: Dejan Zorić.
SLOGA 2: Danilo Maksimović, Pavle Đuričić 3, Sergej Šarić 2, Aljoša Karać 5, Sergej Đuričić 1, Danilo Simić 2, Aleksej Đekić 3, Luka Kulušić 2, Branko Marković, Nikola Stjepanović 10(2), Andrej Lazić 2, Đorđe Radojčić. Trener: Ljubiša Ristić.