Milan ide dalje

Milan je imao sigurnu prednost pred revanš u Pragu (4:2) i nije dozvolio iznenađenje na putu ka četvrtfinalu Lige Evrope.

“Rosoneri” su slavili protiv Slavije 3:1 u gostima, a 3:0 je bilo na poluvremenu nakon što je domaćin u 20. minutu ostao sa desetoricom.

Pogađali su Pulišić, Loftus-Čik i Leao, a Slavija je do kraja samo ublažila poraz na oproštaju od evropske scene.

Benfika je osvojila Glazgov i savladala Rendžers 1:0 (prvi meč 2:2).

Jedini pogodak je postigao Silva sredinom nastavka poslije kontranapada i veoma loše reakcije kompletne ekipe “policajaca”.

Marsej je odbranio trijumf od 4:0 iz prve utakmice protiv Viljareala – izgubio je 3:1 u Španiji, a bilo je i 3:0 za “žutu podmornicu”.

Ubjedljiv je bio Vest Hem koji nije dozvolio Frajburgu ni da pomisli da može u četvrtfinale, iako je slavio u Njemačkoj prije sedam dana 1:0.

Večeras je u Londonu bilo čak 5:0 za “čekićare”.