BSK - Omarska 1:0 (0:0)

Banjaluka - Igralište: “Čaire”. Gledalaca: 100. Sudija: Darko Vukojević (Doboj). Strijelac: 1:0 Trivan (54). Žuti kartoni: Trivan, Jović (BSK), De. Nišević, Zdjelar (Omarska). BSK: Ratković, Jekić, Milić, Trninić, Savić, Maksimović, Milojević (od 90. Preradović), Bamburać, Banjac, Dujaković, Subić (od 52. Trivan, od 66. Jović). Trener: Marko Maksimović. OMARSKA: Jokić, N. Nišević, Zdjelar, Da. Romanić, B. Romanić, D. Nišević, Gavraneović (od 54. Krecelj), Anđić (od 60. Lugonja), Rosić, Grahovac, Višić, Hrvaćanin. Trener: Milenko Vuleta. Golom Stefana Trivana u 54. minutu, koji je samo šezdesetak sekundi ranije ušao u igru, fudbaleri BSK-a su sa 1:0 pobijedili OMarsku u premijernoj utakmici 24. kola Druge lige Republike Srpske, grupa zapad. Strijelac jedinog gola je u 66. minutu izašao zbog povrede, a u prvom poluvremenu “romantičari” su imali i jedanaesterac, ali nisu ga realizovali.