10.12.2016 Jagoš Jagoš

Davor Kadić postigao 14 golova

Iako su Zeničani na odmor otišli sa jednim golom prednosti, na kraju susreta su ipak uvjerljivo poraženi sa 8 golova razlike. U prvom dijelu dosta izjednačena igra, gosti su manje griješili i rezultat takve igre je vođstvo nakon 30 minuta. Očekivala se i u nastavku neizvjesna igra, ali domaći su se razigrali i preokrenuli rezultat u svoju korist. Kod domaćih najbolji je bio Davor Kadić, inače igrač utakmice, koji je čal 14 puta pogodio mrežu Zeničana a kod gostiju nešto bolji je bio Aldn  Begagić. KONJUH – ČELIK 29:21 (11:12) ŽIVINICE Gradska dvorana. Gledalaca 400. Sudije: Amar Konjičanin i Dino Konjičanin (oba Visoko).  Delegat Goran Sušić (Mostar) SEDMERCI: Konjuh 8 (6), Čelk 5 (4),  ISKLJUČENJA: Konjuh 2, Čelik 6. KONJUH: Marčeta 1, Husić, Mišić, Damjanović  Šarić, Pejkušić 2, Modrić 1, Kadić 14, Smajić 3, Sakić, Bojić, Alijagić 1, Bečić, Brkić 3, K. Hamzić 2, A. Hamzić 2. Trener Bojan Unčanin.     ČELIK: Omerović, Ad.Begagić, Hadžić 1, Oruč 1, Babić, Sirćo, Begović 1, Boži 2, Tufekčić, Al. Begagić 6, Bezbradica3, Grahovac, Skopljak 5, Pandžić. Trener Bojan Crnomarković.

Krivaja 33 : 32 Goražde
Izviđač 39 : 36 Sloga
Čapljina 28 : 42 Sloboda
Gračanica 39 : 34 Konjuh
Leotar 35 : 26 Maglaj
Borac M:TEL 26 : 24 Vogošća