26.09.2016 fkmladostds

Goleada u Donjoj Slatini

U okviru sedmog kola Druge lige Zapad, u Donjoj Slatini sastali su se domaća Mladost i ekipa Sloge iz Trna. Peresudan trenutak na utakmici desio se u 6. minuti kada Džafić izlazi jedan na jedan sa golmanom Crnčevićem koji ga nekontrolisanom reakcijom obara u šesnaestercu, sudija Dragan Todić nije imao dilemu, pokazao je na bijelu tačku i direktan crveni karton golanu Crnčeviću. Siguran u izvođenju najstrožije kazne bio je Miloš Ilić. Gosti su pružali dosta jak otpor do 44. minuta kada drugi gol za domaće postiže Siniša Žerić. S tim rezultatom se odlazi na odmor . U drugom poluvremenu gosti nisu mogli parirati ni u jednom segmentu igre, a rezultat je se samo povećavao, Strijelci su bili Krsta Mišić u 55. minutu, Džafer Džafić u 58. i 69. minutu, Niko Đurić u 79. minutu i drugi put na ovom meču u 86. minutu strijelac je bio Siniša Žerić. U narednom kolu ekipa Sloge dočekuje Mineral,  a Mladost gostuje u Doboju, ekipi Željezničara. FK Mladost – FK Sloga 7-0 (2-0) Strijelci: Ilić M. 9’(p), Žerić 44. i 86’, Mišić 55’, Džafić 58. i 69’, Đurić 79’. Sudija: Todić Dragan (Doboj). Žuti kartoni: Mišić, Žerić, Ilić M. (Mladost) ; Travar P. (Sloga). Crveni karton: Crnčević (Sloga) Mladost: Lakić, Kadić, Tešić, Ilić D, Čolić, Ilić N, Mišić (od 57’ Paležnica), Đurić, Ilić M, (od 75’ Dejić), Džafić (od 75’ Ivanović), Žerić.Trener;Nihad Kadić.    Sloga: Crnčević, Tepić, Radusin, Paripović, Garača (od 4’ Đukanović), Travar G, Jokanović, Ivić, Kukić (od 9’ Lekić), Travar P. (Od 46’ Grozdanić), Šipovac. Trener:Predrag Tatić.