21.09.2016 Fuad Krvavac

Zvijezda ugašena u Goraždu
  Zanimljiva i neizvjesna utakmica, u kojoj su nakon penala, domaći igrači izborili plasman u osminu finalu. Gosti su prvi došli u vodstvo dva minuta prije odmora a Goraždani su u nastavku krenuli ka izjednačenju. Svoju ofanzivnu igru su krunisali poravnanjem u 85.minuti, kada je Haris Korda pogodio mrežu za 1:1 i izborio penale. Sa bijele tačke domaći su bili precizniji i zasluženo prošli dalje GORAŽDE – ZVIJEZDA GRADAČAC 4:3, pen (1:1) GORAŽDE Gradski stadion Midhat Drljević. Gledalaca 400.Sudija: Sabrija Topalović (Zenica) 7. STRIJELCI: 0:1 Hadžić (43), 1:1 Korda (85). GORAŽDE: N. Čulov 7, Curaković 6, Korda 7, Dučić 6,5, Ferhatović 6 (50. N. Čulov 6), Kurtović 6 (72. Šuntić -), Midžić 6, Berbić 6, Zejnilhodžić 6 (50. Ćurić 6,5), Trener Faruk Kulović. ZVIJEZDA GRADAČAC: Gluhić 6,5, Doljančić – (15. Muratović 6), Mujčić 6, Musupć 6,5, Hadžić 7, Hasanbašić 6, Arapović 6, Hasić 6, Kertić 6 (90. Lupić ). Trener Darko Vojvodić. IGRAČ UATKMICE: Haris Korda (Goražde).