Novi trijumf Sitija

Fudbaleri Mančester sitija pobijedili su danas na svom terenu Vest Hem sa 3:1 u posljednjoj utakmici trećeg kola Premijer lige. Ekipa Pepa Gvardiole je tako zadržala maksimalni učinak na početku sezone, dok je Vest Hem upisao drugi poraz.

Siti je poveo golom Rahima Sterlinga u sedmom minutu, poslije asistencije Durana Nolita, dok je na 2:0 povisio Fernandinjo u 18. minutu. Vest Hem je pogotkom Mihaial Antonija u 58. minutu smanjio rezultat, ali je pobjedu Sitija u 92. minutu potvrdio Sterling svojim drugim golom na meču.

Mančester siti u četvrtom kolu očekuje gostovanje gradskom rivalu Mančester junajtedu, dok Vest Hem dočekuje Votford.

Fudbaleri Midlsbroa su i dalje neporaženi, pošto su danas odigrali bez golova s Vest Hemom.

Midlsbro je iz tri utakmice sakupio pet bodova. S druge strane, Vest Brom ima četiri boda, pošto je upisao po jednu pobjedu, remi i poraz.