Prvi ovosezonski bod Nevesinjaca
Nevesinjski Velež je prvi ovosezonski bod osvojio na gostovanju u Brodcu, odigravši sa domaćim Jedinstvom 3:3, a zanimljivo je da je svih šest golova palo u drugom poluvremenu. U odličnoj utakmici, prepunoj preokreta bod gostima iz Nevesinja je na kraju donio Miljan Petković golom u 88. minutu susreta. Poveli su gosti dvije minute nakon što je počelo drugo poluvrijeme. Strijelac je bio mladi Aleksandar Avdalović. Radost gostiju trajala je svega četiri minute, a onda je pogodio Dejan Jovanović. Do nove prednosti Nevesinjci stižu u 70. minutu. Sopstvenu mrežu je pogodio Darko Gašević. Ipak, u samo tri minute domaći preokreću rezultat. Prvo je veteran, Duško Stajić, pogodio u 76. minutu, da bi u 78. strijelac bio Dejan Jovanović po drugi put. I onda u 88. minutu pomenuti Miljan Petković pogađa mrežu Miroslava Gavrića za 3:3. JEDINSTVO BRODAC - VELEŽ 3:3 (0:0) Stadion Jedinstva Gledalaca: 100 Sudija: Vojislav Vuković (Brčko) Strijelci: 0:1 Avdalović 47, 1.1 De. Jovanović 51, 1:2 Gašević 70 (ag), 2:2 Stajić 76, 3:2 De. Jovanović 78, 3:3 Petković 88 Žuti kartoni: Jedinstvo: Gavrić, S. Jovanović, Krstić, Šikuljak (od 34. De. Jovanović), Spasojević, Demonjić, Mijatović, N. Mitrović (od 61. Perić), Stajić, Gašević (od 72. Že. Mitrović), Ristić  Trener: Miroslav Timić Velež: Zurovac, Petković, Šarenac, Prodanović, Topalović, Mrkajić (od 84. Kovačević), Šiljegović, Radović, Kilibarda (od 46. Bakoč), Avdalović (od 61. Milivojević), Šipovac Trener: Jovo Mišeljić