Radnik nosi bod iz Sarajeva
Utakmica šestog kola BH Telekom Premijer lige između Olimpica i Radnika u Sarajevu malobrojnim gledaocima nije ponudila apsolutno ništa. Velika vrućina bila je veliki protivnik igračima i jedne i druge ekipe, pa ih nisu uspjele osvježiti ni sudijski „tajm auti“, koje je glavni sudija meča, Emir Spahalić iz Mostara, zvao sredinom oba poluvremena da se igrači osvježe. Od prilika nismo vidjeli praktično ništa. Radnik je zaprijetio u sedmoj minuti. Nakon jednog nesporazuma poslije slobodnog udarca Olimpica, lopta je otišla u aut. Izvela je ekipa iz Bijeljine brzo, i Milivoje Lazić je prošao po lijevoj strani, ubacio na drugu stranu loptu za Obradovića, koji bježi odbrani „Vukova“, ali njegov šut odlazi u korner. Isto tako samo jednu prilika Olimpica možemo da izdvojimo.  Igrala se 61. Minuta kada je Sulejman Smajić povukao loptu po desnoj strani i uputio centaršut u samo srce kaznenog prostora. Loptu na volej zahvata napadač domaćeg tima, međutim njegov šut odlazi preko gola. Bilo je to sve od ove jedne zaista loše fudbalske predstave za oko. Radnik je došao po bod, i do njega sasvim zasluženo stigao. Igrali su čvrsto u defanzivi, pa ih nije uspjela zabrinuti ni terenska inicijativa koju je domaći tim imao tokom čitavog drugog poluvremena.  Tako je Olimpic i dalje ekipa koja nema domaće pobjede. Remizirali su oni sa Čelikom i evo sada Radnikom, a poraženi su od Slavije sa 3:2. OLIMPIC – RADNIK 0:0 Stadion: Asim Ferhatović Hase Gledalaca: 100 Sudija: Emir Spahalić (Mostar) 6.5 Žuti kartoni: Smajić,Jusufović , Regoje(Olimpic), Beširević, Obradović (Radnik) OLIMPIC: Fejzić -, Imamović 5.5, Regoje6, Brković 5.5 (od 68. Stefan), Pandža 6 (od 65. Hugo), Smajić6 , Karić 5.5, Videkanić 5, Handžić 5.5 (od 77. Stanić), Jusufović 5.5, Raščić 5.5   Trener: Mirza Varešanović RADNIK: Avdukić -, Hodžić 5.5, Beširević 6,  Jakovljević 6.5, Memišević 6, Žižović 5.5 (od 59. Hadžić 5.5), Lazić 6 (od 77. Maksimović), Obradović  6(od 89. Berbić), Ostojić 6, S. Jakoljević 6, Mašić6   Trener: Slavko Petrović

Zvijezda 09 : Željezničar
Borac : Igman
Zrinjski : Tuzla City