Lazarević spasao Sutjesku u Sarajevu

Juniori Sutjeske osvojili su bod danas na gostovanju u Sarajevu kod Olimpika odigravši 1:1, a junak Fočaka je Lazarević koji je u 94. minutu pogodio za poravnanje.

Prvi dio utakmice donio je inicijativu Olimpika, koji je u nekoliko navrata mogao stići do pogotka, ali je falilo preciznosti u završnici. Treba istaći da su igrači Olimpika imali posjed lopte tokom gotovo cijelog prvog poluvremena, ali i da su gosti preko Dačevića pogodili prečku, što je ujedno bila i njihova najbolja prilika u prvom dijelu. Golovi na ovoj utakmici višeni su u drugom dijelu.

U 51. minuti Bigučanin je doveo juniore Olimpika u vodstvo. Nakon toga domaći fudbaleri su držali vodstvo sve do sudijske nadoknade, kada su gosti uspjeli poravnati. Igrala se posljednja minuta, kada je Lazarević postigao pogodak za konačnih 1:1.

FK OLIMPIK: Mladina, Haznadar, Bogučanin, Bektić, Ćeman, Bešić, Selmanović, Biber, Buljugić, Tarić i Ždralović. Još su igrali: Bečirbašić, Ramić, Bukva, Terzić i Klis.

FK SUTJESKA: Jovičić, Lazović, Jojić, Milutinović, Sekulović, kovačević, Ivanović, Dačević, Lazarević, Perišić i Kovačević Luka. Još su igrali: Ostojić, Prodanović, Radović, Simović i Damjanović.

Rudar 2 : 1 Slavija
Goražde 1 : 9 Bosna Union
Sutjeska 2 : 1 Bosna