Zvijezda 09 osmicom počastila Napredak , Drina sa igračem manje slavila protiv Sloge

Nemanja Rakić upisao hettrik

Kadeti Zvijezde 09 savladali su jutros u Donjem Šepku ubjedljivo Napredak u meču 14. kola Omladinske lige BiH grupa Sjever B.

Bilo je 8:0 za ekipu Mladena Obrenovića. Tri gola je postigao Nemanja Rakić. Dva puta se u strijelce upisao David Rukavina, a po jednom su pogađali Sergej Vintonji, Jovo Beatović i Harun Karić. Ovom pobjedom Zvijezda 09 je prišla na dva boda zaostatka za Budućnosti iz Banovića, koja je ovo kolo slobodna.

Zvijezdu je nastavila da prati zvornička Drina. Iako sa igračem manje od 15. minute zbog isključenja Ilije Jovića, Drina je slavila minimalnu pobjedu na Gradskom stadionu protiv Sloge iz Siminog Hana, a strijelac jedinog pogotka bio je Nikola Alempić već u 3. minutu meča.

Pobjedu je slavilo i Podrinje u Lukavcu. Četvroplasirana ekipa iz Janje slavila je pobjedu od 1:0, a jedini gol na meču postigao je Adel Jahić u 64. minutu utakmice.

Kompletnu ligu, kao i do sada, možete pratiti na našem portalu klikom OVDJE.

Podrinje 1 : 3 Zvijezda 09
Radnički 2 : 1 Sloga(SH)
Sloga(GC) 2 : 1 Gradina
Slaven 0 : 3 Budućnost
Napredak 0 : 3 Drina