Krupa bolja od Borca

Kadeti Borca nisu, nažalost, danas bili uspješni kao njihovi mlađi drugari, koji su savladali Krupu na gostujućem terenu. Izabranici Dragana Benića poraženi su od domaće ekipe rezultatom 1:0, a čovjek odluke bio je Đorđe Nišić, koji je crveno-plavu mrežu pogodio u 64. minutu.

Nakon 31 utakmice, kadeti Borca zauzimaju četvrto mjesto na tabeli sa 56 bodova, a do kraja sezone će dočekati Zrinjski i gostovati Mladosti.

KRUPA – BORAC 1:0 (0:0)

strijelci: 1:0 Đ. Nišić (64.), stadion: u Krupi na Vrbasu, gledalaca: 50, sudija: Zoran Grbić (Prijedor), žuti kartoni: Vuruna, Smajić, Banjac (Krupa), Vujmilović, Rogić, Lugonja (Borac).

KRUPA: Knežević, Raković, Babić, Vrebac (od 70. minuta Banjac), Salihović (od 52. minuta L. Nišić), Smajić (od 76. minuta Pešević), Jovašević, Đ. Nišić, Peulja, Vuruna (od 47. minuta Jeličić), Tahrić. Trener: Nikola Vidović.

BORAC: Gašić, Jović, Kujundžić, Bobić, Orašanin (od 32. minuta Grbić), Božić, Lugonja, Božičković (od 36. minuta Čavić), Javorac (od 41. minuta Rogić), Vujmilović (od 41. minuta Vuković), Soldat (od 62. minuta Đukić). Trener: Dragan Benić.

(borac-sport, foto: borac-sport)