25.08.2018 FK Kozara / Foto:Goran Radimirović Riro

Kozari bod u Prijedoru

U utakmici 3. kola I lige Republike Srpske odigranoj danas pred oko 200 gledalaca na Gradskom stadionu u Prijedoru domaći Rudar i Kozara podijelili su bodove odigravši neriješeno 0-0.

Prvu šansu na utakmici pravi Kozara  u 4. minuti kada Bunić ubacuje s desna, ali Lolić komplikuje. Rudar pokušava iz slobodnog udarca u 13. minuti, ali bezuspješno. U 25. minuti Bunić odlično upošljava Glišića, koji iz dva puta ne uspjeva savladati golmana Hamzabegovića. I jedni i drugi igraju poprilično čvrsto, pa se na poluvrijeme odlazi bez promjene rezultata.

Odmah u 46. minuti nakon kornera pokušava glavom Glišić. U 52. minuti prijeti i Rudar preko Živanića koji šutira pored gola. Uzvraća Kozara preko Petrovića. Pokušavaju Glišić i Kremenović nakon odličnih prodora Bunića, ali mreže ostaju netaknute.

Sljedeće subote, u okviru 4. kola I lige Republike Srpske Kozara će na Gradskom stadionu u Gradišci ugostiti ekipu Alfa Modriča. Utakmica počlnje u 17 časova.

Rudar Prijedor - Kozara 0:0

Rudar (Prijedor): Hamzabegović M., Lajić P. (od 52. min. Marmat D.), Živanić B., Mujagić M. (od 74. min. Kovačević M.), Gavranović S., Pekija N., Crnomarković N.  (od 58. min. Kukavica E.), Lezić H., Rosić Đ., Sajak M., Davidović O., trener: Žerić N., nisu igrali: Petrović N., Mrkić N., Mikić S., Dragić A.

FK Kozara: Ilić M., Paštar M., Petrović O., Šakić M., Lolić D. (od 68. min. Petković V.),  Radoja S., Glišić D. (od 79. min. Raspudić B.), Jandrić S., Bunić N., Stjepanović N. (od 46. min. Kremenović V.), Kondić A., trener : Trivunović V., nisu igrali: Dončić D., Komljenović D., Mirjanić A., Novaković M.