01.10.2023 12:51 Administrator DC

BSK bolji od Spartaka

Kadeti Sprataka i BSK odigrali su jednu zanimljivu utakmicu u kojoj je na kraju slavio BSK. Dobili su vršnjake iz Spartaka sa 1:0, a gol odluke postigao je Aleksa Stojković u prvom poluvremenu.   Kontrolisao je Spartak igru u drugom poluvremenu. Prvo je Senić pogodio stativu pa kasnije Guzina prečku. Imao je Spartak još nekoliko dobrih šuteva....

30.09.2023 13:23 Administrator DC

Stjepanović presudio Mladosti (video)

U Kotor VaroÅ”u su utakmicu igrali kadeti Mladosti i Spartaka iz Banja Luke. Gosti su bili bolji za gol i slavili trijumf od 1:0. Ā  Pogodak za tim Spartaka postigao je Metej Stjepanović u 18. minuti. Inače, oba tima su imali nekoliko dobrih prilika za gol, ali su bili neprecizni, pa je taj jedan pogodak presudio. Ā  Ā  Ā

29.12.2022 09:57 Administrator DC