10.12.2020 22:57 Đ. Malešević

Zvezda remijem zaključila uspješnu jesen u Evropi

Fudbaleri Crvene zvezde, remijem su okončali evropsku jesen. Tim Dejana Stankovića odigrao je 0-0 u šestom kolu grupe L, na gostovanju u Liberecu. Prvo poluvrijeme igralo se u dosta sporom ritmu. Domaći su bili za nijansu bolji tim ali je Ben u završnici prvog poluvremena pogodio stativu. U nastavku susreta, Zvezda je zaigrala bolje. Najviše je prijetio domaćima Nikolić ali je meč ipak...

29.10.2020 20:59 Đ. Malešević

Zvezda ''petardom'' do prve pobjede u LE

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su prvu pobjedu u Ligi Evrope ove sezone. U drugom kolu grupe L, Zvezda je deklasirala Slovan iz Libereca sa 5-1. Zvezda je fantastično otvorila meč te je golom Bena povela u sedmoj minuti. U 22. minuti, Ben je pogodio za 2-0. U završnici prvog poluvremena, Matouček vraća goste u igru. Međutim, Zvezda je sjajno otvorila nastavak susreta te je golom Gajića...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.