24.04.2021 18:01 Đ. MaleÅ”ević

Votford se vratio u Premijer ligu, Barnsli i Brentford osigurali plej of

Fudbaleri Votforda savladali su Milvol sa 1-0 u 44. kolu ČempionÅ”ipa. Votford je odlično otvorio susret te su u 11. minuti poveli sa 1-0. Strijelac je bio Sar iz penala. U 25. minuti BredÅ”ou je propustio sjajnu Å”ansu za goste. U 36. minuti Bahman je odbranio odličan Å”ut Beneta a potom je Å”ansu propustio i Melouni. Bilo je prilika u nastavku na obje strane ali nije bilo promjene rezultata i...

25.12.2020 16:15 Đ. MaleÅ”ević

Najava 21. kola ČempionÅ”ipa

Pred nama je 21. kolo ČempionÅ”ipa. Biće interesantno a ima dosta zanimljivih mečeva a mi ćemo neke izdvojiti. Bormut od 16h dočekuje ekipu Milvola. Bormut je drugi na tabeli i Tindejl radi fenomenalan posao i svi u klubu mogu biti prezadovoljni. Nisu dobili u proÅ”lom kolu Luton ali to ne kvari utisak. Milvol je dosta bolji na domaćem nego na gostujućem terenu pa sa te strane treba očekivati...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.