2 : 1

Ševarika opet pogodio

09.09.2017 Administrator DC

Juniori Krupe savladali su juniore Goška u petom kolu Premijer omladinske lige BiH u kategoriji U19, rezultatom 2:1.

Domaći su došli do vodstva u 11. minuti a strijelac je bio Vučković Kenan. Nakon nekoliko minuta Raguža Antonio postigao je pogodak i doveo svoj tim do izjednačenja. U samoj završnici prvog poluvremena Nikola Ševarika postiže gol za 2:1.

U 89. minutu dosuđen penal za Krupu, ali Gvozdenović nije bio precizan. Juniori Krupe osvojili su 3 nova boda i trenutno imaju 12 bodova.

FK Krupa: Ratković, Babić, Vučković, Čivčić, Gvozdenović, Šipovac, Ninković, Avdić, Domuzin, Jusić, Ševarika

NK Gošk: Vidić, Pavlović,  Marić, Pehar, Korać, Miletić, Puljić, Vuletić, Raguž, Juras, Karačić