1 : 1

Borcu bod na Tušnju

23.09.2017 Administrator DC

Derbi 10. kola Omladinske Premijer lige BiH za pionire na pomoćnom stadionu Tušanj igrali su Sloboda i Borac.

Gosti iz Banjaluke su u Tuzlu došli kao trećeplasirani tim lige sa 21 bodom na kontu, dok su Tuzlaci bili stepenicu niže sa dva boda manje.

Na kraju meč je okončan bez pobjednika remijem 1:1 (0:0). Tuzlake je u vodstvo doveo Emir Kadrić u 42. minuti susreta, a bod Borcu donosi Leontije - Luka Dragoljić u 66. minuti. Banjalučani su dominirali u prvom poluvremenu, no nisu uspjeli iskoristiti nekoliko sjajnih prilika. U drugom dijelu "Crveno - crni" su ih kaznili, ali ekipa Crveno - plavih ipak dolazi do poravnanja i boda sa Tušnja.