0 : 1

Leo treći

11.06.2018 Risto Ljubomirov

U 30. kolu Druge lige Republike Srpske - grupa istok, FK "Leotar" je pobijedio FK "Madost" u Bogutovom Selu kod Ugljevika rezultatom 0:1 (0:0).

Trebinjci su na putovanje otišli sa samo jednim rezervnim igračem i golmanom. Iako desetkovani, uspjeli su da pobijede protivnika.

Nakon prvog poluvremena koji je završio 0:0, jedini pogodak na stadionu "Pera Mićanovića" dao je Aleksa Spaić u 53. minutu, što je bio njegov četvrti gol u prvenstvu.

Na utakmici je podijeljeno osam žutih kartona, od toga po četiri sa obje strane.

Ovim kolom zavšena je sezona 2017/18. godina i Trebinjci su osvojili treće mjesto sa istim brojem bodova kao i drugoplasirana ekipa FK "Famos" iz Istočne Ilidže sa omjerom od 15 pobjeda, tri neriješena rezultata i 12 poraza, uz gol razliku 48:36.

Mladost - Leotar 0:1

FK "Mladost": Savić, Lazarević, Pavlović, Simikić, Stanojevć, Pajić (Miljanović od 60 minuta), Marinković, Simić (Aleksić od 74. minuta), Stevanović, N.Gajić (M. Gajić od 69. minuta), Cvijić.

FK "Leotar": Perišić, Andrić, Vučić, Janjić, Ramić, Zečević, Medan (Šešelj od 76. minuta), Spaić, Brković, Ristić, Prelo.

Izvor: Trebinje Live