3 : 1

Pioniri Slobode bolji od Banjalučana

06.05.2018 Administrator DC

Fudbaleri Slobode uzrasta do 15 godina savladali su danas rezultatom 3:1 banjalučki Borac u susretu 29. kola Premijer omladinske lige BiH. Domaći tim je u ovaj susret ušao kao favorit zbog igranja na domaćem terenu, a do vodstva je stigao pogotkom Eldara Mehmedovića u 21. minuti.

Raspoloženi Mehmedović je udvostručio vodstvo Slobode u posljednjoj, 35. minuti prvog poluvremena, da bi svoju totalnu dominaciju na današnjoj utakmici potvrdio pogotkom za 3:0 u 53. minuti susreta.

Sve što su gosti uspjeli napraviti do kraja susreta bio je pogodak Danijela Šunića za 3:1 u 58. minuti utakmice. Borac nakon 29 kola ima 58 bodova, a Sloboda nakon današnjeg meča ima 53 boda.

IZVOR: Fejsbuk