Norwich City Norwich
4 : 0

Pl: Pobjede Junajteda i Čelsija, poraz Lestera

11.01.2020 Đ. Malešević

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Norič u 21. kolu Premijer lige, rezultatom 4-0.

Junajted je odigrao jednu od najboljih utakmica u sezoni. Bolju igru krunisali su vodstvom a strijelac je bio Rašford. Do kraja prvog poluvremena nije bilo promjene rezultata.  U nastavku, totalna rapsodija Junajteda. Rašford je pogodio iz penala a pogađali su još i Marsijal te Grinvud.

Pobjedu je ostvario i Čelsi, savladavši sa 3-0 Barnli. Everton je kao domaćin sa 1-0 savladao Brajtona. U sjajnoj utakmici, Sautempton je savladao Lester sa 2-1 u gostima dok su Vulvsi i Njukasl odigrali 1-1.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester United Norwich City