XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 293 utakmica za dan
Nedelja, 27 Oktobar 2019

Fudbal

27.10.2019 14:30 Mladost : Zvijezda 09
27.10.2019 13:30 Smederevo 1924 : Dinamo
27.10.2019 13:30 Kabel : OFK Bačka
27.10.2019 13:30 Radnički (P) : Radnički 1923
27.10.2019 13:30 Zemun : Metalac
27.10.2019 13:30 Novi Pazar : Sinđelić
27.10.2019 13:30 RFK Grafičar : Zlatibor
27.10.2019 13:30 Budućnost : OFK Žarkovo
27.10.2019 13:30 Kolubara : Trayal
27.10.2019 14:00 Sloboda (MG) : Sloboda (NG)
27.10.2019 14:00 Sloga (D) : Sloga (S)
27.10.2019 14:00 Ljubić : Mladost
27.10.2019 14:00 Borac (KD) : Jedinstvo
27.10.2019 14:00 Dubrave : Laktaši
27.10.2019 14:00 Polet 1926 : Sloga (T)
27.10.2019 14:00 Borac (Š) : Omarska
27.10.2019 14:30 Milići : Sutjeska
27.10.2019 14:30 Velež : Jedinstvo
27.10.2019 14:30 Stakorina : Famos
27.10.2019 14:30 Sloga Nektar : FSA
27.10.2019 14:30 Mladost : Gorica
27.10.2019 14:30 Partizan : OFK Brdo
27.10.2019 14:30 Čelinac : Lijevče
27.10.2019 14:30 Sloga : Plamen
27.10.2019 14:30 Krajina : Progres
27.10.2019 14:30 OFK Lauš : Bratstvo
27.10.2019 14:30 Crvena zvijezda : Trebava
27.10.2019 14:30 Rudanka : Sloga (J)
27.10.2019 14:30 Sloga (DP) : Vučijak
27.10.2019 14:30 Skugrić : Ozren
27.10.2019 14:30 Hajduk (B) : Zvijezda
27.10.2019 14:30 Vranjak : Hajduk (K)
27.10.2019 14:30 Željezničar : Naša krila
27.10.2019 14:30 Vlasenica : Čelopek
27.10.2019 14:30 Tabanci : Sloboda
27.10.2019 14:30 Rudar 1925 : Bratstvo
27.10.2019 14:30 BSK Ledinci : Mladost
27.10.2019 14:30 Jedinstvo : OFK Trnovica
27.10.2019 14:30 Omladinac : Partizan
27.10.2019 14:30 OFK Šekovići : Podrinje
27.10.2019 14:30 Podgrmeč : Mrakovica
27.10.2019 14:30 Ljubija : Rasavci
27.10.2019 14:30 Svodna : Slaven
27.10.2019 14:30 Brzi : Gomjenica
27.10.2019 14:30 Kozara : Ravan
27.10.2019 14:30 Omladinac : Torpedo
27.10.2019 14:30 Obradovac : Laminci
27.10.2019 14:30 Sloboda : Kozara
27.10.2019 14:30 13 Skojevki : Kalemi
27.10.2019 14:30 Mladi Krajišnik : Crni vrh
27.10.2019 14:30 Potkozarje : Sloga DIPO
27.10.2019 14:30 Mladost Farmaprom : Borac
27.10.2019 14:30 Naprijed : Rekreativo
27.10.2019 14:30 Polet Krajišnik : OFK Banja Luka
27.10.2019 14:30 Budućnost : Omladinac
27.10.2019 14:30 Gomionica : BSK
27.10.2019 14:30 OFK Spartak 2013 : Šnjegotina
27.10.2019 14:00 Budućnost Red Star : Lokomotiva
27.10.2019 14:00 Grčica : Crvena zvijezda
27.10.2019 14:00 Gredice : Obilić
27.10.2019 14:00 Zadrugar : Mladost
27.10.2019 14:00 Mladost : Majevica
27.10.2019 14:00 Slijepčevići : OFK Brezik
27.10.2019 14:00 Borac : Mladost 2003
27.10.2019 14:00 Jedinstvo : Jugović
27.10.2019 14:30 Proleter : Novo doba
27.10.2019 14:30 OFK Magnojević : Panteri
27.10.2019 14:30 Zadrugar : Balatun
27.10.2019 14:30 Miloš Obilić : Drina
27.10.2019 14:30 Priboj : Sloga 2
27.10.2019 14:30 Obarska : Semberija
27.10.2019 14:30 Jedinstvo : Kolektiv
27.10.2019 14:30 Mladost : Crvena zemlja
27.10.2019 14:30 Vrbas : Nožičko
27.10.2019 14:30 Borac (Š) : Milan
27.10.2019 14:30 Polet : Budućnost
27.10.2019 14:30 Borac (M) : Bratstvo
27.10.2019 11:00 Strijelac : Sveti Jovan
27.10.2019 11:00 Bobetino Brdo : Čelik
27.10.2019 11:00 Sava 04 : Sloboda
27.10.2019 13:30 GOŠK : Bratstvo
27.10.2019 13:30 Radnik : Budućnost
27.10.2019 14:30 Radnik : NK Vitez
27.10.2019 14:30 Kiseljak : Podgrmeč
27.10.2019 14:30 FK Vitez : Brekovica 78
27.10.2019 14:30 Rudar : Novi Travnik
27.10.2019 14:30 Sloga : Krajišnik
27.10.2019 14:30 Busovača : Vitez
27.10.2019 13:30 Orahovica 74 : Lokomotiva
27.10.2019 13:30 Radnički : Priluk
27.10.2019 13:30 Prokosovići : Odžak 102
27.10.2019 13:30 Bosna (M) : Svatovac
27.10.2019 13:30 Seona : Čelić
27.10.2019 13:30 Dinamo : Gradina
27.10.2019 13:30 Usora : Krivaja
27.10.2019 13:30 Natron : Stupčanica
27.10.2019 13:30 Žepče : Moševac
27.10.2019 13:30 SAŠK Napredak : Pobjeda
27.10.2019 13:30 Ljubuški : Tomislav
27.10.2019 13:30 Troglav 1918 : Stolac
27.10.2019 13:30 Bjelopoljac : Sloga
27.10.2019 13:30 Branitelj : Posušje
27.10.2019 13:30 Neum : Brotnjo
27.10.2019 13:30 Klis : Grude
27.10.2019 14:30 Gomila : Rudar
27.10.2019 14:30 Omladinac 75 : Omladinac
27.10.2019 13:30 Polet : Mladost (K)
27.10.2019 13:30 Omladinac 68 : Rijeka
27.10.2019 13:30 DSK : Mladost (B)
27.10.2019 13:30 Doboj Istok : Jedinstvo
27.10.2019 13:30 Mladost (GŽ) : Gornji Rahić
27.10.2019 13:30 Trešnjevka : Vražići 92
27.10.2019 14:30 Ingram : Pribava
27.10.2019 10:00 Vratnik : Mladost
27.10.2019 10:00 Vrbanjuša : Stup
27.10.2019 10:00 Jug : Saobraćajac
27.10.2019 10:00 Novi Grad : Ozren
27.10.2019 14:30 Šator : Kupres
27.10.2019 14:30 Rakitno : Mesihovina
27.10.2019 14:30 Šujica : Drinovci
27.10.2019 15:00 Mladi zadrugar : Posavina 108
27.10.2019 15:00 OFK Brčko : Ravne
27.10.2019 15:00 Dinamo 75 : Mladost
27.10.2019 15:00 Tramošnica : Korpar
27.10.2019 15:00 Podrinje : Rudar
27.10.2019 15:00 Mladost (P) : Mladost (T)
27.10.2019 15:00 Sloga : Orahovica 77
27.10.2019 15:00 BSK : Mladost (D)
27.10.2019 15:00 Bukovik : 25 maj
27.10.2019 15:00 Stjepan Polje : Špionica 1953
27.10.2019 15:00 Biberovo Polje : OFK Međiđa
27.10.2019 15:00 Sloboda (M) : 12 decembar
27.10.2019 15:00 Napredak : Graničar
27.10.2019 15:00 Izbor : Jedinstvo
27.10.2019 15:00 Voćar : Sloboda (K)
27.10.2019 15:00 Koraj : Željezničar
27.10.2019 15:00 Rainci : OFK Tuzla
27.10.2019 15:00 Krušik : Slatina
27.10.2019 15:00 Mladost 78 : Partizan
27.10.2019 15:00 Budućnost : Proleter
27.10.2019 15:00 Vrana : Srnica
27.10.2019 12:30 Bratstvo : Kralupi
27.10.2019 12:30 Liješeva : Dijamant
27.10.2019 15:00 Omladinac : Moštre
27.10.2019 15:00 Ljiljan : Monjare
27.10.2019 15:00 Zmaj : Poriječani
27.10.2019 14:30 Konjuh : Mladost
27.10.2019 14:30 Omladinac RMU : Metalac
27.10.2019 14:30 Oskova : Borac
27.10.2019 14:30 Toplice : Jablanica
27.10.2019 11:00 Mladost : Gornje Dubrave
27.10.2019 13:30 Bokelj : Dečić
27.10.2019 13:30 Drezga : Mornar
27.10.2019 13:30 Lovćen : Arsenal
27.10.2019 13:30 Otrant Olympic : Jezero
27.10.2019 13:30 Ibar : Jedinstvo (BP)
27.10.2019 15:00 Newcastle United : Wolverhampton
27.10.2019 17:30 Arsenal : Crystal Palace
27.10.2019 17:30 Liverpool : Tottenham
27.10.2019 17:30 Norwich City : Manchester United
27.10.2019 00:00 Atlético Madrid : Athletic Club
27.10.2019 00:00 Barcelona : Real Madrid
27.10.2019 00:00 Celta de Vigo : Real Sociedad
27.10.2019 00:00 Granada : Real Betis
27.10.2019 00:00 Leganés : Mallorca
27.10.2019 00:00 Levante : Espanyol
27.10.2019 00:00 Osasuna : Valencia
27.10.2019 00:00 Sevilla : Getafe
27.10.2019 00:00 Villarreal : Deportivo Alavés
27.10.2019 00:00 Real Valladolid : Eibar
27.10.2019 00:00 Atalanta : Udinese
27.10.2019 00:00 Bologna : Sampdoria
27.10.2019 00:00 Fiorentina : Lazio
27.10.2019 00:00 Genoa : Brescia
27.10.2019 00:00 Verona : Sassuolo
27.10.2019 00:00 Internazionale : Parma
27.10.2019 00:00 Lecce : Juventus
27.10.2019 00:00 Roma : Milan
27.10.2019 00:00 SPAL : Napoli
27.10.2019 00:00 Torino : Cagliari
27.10.2019 21:00 PSG : Olympique Marseille
27.10.2019 Iskra : Emina
27.10.2019 Široki Brijeg : SFK 2000
27.10.2019 18:00 Rudar Prijedor : Široki Brijeg
27.10.2019 18:00 Velež : Željezničar
27.10.2019 18:00 Slavija : Olimpik
27.10.2019 18:00 Krupa : Zrinjski
27.10.2019 18:00 Mladost : Borac
27.10.2019 12:00 Metalleghe BSI : Krajina
27.10.2019 12:00 Željezničar Sport team : Jedinstvo
27.10.2019 12:00 Zvijezda : Proleter
27.10.2019 12:00 Bosna : Ilićka 01
27.10.2019 12:00 Alfa Modriča : Sloga
27.10.2019 12:00 Orašje : Tekstilac
27.10.2019 12:00 Jedinstvo : Bratstvo
27.10.2019 12:00 Slaven : Radnik
27.10.2019 12:00 Lokomotiva : Tuzla Siti
27.10.2019 12:00 Drina : Gradina
27.10.2019 12:00 Podrinje : Bosna
27.10.2019 12:00 Sloga (T) : Budućnost
27.10.2019 12:30 Olimp : Radnik
27.10.2019 12:30 Olimpik : Ilijaš
27.10.2019 12:30 Rudar : Igman
27.10.2019 12:30 Sutjeska : Sarajevo
27.10.2019 12:30 Željezničar : Goražde
27.10.2019 12:30 Famos : Bosna
27.10.2019 13:30 FK Vitez : Žepče
27.10.2019 13:00 Borac : ZSK 2013
27.10.2019 13:30 Čelik : TOŠK
27.10.2019 13:30 Krivaja : NK Vitez
27.10.2019 13:30 Radnik : Vis Simm Bau
27.10.2019 13:30 Iskra : Kiseljak
27.10.2019 12:30 Tomislav : Stolac
27.10.2019 12:30 Čapljina : Posušje
27.10.2019 12:30 Grude : GOŠK
27.10.2019 12:30 Leotar : Troglav 1918
27.10.2019 12:30 Branitelj : Igman
27.10.2019 Metalleghe BSI : Krajina
27.10.2019 Podgrmeč : Krupa
27.10.2019 Kozara : Rudar Prijedor
27.10.2019 Željezničar Sport Team : Jedinstvo
27.10.2019 10:00 Zvijezda : Proleter
27.10.2019 10:00 Bosna : Ilićka 01
27.10.2019 10:00 Alfa Modriča : Sloga
27.10.2019 10:00 Orašje : Tekstilac
27.10.2019 10:00 Jedinstvo : Bratstvo
27.10.2019 10:00 Lokomotiva : Tuzla City
27.10.2019 10:00 Drina : Gradina
27.10.2019 10:00 Podrinje : Bosna
27.10.2019 10:00 Olimp : Radnik
27.10.2019 10:00 Olimpik : Ilijaš
27.10.2019 10:00 Rudar : Igman
27.10.2019 10:00 Sutjeska : Sarajevo
27.10.2019 10:00 Željezničar : Goražde
27.10.2019 10:00 Famos : Bosna
27.10.2019 10:00 Romari : Travnik
27.10.2019 10:00 FK Vitez : Žepče
27.10.2019 10:00 Borac : ZSK 2013
27.10.2019 10:00 Krivaja : NK Vitez
27.10.2019 10:00 Radnik : Vis Simm Bau
27.10.2019 10:00 Iskra : Kiseljak
27.10.2019 12:30 Tomislav : Stolac
27.10.2019 12:30 Čapljina : Posušje
27.10.2019 12:30 Grude : GOŠK
27.10.2019 12:30 Leotar : Troglav 1918
27.10.2019 12:30 Branitelj : Igman
27.10.2019 Alfa Modriča : Radnik Bumerang
27.10.2019 Drina : Lokomotiva
27.10.2019 Emina : Iskra
27.10.2019 SFK 2000 : Široki Brijeg
27.10.2019 10:00 Tekstilac : OFK Spartak 2013
27.10.2019 10:00 Sloga : Željezničar Sport Team
27.10.2019 10:00 Proleter : Krupa
27.10.2019 10:00 Željezničar : Mineral
27.10.2019 10:00 Rudar Prijedor : Kozara
27.10.2019 10:00 Polet 1926 : Borac
27.10.2019 10:00 Ilićka 01 : Zenit
27.10.2019 10:00 Rudar 1925 : Lokomotiva
27.10.2019 10:00 Podrinje : Jedinstvo
27.10.2019 10:00 Drina : Radnik
27.10.2019 10:00 Sloboda : Borac
27.10.2019 10:00 Hercegovac : Stakorina
27.10.2019 10:00 Sutjeska : Mladost
27.10.2019 10:00 Leotar : Velež
27.10.2019 11:30 Tekstilac Kort : OFK Spartak 2013
27.10.2019 11:30 Sloga : Željezničar Sport team
27.10.2019 11:30 Proleter : Radnik Urije
27.10.2019 11:30 Željezničar : Mineral
27.10.2019 11:30 Rudar Prijedor : Kozara
27.10.2019 11:30 Polet 1926 : Borac

Košarka

27.10.2019 Jedinstvo BHT : Konjic
27.10.2019 Brčanka : Play Off Ultra

Odbojka

27.10.2019 Bosna : 7 Lukavac
27.10.2019 Glasinac : Jahorina
27.10.2019 Crvena zvijezda : ŽOK Leotar
27.10.2019 Prijedor : Kotor Varoš
27.10.2019 Drina 2 : Rudo
27.10.2019 Han Pijesak : Mladost
27.10.2019 Velež : Gacko 2
27.10.2019 Stakorina : Zelengora
27.10.2019 Kakanj : Gračanica Fortex
27.10.2019 Žepče : Maglaj
27.10.2019 SA Volley : Troglav
27.10.2019 Centar ORT : Čapljina

Rukomet

27.10.2019 ORK Borac : Kozara
27.10.2019 Borac M:TEL 2 : Srednjoškolac
27.10.2019 Sloboda 2 : Čelik Junior
27.10.2019 Čelik : Kakanj
27.10.2019 Sana 7 : Krivaja
27.10.2019 Bosna TS : Žepče
27.10.2019 Međugorje : Izviđač CO 2
27.10.2019 Leotar : Borja
27.10.2019 Rogatica : Radnik