Omarska
Omarska
|
|
Polet 1926
Brod
|
20.10.2019 14:30 | Omarska | 6 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
20.10.2019 11:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Ljubić | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Sloga (D)
Doboj
|
20.10.2019 14:30 | Mladost | 0 : 0 | Sloga (D) |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Stakorina
Čajniče
|
20.10.2019 14:30 | Ilićka 01 | 0 : 1 | Stakorina | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Leotar
Trebinje
|
20.10.2019 14:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Leotar | ||||||
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Milići
Milići
|
20.10.2019 14:30 | Mladost (R) | 0 : 3 | Milići | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Romanija
Pale
|
20.10.2019 14:30 | Glasinac 2011 | 2 : 1 | Romanija |
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
20.10.2019 14:30 | OFK Lauš | 3 : 3 | Sloga Nektar | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Čelinac
Čelinac
|
20.10.2019 14:30 | Plamen | 3 : 0 | Čelinac | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
20.10.2019 14:30 | OFK Brdo | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
FSA
Prijedor
|
20.10.2019 14:30 | Gorica | 3 : 1 | FSA |
Željezničar
Doboj
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
20.10.2019 14:30 | Željezničar | 4 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Vranjak
Vranjak
|
20.10.2019 14:30 | Naša krila | 2 : 1 | Vranjak | ||||||
Hajduk (K)
Kožuhe
|
|
Hajduk (B)
Batkuša
|
20.10.2019 14:30 | Hajduk (K) | 4 : 1 | Hajduk (B) | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Skugrić
Skugrić
|
20.10.2019 14:30 | Zvijezda | 1 : 0 | Skugrić | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
20.10.2019 14:30 | Ozren | 3 : 1 | Sloga (DP) | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Rudanka
Rudanka
|
20.10.2019 14:30 | Vučijak | 4 : 0 | Rudanka | ||||||
Sloga (J)
Jakeš
|
|
Trebava
Osječani
|
20.10.2019 14:30 | Sloga (J) | 2 : 1 | Trebava |
OFK Janja 2009
Janja
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
20.10.2019 14:30 | OFK Janja 2009 | 1 : 3 | OFK Šekovići | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Omladinac
Potočari
|
20.10.2019 14:30 | Podrinje | 1 : 0 | Omladinac | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
20.10.2019 14:30 | Partizan | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
20.10.2019 14:30 | OFK Trnovica | 5 : 1 | BSK Ledinci | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
20.10.2019 14:30 | Mladost | 0 : 2 | Rudar 1925 | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Čelopek
Čelopek
|
20.10.2019 14:30 | Sloboda | 2 : 0 | Čelopek |
Olimp
Pale
|
|
Rudo
Rudo
|
20.10.2019 14:30 | Olimp | 4 : 1 | Rudo | ||||||
Željeznica
Trnovo
|
|
OFK Podgrab
Podgrab
|
20.10.2019 14:30 | Željeznica | 3 : 0 | OFK Podgrab |
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
20.10.2019 14:30 | Mrakovica | 5 : 2 | Kozara | ||||||
Ravan
Međeđa
|
|
Brzi
Busnovi
|
20.10.2019 14:30 | Ravan | 4 : 0 | Brzi | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Svodna
Svodna
|
20.10.2019 11:00 | Gomjenica | 1 : 2 | Svodna | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Ljubija
Ljubija
|
20.10.2019 14:30 | Slaven | 4 : 1 | Ljubija | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
20.10.2019 14:30 | Rasavci | 0 : 3 | Podgrmeč |
Torpedo
Cerovljani
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
20.10.2019 15:00 | Torpedo | 4 : 1 | Potkozarje | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
20.10.2019 15:00 | Crni vrh | 2 : 1 | 13 Skojevki | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
20.10.2019 15:00 | Kalemi | 5 : 2 | Sloboda | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Obradovac
Gradiška
|
20.10.2019 15:00 | Kozara | 0 : 1 | Obradovac | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Biseri
Čatrnja
|
20.10.2019 15:00 | Laminci | 0 : 1 | Biseri | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
20.10.2019 15:00 | Župa | 4 : 1 | Omladinac |
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
20.10.2019 14:30 | Šnjegotina | 5 : 0 | Gomionica | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
20.10.2019 14:30 | Omladinac | 0 : 3 | Polet Krajišnik | ||||||
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
20.10.2019 14:30 | OFK Banja Luka | 1 : 4 | Naprijed | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
20.10.2019 14:30 | Rekreativo | 0 : 0 | Mladost Farmaprom | ||||||
Borac
Drvar
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
20.10.2019 14:30 | Borac | 1 : 1 | Vrbas |
Polet
Podnovlje
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
20.10.2019 14:30 | Polet | 3 : 1 | Bratstvo | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Trebavac
Vranjak
|
20.10.2019 14:30 | Budućnost | 4 : 1 | Trebavac | ||||||
Borac (BL)
Bosanski Lužani
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
20.10.2019 14:30 | Borac (BL) | 5 : 3 | Mineral | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
20.10.2019 14:30 | Ukrina | 3 : 2 | Kladari Gornji | ||||||
Borac (O)
Osinja
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
20.10.2019 14:30 | Borac (O) | 5 : 2 | Ozrenski sokolovi | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
20.10.2019 14:30 | BSK | 3 : 2 | Skugrić 1964 |
Mladost
Lončari
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
20.10.2019 15:00 | Mladost | 0 : 0 | Budućnost Red Star | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
20.10.2019 15:00 | Obilić | 3 : 0 | Zadrugar | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Gredice
Gredice
|
20.10.2019 15:00 | Crvena zvijezda | 2 : 1 | Gredice | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Grčica
Brčko
|
20.10.2019 15:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Grčica |
Jugović
Gredice
|
|
Mladost
Sandići
|
20.10.2019 15:00 | Jugović | 2 : 2 | Mladost | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
20.10.2019 15:00 | Mladost 2003 | 2 : 2 | Jedinstvo | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Borac
Ražljevo
|
20.10.2019 15:00 | OFK Brezik | 2 : 0 | Borac | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
20.10.2019 15:00 | Majevica | 2 : 1 | Slijepčevići |
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
20.10.2019 14:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Proleter | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
20.10.2019 14:30 | Kolektiv | 1 : 4 | Obarska | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Priboj
Priboj
|
20.10.2019 14:30 | Semberija | 3 : 0 | Priboj | ||||||
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
20.10.2019 14:30 | Sloga 2 | 9 : 1 | Miloš Obilić | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
20.10.2019 14:30 | Drina | 1 : 2 | Zadrugar | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
20.10.2019 14:30 | Balatun | 2 : 1 | OFK Magnojević | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Novo doba
Čardačine
|
20.10.2019 14:30 | Panteri | 0 : 3 | Novo doba |
Pecka
Roćević
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
20.10.2019 15:00 | Pecka | 3 : 1 | Jadar | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Birač
Derventa
|
20.10.2019 15:00 | Polet | 1 : 2 | Birač | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Branjevo
Branjevo
|
20.10.2019 15:00 | Jardan | 1 : 1 | Branjevo | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Borac
Osmaci
|
20.10.2019 12:00 | Jasenica | 2 : 4 | Borac | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
Lokanj
Lokanj
|
20.10.2019 15:00 | Budućnost | 1 : 3 | Lokanj |
Berek 1975
Prijedor
|
|
Moštanica
Božići
|
20.10.2019 14:30 | Berek 1975 | 1 : 0 | Moštanica | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
20.10.2019 14:30 | Knežopoljac | 3 : 0 | Kiseljak |
Borac (M)
Maglajani
|
|
Mladost
Bajinci
|
20.10.2019 14:30 | Borac (M) | 0 : 4 | Mladost | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
20.10.2019 14:30 | Bratstvo | 1 : 3 | Polet | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Borac (Š)
Šibovska
|
20.10.2019 14:30 | Budućnost | 2 : 3 | Borac (Š) | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
20.10.2019 11:00 | Milan | 4 : 1 | Vrbas | ||||||
Nožičko
Nožičko
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
20.10.2019 11:00 | Nožičko | 2 : 1 | Crvena zemlja |
Rudar
Stanari
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
20.10.2019 14:30 | Rudar | 2 : 0 | Zadrugar | ||||||
Borac
Kotorsko
|
|
Zborište
Zborište
|
20.10.2019 14:30 | Borac | 4 : 0 | Zborište | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
4. juli
Pojezna
|
20.10.2019 14:30 | 27. Juli | 3 : 0 | 4. juli | ||||||
Sloga
Kolibe Gornje
|
|
Liješće
Liješće
|
20.10.2019 14:30 | Sloga | 1 : 5 | Liješće |
Jedinstvo
Obudovac 2
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
20.10.2019 14:30 | Jedinstvo | 3 : 6 | Pelagićevo | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
20.10.2019 14:30 | Sloga 73 | 6 : 0 | Zvijezda | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Omladinac
Modriča
|
20.10.2019 14:30 | Partizan | 2 : 2 | Omladinac | ||||||
Mladost
Srpska Tišina
|
|
Dobor
Modriča
|
20.10.2019 14:30 | Mladost | 0 : 4 | Dobor | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
20.10.2019 14:30 | Crkvina | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Sloboda
Mrtvica
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
20.10.2019 11:00 | Sloboda | 1 : 4 | Bobetino Brdo | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
20.10.2019 11:00 | Čelik | 0 : 6 | Strijelac |
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
20.10.2019 15:00 | Kovačići 08 | 2 : 2 | Ljeljenča | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
20.10.2019 15:00 | Omladinac | 3 : 0 | Koridor 2011 | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
20.10.2019 15:00 | Proleter | 3 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
20.10.2019 15:00 | Stević Jovan | 4 : 1 | Sloga 94 | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
20.10.2019 15:00 | Magnojević 2001 | 1 : 1 | Budućnost |
Ostojićevo
Ostojićevo
|
|
Glogovac
Glogovac
|
20.10.2019 15:00 | Ostojićevo | 0 : 2 | Glogovac | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
OFK Batković
Batković
|
20.10.2019 15:00 | Građanski | 2 : 2 | OFK Batković | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
VSK
Velino Selo
|
20.10.2019 15:00 | Pobjeda | 0 : 4 | VSK | ||||||
Drina
Batar
|
|
Polet (GK)
Gornji Kojčinovac
|
20.10.2019 15:00 | Drina | 4 : 1 | Polet (GK) | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Tavna
Banjica
|
20.10.2019 15:00 | Borac | 1 : 0 | Tavna |
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
20.10.2019 10:30 | Sloga | 3 : 0 | Borac | ||||||
Piperci
Piperci
|
|
Modran
Modran
|
20.10.2019 10:30 | Piperci | 3 : 2 | Modran |
Zenit
Bijeljina
|
|
Nacional
Bijeljina
|
20.10.2019 10:30 | Zenit | 5 : 2 | Nacional | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Sloga
Dazdarevo
|
20.10.2019 10:30 | Sloga Junajted | 3 : 2 | Sloga |
TOŠK
Tešanj
|
|
GOŠK
Gabela
|
20.10.2019 14:30 | TOŠK | 4 : 1 | GOŠK |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
NK Vitez
Vitez
|
20.10.2019 14:30 | Radnik | 1 : 3 | NK Vitez | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
20.10.2019 14:30 | Kiseljak | 3 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
20.10.2019 14:30 | Rudar | 3 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Vitez
Bužim
|
20.10.2019 14:30 | Busovača | 2 : 0 | Vitez |
Gradina
Srebrenik
|
|
Seona
Seona
|
20.10.2019 14:30 | Gradina | 1 : 1 | Seona | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
20.10.2019 14:30 | Čelić | 2 : 5 | Bosna (M) | ||||||
Svatovac
Poljice
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
20.10.2019 14:30 | Svatovac | 0 : 0 | Prokosovići | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Mramor
Mramor
|
20.10.2019 14:30 | Priluk | 0 : 0 | Mramor |
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
20.10.2019 14:30 | SAŠK Napredak | 1 : 1 | Bosna | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Famos
Hrasnica
|
20.10.2019 14:30 | Pobjeda | 3 : 0 | Famos | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
20.10.2019 14:30 | Azot | 0 : 0 | Mošćanica | ||||||
Vis Simm Bau
Kosova
|
|
Žepče
Žepče
|
20.10.2019 14:30 | Vis Simm Bau | 6 : 2 | Žepče | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Natron
Maglaj
|
20.10.2019 14:30 | Moševac | 1 : 0 | Natron | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Borac
Jelah
|
20.10.2019 14:30 | Stupčanica | 2 : 2 | Borac | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
20.10.2019 14:30 | Ilijaš | 2 : 0 | Usora |
Grude
Grude
|
|
Neum
Neum
|
20.10.2019 14:30 | Grude | 2 : 1 | Neum | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Turbina
Jablanica
|
20.10.2019 14:30 | Brotnjo | 3 : 1 | Turbina | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
20.10.2019 14:30 | Kamešnica | 5 : 0 | Branitelj | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
20.10.2019 14:30 | Posušje | 6 : 0 | Bjelopoljac | ||||||
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Troglav 1918
Livno
|
20.10.2019 14:30 | Sloga | 2 : 1 | Troglav 1918 |
Rudar
Kamengrad
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
20.10.2019 15:00 | Rudar | 1 : 1 | Željezničar |
Gorica
Guča Gora
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
20.10.2019 14:30 | Gorica | 1 : 1 | Bilalovac | ||||||
Elektrobosna
Jajce
|
|
Kaćuni
Kaćuni
|
20.10.2019 14:30 | Elektrobosna | 1 : 0 | Kaćuni | ||||||
Mladost
Nević Polje
|
20.10.2019
14:30
|
Fojnica
Fojnica
|
20.10.2019 14:30 | Mladost | : | Fojnica |
Mladost (S)
Sibovac
|
|
Bok
Bok
|
20.10.2019 14:30 | Mladost (S) | 2 : 2 | Bok | ||||||
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
20.10.2019 14:30 | Mladost (DS) | 6 : 2 | Sloga (T) | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
20.10.2019 14:30 | Kostrč | 10 : 1 | Vitanovići 78 | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
20.10.2019 14:30 | Mladost (D) | 1 : 0 | Dragovoljac | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Sloga (P)
Prud
|
20.10.2019 14:30 | 19 srpanj | 1 : 2 | Sloga (P) | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
20.10.2019 14:30 | Dizdaruša | 4 : 1 | Frankopan |
Pribava
Pribava
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
20.10.2019 14:30 | Pribava | 0 : 3 | Trešnjevka | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
20.10.2019 14:30 | Vražići 92 | 2 : 0 | Mladost (GŽ) | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
20.10.2019 14:30 | Gornji Rahić | 2 : 0 | Doboj Istok | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
20.10.2019 14:30 | Mladost (B) | 3 : 1 | Omladinac 68 | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Polet
Palanka
|
20.10.2019 14:30 | Rijeka | 2 : 1 | Polet | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
20.10.2019 14:30 | Mladost (K) | 12 : 1 | Željezničar |
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Hrid
Sarajevo
|
20.10.2019 10:30 | Omadinac | 2 : 2 | Hrid | ||||||
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Bojnik
Bojnik
|
20.10.2019 15:00 | Pofalićki | 4 : 3 | Bojnik |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
20.10.2019 15:00 | Novi Grad | 1 : 3 | Vratnik | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Jug
Sarajevo
|
20.10.2019 15:00 | Ozren | 0 : 0 | Jug | ||||||
Stup
Sarajevo
|
|
Mladost
Župča
|
20.10.2019 11:00 | Stup | 0 : 7 | Mladost |
Drina
Goražde
|
|
Kolina
Ustikolina
|
20.10.2019 12:00 | Drina | 0 : 3 | Kolina | ||||||
BKB
Berič-Kiseljak
|
|
Radnički
Goražde
|
20.10.2019 12:00 | BKB | 3 : 4 | Radnički |
Buna
Buna
|
|
Cim
Cim
|
20.10.2019 15:30 | Buna | 5 : 0 | Cim | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Višići
Višići
|
20.10.2019 15:30 | Međugorje | 0 : 6 | Višići | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Kruševo
Kruševo
|
20.10.2019 15:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Kruševo |
Drinovci
Drinovci
|
|
Rakitno
Rakitno
|
20.10.2019 14:30 | Drinovci | 5 : 1 | Rakitno | ||||||
Kupres '97
Kupres
|
|
Junak
Srđevići
|
20.10.2019 14:30 | Kupres '97 | 0 : 2 | Junak |
Romari
Vitez
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
20.10.2019 14:30 | Romari | 7 : 2 | Brnjaci | ||||||
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Karaula
Karaula
|
20.10.2019 14:30 | OFK Lugovi | 2 : 2 | Karaula |
Korpar
Grebnice
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
20.10.2019 14:30 | Korpar | 2 : 3 | Dinamo 75 | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
20.10.2019 14:30 | Mladost | 2 : 0 | OFK Brčko | ||||||
Ravne
Zovik
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
20.10.2019 14:30 | Ravne | 2 : 3 | Mladi zadrugar | ||||||
Posavina 108
Bosanska Bijela
|
|
HAŠK Napredak
Ulović
|
20.10.2019 14:30 | Posavina 108 | 1 : 1 | HAŠK Napredak |
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Podrinje
Mosorovac
|
20.10.2019 14:30 | Stjepan Polje | 5 : 1 | Podrinje | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
20.10.2019 14:30 | Špionica 1953 | 2 : 1 | Bukovik | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
BSK
Bokavići
|
20.10.2019 14:30 | 25 maj | 1 : 0 | BSK | ||||||
Mladost (D)
Doborovci
|
|
Polet
Hrvati
|
20.10.2019 14:30 | Mladost (D) | 2 : 1 | Polet | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Sloga
Bikodže
|
20.10.2019 14:30 | Mramor | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Mladost (P)
Puračić
|
20.10.2019 14:30 | Orahovica 77 | 5 : 2 | Mladost (P) | ||||||
Mladost (T)
Tinja
|
|
Rudar
Zagorje
|
20.10.2019 14:30 | Mladost (T) | 3 : 0 | Rudar |
Koraj
Koraj
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
20.10.2019 14:30 | Koraj | 3 : 1 | Biberovo Polje | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Voćar
Šatorovići
|
20.10.2019 14:30 | Željezničar | 3 : 0 | Voćar | ||||||
Sloboda (K)
Kerep
|
|
Izbor
Brčko
|
20.10.2019 14:30 | Sloboda (K) | 1 : 1 | Izbor | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
20.10.2019 14:30 | Jedinstvo | 5 : 4 | Napredak | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Sloboda (B)
Mujkići-Brčko
|
20.10.2019 14:30 | Graničar | 3 : 0 | Sloboda (B) | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
OFK Vida
Vida
|
20.10.2019 14:30 | 12 decembar | 4 : 1 | OFK Vida | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
20.10.2019 14:30 | Trebava | 3 : 1 | OFK Međiđa |
Srnica
Treštenica
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
20.10.2019 14:30 | Srnica | 2 : 0 | Budućnost | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Grivice
Grivice
|
20.10.2019 14:30 | Proleter | 3 : 4 | Grivice | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Mladost
Solina
|
20.10.2019 14:30 | Rudar | 5 : 3 | Mladost | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
20.10.2019 14:30 | Napredak | 2 : 4 | Mladost 78 | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
20.10.2019 14:30 | Partizan | 3 : 1 | Krušik | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
20.10.2019 14:30 | Slatina | 2 : 1 | OFK Tuzla |
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
20.10.2019 12:30 | Zmaj | 7 : 0 | Bratstvo | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Ljiljan
Zimča
|
20.10.2019 12:30 | Poriječani | 6 : 0 | Ljiljan | ||||||
Monjare
Kološići
|
|
Omladinac
Poriječani
|
20.10.2019 15:00 | Monjare | 5 : 0 | Omladinac | ||||||
Moštre
Moštre
|
|
Liješeva
Liješeva
|
20.10.2019 15:00 | Moštre | 1 : 2 | Liješeva | ||||||
Dijamant
Grđevac
|
|
Kralupi
Kralupi
|
20.10.2019 15:00 | Dijamant | 2 : 1 | Kralupi |
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
20.10.2019 14:30 | Ograđenovac | 4 : 1 | Rahićki ljiljani | ||||||
Brka 1948
Brka
|
|
Mionica 85
Mionica
|
20.10.2019 14:30 | Brka 1948 | 1 : 1 | Mionica 85 | ||||||
Posavina
Brod
|
|
Majevica
Rašljani
|
20.10.2019 14:30 | Posavina | 6 : 1 | Majevica | ||||||
Brčko 72
Brčko
|
|
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
20.10.2019 14:30 | Brčko 72 | 3 : 0 | Zelinja 76 |
Mladost
Suha
|
|
Toplice
Gornja Lukavica
|
20.10.2019 11:00 | Mladost | 3 : 2 | Toplice | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Oskova
Oskova
|
20.10.2019 11:00 | Jablanica | 7 : 0 | Oskova | ||||||
Borac
Kovači
|
|
Omladinac RMU
Đurđevik
|
20.10.2019 11:00 | Borac | 2 : 2 | Omladinac RMU | ||||||
Metalac
Živinice
|
|
Konjuh
Kladanj
|
20.10.2019 11:00 | Metalac | 2 : 1 | Konjuh |
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Sapna
Sapna
|
20.10.2019 11:00 | Gornje Dubrave | 4 : 3 | Sapna |
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
20.10.2019 18:00 | Novi Pazar | 2 : 1 | Metalac | ||||||
Kabel
Novi Sad
|
|
Dinamo
Vranje
|
20.10.2019 15:00 | Kabel | 1 : 0 | Dinamo |
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
|
|
Bokelj
Kotor
|
20.10.2019 13:30 | Jedinstvo (BP) | 1 : 0 | Bokelj | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Ibar
Rožaje
|
20.10.2019 13:30 | Jezero | 1 : 0 | Ibar | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Otrant Olympic
Ulcinj
|
20.10.2019 13:30 | Arsenal | 3 : 1 | Otrant Olympic | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Lovćen
Cetinje
|
20.10.2019 13:30 | Mornar | 3 : 2 | Lovćen | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Drezga
Piperi
|
20.10.2019 13:30 | Dečić | 0 : 0 | Drezga |
Manchester United
Manchester
|
|
Liverpool
Liverpool
|
20.10.2019 17:30 | Manchester United | 1 : 1 | Liverpool |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Celta de Vigo
Vigo
|
20.10.2019 12:00 | Deportivo Alavés | 2 : 0 | Celta de Vigo | ||||||
Athletic Club
Bilbao
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
20.10.2019 18:30 | Athletic Club | 1 : 1 | Real Valladolid | ||||||
Espanyol
Barcelona
|
|
Villarreal
Villarreal
|
20.10.2019 16:00 | Espanyol | 0 : 1 | Villarreal | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Real Betis
Sevilla
|
20.10.2019 14:00 | Real Sociedad | 3 : 1 | Real Betis | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Levante
Valencia
|
20.10.2019 21:00 | Sevilla | 1 : 0 | Levante |
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
20.10.2019 18:00 | Hoffenheim | 2 : 0 | Schalke 04 |
Cagliari
Cagliari
|
|
SPAL
Ferrara
|
20.10.2019 15:00 | Cagliari | 2 : 0 | SPAL | ||||||
Milan
Milano
|
|
Lecce
Lecce
|
20.10.2019 20:45 | Milan | 2 : 2 | Lecce | ||||||
Parma
Parma
|
|
Genoa
Genova
|
20.10.2019 18:00 | Parma | 5 : 1 | Genoa | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Roma
Roma
|
20.10.2019 15:00 | Sampdoria | 0 : 0 | Roma | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Internazionale
Milano
|
20.10.2019 12:30 | Sassuolo | 3 : 4 | Internazionale | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Torino
Torino
|
20.10.2019 15:00 | Udinese | 1 : 0 | Torino |
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
20.10.2019 21:00 | Olympique Marseille | 2 : 0 | Strasbourg | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Rennes
Rennes
|
20.10.2019 17:00 | Monaco | 3 : 2 | Rennes |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
20.10.2019 17:00 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Sloboda |
Borac
Banja Luka
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
20.10.2019 15:00 | Borac | 1 : 0 | Krupa | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
20.10.2019 15:00 | Olimpik | 0 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Velež
Mostar
|
20.10.2019 14:00 | Travnik | 2 : 1 | Velež | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
20.10.2019 14:00 | Željezničar | 2 : 2 | Sloboda | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
20.10.2019 15:30 | Sarajevo | 1 : 0 | Rudar Prijedor |
Krajina
Cazin
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
20.10.2019 12:00 | Krajina | 2 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
20.10.2019 12:00 | Metalleghe BSI | 1 : 0 | Podgrmeč |
Proleter
Teslić
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
20.10.2019 12:00 | Proleter | 2 : 6 | Jedinstvo | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Orašje
Orašje
|
20.10.2019 12:00 | Bratstvo | 7 : 1 | Orašje | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
20.10.2019 12:00 | Tekstilac | 0 : 1 | Alfa Modriča |
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloga (T)
Tojšići
|
20.10.2019 10:00 | Radnik | 4 : 0 | Sloga (T) | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Podrinje
Janja
|
20.10.2019 12:00 | Budućnost | 3 : 0 | Podrinje | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Drina
Zvornik
|
20.10.2019 12:00 | Bosna | 0 : 3 | Drina | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Slaven
Živinice
|
20.10.2019 12:00 | Radnički | 2 : 3 | Slaven |
Radnik
Hadžići
|
|
UNIS
Vogošća
|
20.10.2019 12:30 | Radnik | 5 : 0 | UNIS | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
20.10.2019 12:30 | Bosna | 0 : 1 | Željezničar | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Sutjeska
Foča
|
20.10.2019 12:30 | Goražde | 2 : 2 | Sutjeska |
Igman
Konjic
|
|
Leotar
Trebinje
|
20.10.2019 13:30 | Igman | 4 : 0 | Leotar | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
20.10.2019 12:30 | Stolac | 5 : 0 | Brotnjo |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
20.10.2019 13:30 | Mladost | 0 : 1 | Tuzla City | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
20.10.2019 15:30 | Zrinjski | 2 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
20.10.2019 15:00 | Sloboda | 4 : 0 | Velež |
Krajina
Cazin
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
20.10.2019 10:00 | Krajina | 3 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
20.10.2019 10:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
20.10.2019 10:00 | Metalleghe BSI | 0 : 2 | Podgrmeč |
Proleter
Teslić
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
20.10.2019 10:00 | Proleter | 9 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Orašje
Orašje
|
20.10.2019 10:00 | Bratstvo | 6 : 0 | Orašje | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
20.10.2019 10:00 | Tekstilac | 0 : 0 | Alfa Modriča |
Budućnost
Banovići
|
|
Podrinje
Janja
|
20.10.2019 10:00 | Budućnost | 5 : 0 | Podrinje | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Drina
Zvornik
|
20.10.2019 10:00 | Bosna | 2 : 3 | Drina | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Slaven
Živinice
|
20.10.2019 10:00 | Radnički | 1 : 3 | Slaven |
Radnik
Hadžići
|
|
UNIS
Vogošća
|
20.10.2019 10:00 | Radnik | 5 : 0 | UNIS | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Famos
Hrasnica
|
20.10.2019 10:00 | Slavija | 3 : 0 | Famos | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
20.10.2019 10:00 | Bosna | 1 : 5 | Željezničar | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Sutjeska
Foča
|
20.10.2019 10:00 | Goražde | 2 : 4 | Sutjeska |
Travnik
Travnik
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
20.10.2019 10:00 | Travnik | 2 : 0 | Novi Travnik |
Igman
Konjic
|
|
Leotar
Trebinje
|
20.10.2019 11:00 | Igman | 1 : 2 | Leotar | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
20.10.2019 10:00 | Stolac | 0 : 1 | Brotnjo |
Sloga (T)
Trn
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
20.10.2019 11:30 | Sloga (T) | 2 : 5 | Sloga (S) | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
20.10.2019 11:30 | Ljubić | 4 : 1 | Sloboda | ||||||
Borac
kozarska Dubica
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
20.10.2019 11:30 | Borac | 4 : 2 | Jedinstvo |
Famos
Vojkovići
|
|
Mladost (R)
Rogatica
|
20.10.2019 | Famos | 0 : 0 | Mladost (R) |
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
20.10.2019 12:00 | Mladost | 0 : 1 | Tuzla City | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
20.10.2019 14:00 | Zrinjski | 6 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
20.10.2019 13:00 | Sloboda | 2 : 2 | Velež |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sloga
Doboj
|
20.10.2019 13:00 | Krupa | 2 : 0 | Sloga | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
20.10.2019 10:00 | OFK Spartak 2013 | 11 : 0 | Alfa Modriča |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
20.10.2019 10:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | Ilićka 01 |
Mladost
Gacko
|
|
Hercegovac
Bileća
|
20.10.2019 11:00 | Mladost | 0 : 6 | Hercegovac |
Sloga (T)
Trn
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
20.10.2019 10:00 | Sloga (T) | 8 : 0 | Sloga (S) | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
20.10.2019 10:00 | Ljubić | 0 : 0 | Sloboda | ||||||
Borac
kozarska Dubica
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
20.10.2019 10:00 | Borac | 8 : 0 | Jedinstvo |
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Sloga
Doboj
|
20.10.2019 14:30 | Radnik Urije | 0 : 8 | Sloga | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
20.10.2019 11:30 | OFK Spartak 2013 | 3 : 3 | Alfa Modriča |
Mladost
Gacko
|
|
Hercegovac
Bileća
|
20.10.2019 10:00 | Mladost | 0 : 1 | Hercegovac |
Breznica
Pljevlja
|
|
Mladost 2015
Podgorica
|
20.10.2019 11:30 | Breznica | 14 : 0 | Mladost 2015 | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Ekonomist
Nikšić
|
20.10.2019 14:00 | Budućnost | 5 : 2 | Ekonomist | ||||||
Obilić
Herceg Novi
|
|
Cvetex
Berane
|
20.10.2019 15:00 | Obilić | 10 : 0 | Cvetex |
Viktorija
Slavonski Brod
|
|
Agram
Zagreb
|
20.10.2019 12:00 | Viktorija | 2 : 1 | Agram | ||||||
Lepoglava
Lepoglava
|
|
Dinamo
Zagreb
|
20.10.2019 14:00 | Lepoglava | 2 : 4 | Dinamo | ||||||
Osijek
Osijek
|
|
Neretva
Metković
|
20.10.2019 15:30 | Osijek | 6 : 0 | Neretva | ||||||
Split
Split
|
|
Katarina Zrinski
Čakovec
|
20.10.2019 16:00 | Split | 16 : 0 | Katarina Zrinski |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
20.10.2019 11:30 | SFK 2000 | 13 : 0 | Radnik Bumerang | ||||||
Emina
Mostar
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
20.10.2019 17:00 | Emina | 8 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Iskra
Bugojno
|
20.10.2019 15:00 | Drina | 0 : 5 | Iskra |
Prijedor
Prijedor
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
20.10.2019 11:00 | Prijedor | 0 : 8 | Banja Luka |
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Mladost
Nević Polje
|
20.10.2019 15:00 | Željezničar 2011 | 0 : 7 | Mladost | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Fortuna
Živinice
|
20.10.2019 13:00 | Sloboda | 1 : 3 | Fortuna |
Troglav 1918
Livno
|
|
Čelik
Zenica
|
20.10.2019 14:30 | Troglav 1918 | 2 : 0 | Čelik |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
20.10.2019 10:30 | Lokomotiva | 7 : 0 | Alfa Modriča |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Tango
Istočno Sarajevo
|
20.10.2019 19:30 | Brotnjo | 9 : 6 | Tango |
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Koper Primorska
Kopar
|
20.10.2019 20:00 | Budućnost VOLI | 80 : 83 | Koper Primorska | ||||||
Krka
Novo Mesto
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
20.10.2019 18:00 | Krka | 79 : 77 | Crvena zvezda MTS |
Prijedor-Spartak
Prijedor
|
|
Sutjeska
Foča
|
20.10.2019 20:00 | Prijedor-Spartak | 68 : 60 | Sutjeska | ||||||
Student-Igokea
Banja Luka
|
|
HEO
Bileća
|
20.10.2019 18:00 | Student-Igokea | 61 : 71 | HEO | ||||||
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Drina-Princip
Zvornik
|
20.10.2019 18:00 | Slavija 1996 | 57 : 64 | Drina-Princip | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Sokolac
Sokolac
|
20.10.2019 18:00 | Borac | 99 : 87 | Sokolac |
Orlovi
Banja Luka
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
20.10.2019 18:00 | Orlovi | 20 : 0 | Mladi Krajišnik | ||||||
Igman
Istočna Ilidža
|
|
Brčanka
Brčko
|
20.10.2019 16:00 | Igman | 79 : 75 | Brčanka | ||||||
Play Off Ultra
Sarajevo
|
|
Rudar Sport
Ugljevik
|
20.10.2019 18:00 | Play Off Ultra | 102 : 46 | Rudar Sport |
7 Lukavac
Lukavac
|
|
Galeb
Brčko
|
20.10.2019 17:30 | 7 Lukavac | 3 : 0 | Galeb |
Breza 1934
Breza
|
|
Olovo
Olovo
|
20.10.2019 18:00 | Breza 1934 | 0 : 3 | Olovo |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
20.10.2019 16:00 | Novi Grad | 0 : 3 | Sloboda |
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
Radnik
Bijeljina
|
20.10.2019 14:00 | ŽOK Leotar | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Glasinac
Sokolac
|
20.10.2019 14:00 | Slavija | 1 : 3 | Glasinac |
Pliva
Šipovo
|
|
Smeč
Novi Grad
|
20.10.2019 13:30 | Pliva | 3 : 2 | Smeč |
Derventa
Derventa
|
|
Smeč DN
Brčko
|
20.10.2019 17:30 | Derventa | 3 : 2 | Smeč DN |
Rudo
Rudo
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
20.10.2019 13:00 | Rudo | 2 : 3 | Han Pijesak |
Stakorina
Čajniče
|
|
Gacko 2
Gacko
|
20.10.2019 12:00 | Stakorina | 2 : 3 | Gacko 2 |
Gračanica Fortex
Gračanica
|
|
Žepče
Žepče
|
20.10.2019 14:00 | Gračanica Fortex | 2 : 3 | Žepče | ||||||
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Bihać
Bihać
|
20.10.2019 18:00 | Gradina-Herceg | 3 : 0 | Bihać | ||||||
Čelik-R
Zenica
|
|
Kakanj
Kakanj
|
20.10.2019 17:00 | Čelik-R | 3 : 0 | Kakanj |
Troglav
Livno
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
20.10.2019 17:00 | Troglav | 0 : 3 | Ilijaš | ||||||
Smeč
Široki Brijeg
|
|
Alipašino Polje
Sarajevo
|
20.10.2019 14:00 | Smeč | 3 : 1 | Alipašino Polje | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
SA Volley
Sarajevo
|
20.10.2019 14:00 | Čapljina | 1 : 3 | SA Volley |
Tešanj
Tešanj
|
|
Lukavac
Lukavac
|
20.10.2019 13:00 | Tešanj | 2 : 3 | Lukavac | ||||||
Lami
Brčko
|
|
Mikasa
Tuzla
|
20.10.2019 14:00 | Lami | 1 : 3 | Mikasa | ||||||
Stars
Živinice
|
|
Orašje 2
Orašje
|
20.10.2019 13:00 | Stars | 3 : 1 | Orašje 2 |
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Željezara
Zenica
|
20.10.2019 18:00 | Delminium | 0 : 3 | Željezara | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Student
Mostar
|
20.10.2019 16:00 | Breza 1934 | 0 : 3 | Student |
Mladost
Banja Luka
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
20.10.2019 20:30 | Mladost | 21 : 25 | ORK Borac | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Višegrad
Višegrad
|
20.10.2019 16:00 | Kozara | 38 : 34 | Višegrad | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Derventa
Derventa
|
20.10.2019 16:00 | Bijeljina | 32 : 27 | Derventa | ||||||
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Prijedor
Prijedor
|
20.10.2019 18:00 | Jedinstvo 2015 | 38 : 29 | Prijedor |
Sloga
Prnjavor
|
|
Čelinac
Čelinac
|
20.10.2019 14:30 | Sloga | 18 : 46 | Čelinac | ||||||
Kaluđer
Banja Luka
|
|
Teslić
Teslić
|
20.10.2019 18:00 | Kaluđer | 28 : 18 | Teslić | ||||||
Sloga 2
Doboj
|
|
Borac m:tel 2
Banja Luka
|
20.10.2019 17:00 | Sloga 2 | 28 : 18 | Borac m:tel 2 |
Žepče
Žepče
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
20.10.2019 17:00 | Žepče | 37 : 24 | Sana 7 |
Radnički
Goražde
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
20.10.2019 19:00 | Radnički | 46 : 35 | Donji Vakuf | ||||||
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Vogošča PH 2
Vogošća
|
20.10.2019 18:00 | RA Čapljina | 30 : 28 | Vogošča PH 2 |
Grude
Grude
|
|
Katarina
Mostar
|
20.10.2019 16:30 | Grude | 42 : 18 | Katarina | ||||||
Borac
Banjaluka
|
|
Jedinstvo (T)
Tuzla
|
20.10.2019 16:00 | Borac | 39 : 23 | Jedinstvo (T) |
Doboj
Doboj
|
|
Leotar
Trebinje
|
20.10.2019 14:00 | Doboj | 30 : 27 | Leotar |
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Ilidža
Ilidža
|
20.10.2019 17:00 | Sloga 2013 | 32 : 26 | Ilidža |
ŽAK
Kikinda
|
|
Palilula
Beograd
|
20.10.2019 | ŽAK | 8 : 12 | Palilula | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
TENT
Obrenovac
|
20.10.2019 | Banja Luka | 11 : 16 | TENT | ||||||
Singidunum
Beograd
|
|
Novi Beograd Vukovi
Beograd
|
20.10.2019 | Singidunum | 6 : 10 | Novi Beograd Vukovi |