XS
SM
MD
LG

Široki Brijeg
Široki Brijeg
29.05.2022
19:00
Radnik
Bijeljina
29.05.2022 19:00
Široki Brijeg
:
Radnik
Sloboda
Tuzla
29.05.2022
17:00
Željezničar
Sarajevo
29.05.2022 17:00
Sloboda
:
Željezničar
Velež
Mostar
3 : 0
Sarajevo
Sarajevo
27.05.2022 20:00
Velež
3 : 0
Sarajevo
Posušje
Posušje
29.05.2022
17:00
Borac
Banja Luka
29.05.2022 17:00
Posušje
:
Borac
Leotar
Trebinje
29.05.2022
17:00
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
29.05.2022 17:00
Leotar
:
Tuzla City
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 2
Zrinjski
Mostar
28.05.2022 17:00
Rudar Prijedor
0 : 2
Zrinjski
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Zrinjski 33 26 6 1 84
2 Tuzla City 32 15 11 6 56
3 Borac 32 13 15 4 54
4 Sarajevo 33 13 7 13 46
5 Velež (-3) 33 13 8 12 44
6 Željezničar 32 9 15 8 42
7 Široki Brijeg 32 8 14 10 38
8 Posušje 32 7 13 12 34
9 Leotar 32 9 6 17 33
10 Sloboda 32 7 11 14 32
11 Radnik 32 5 11 16 26
12 Rudar Prijedor 33 5 11 17 26

Drina
Zvornik
7 : 2
Budućnost
Pilica
28.05.2022 17:00
Drina
7 : 2
Budućnost
Modriča Alfa
Modriča
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
28.05.2022 17:00
Modriča Alfa
2 : 1
Slavija
Borac
Kozarska Dubica
2 : 1
Kozara
Gradiška
28.05.2022 17:00
Borac
2 : 1
Kozara
Željezničar ST
Banja Luka
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
28.05.2022 17:00
Željezničar ST
0 : 1
Krupa
Podrinje
Janja
4 : 1
Tekstilac
Derventa
28.05.2022 17:00
Podrinje
4 : 1
Tekstilac
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
Sloboda
Novi Grad
28.05.2022 17:00
Ljubić
1 : 0
Sloboda
Sutjeska
Foča
4 : 3
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
28.05.2022 17:00
Sutjeska
4 : 3
Zvijezda 09
Sloga
Doboj
5 : 0
Omarska
Omarska
28.05.2022 17:00
Sloga
5 : 0
Omarska
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Krupa (-1) 30 24 4 2 75
2 Sloga 30 21 5 4 68
3 Sloboda 30 20 5 5 65
4 Zvijezda 09 30 18 4 8 58
5 Sutjeska 30 17 4 9 55
6 Drina 30 15 5 10 50
7 Slavija 30 13 4 13 43
8 Omarska 30 11 6 13 39
9 Ljubić 30 12 2 16 38
10 Tekstilac 30 10 7 13 37
11 Željezničar ST 30 9 6 15 33
12 Modriča Alfa 30 9 4 17 31
13 Kozara 30 8 5 17 29
14 Borac 30 8 3 19 27
15 Podrinje 30 8 3 19 27
16 Budućnost 30 3 1 26 10

Iskra
Bugojno
8 : 0
Drina
Zvornik
28.05.2022 17:00
Iskra
8 : 0
Drina
Radnik Bumerang
Bijeljina
0 : 1
Emina
Mostar
28.05.2022 15:00
Radnik Bumerang
0 : 1
Emina
Fortuna
Živinice
29.05.2022
17:00
SFK 2000
Sarajevo
29.05.2022 17:00
Fortuna
:
SFK 2000
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
5 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
28.05.2022 17:30
Lokomotiva
5 : 3
Široki Brijeg
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 SFK 2000 17 16 1 0 49
2 Emina 19 14 1 4 43
3 Iskra 18 10 4 4 34
4 Fortuna 18 9 2 7 29
5 Radnik Bumerang 19 8 2 9 26
6 Lokomotiva 19 6 3 10 21
7 Široki Brijeg 19 3 3 13 12
8 Drina 19 0 0 19 0

Željezničar
Doboj
29.05.2022
17:30
Ukrina
Čečava
29.05.2022 17:30
Željezničar
:
Ukrina
Laktaši
Laktaši
29.05.2022
17:30
Sloboda
Mrkonjić Grad
29.05.2022 17:30
Laktaši
:
Sloboda
Brdo
Hambarine
29.05.2022
17:30
Dubrave
Dubrave
29.05.2022 17:30
Brdo
:
Dubrave
Sloga (S)
Srbac
29.05.2022
17:30
Polet 1926
Brod
29.05.2022 17:30
Sloga (S)
:
Polet 1926
Progres
Kneževo
29.05.2022
17:30
Čelinac
Čelinac
29.05.2022 17:30
Progres
:
Čelinac
Borac
Šamac
29.05.2022
17:30
BSK
Banja Luka
29.05.2022 17:30
Borac
:
BSK
Gorica
Šipovo
29.05.2022
17:30
Sloga (T)
Trn
29.05.2022 17:30
Gorica
:
Sloga (T)
Proleter
Teslić
29.05.2022
17:30
Jedinstvo
Žeravica
29.05.2022 17:30
Proleter
:
Jedinstvo
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Laktaši 28 25 2 1 77
2 Sloboda 28 20 4 4 64
3 Sloga (T) (-1) 28 15 5 8 49
4 Jedinstvo 28 15 2 11 47
5 Brdo 28 14 5 9 47
6 Borac 28 14 4 10 46
7 Gorica 28 11 9 8 42
8 Progres 28 12 5 11 41
9 Čelinac 28 11 6 11 39
10 Sloga (S) 28 11 4 13 37
11 Dubrave 28 11 3 14 36
12 Proleter 28 8 6 14 30
13 BSK 28 7 9 12 30
14 Polet 1926 28 8 4 16 28
15 Ukrina 28 3 4 21 13
16 Željezničar 28 2 2 24 8

Velež
Nevesinje
29.05.2022
17:30
Jedinstvo (Br)
Brodac
29.05.2022 17:30
Velež
:
Jedinstvo (Br)
Vlasenica
Vlasenica
29.05.2022
17:30
Milići
Milići
29.05.2022 17:30
Vlasenica
:
Milići
Famos
Vojkovići
29.05.2022
17:30
Sloga
Gornje Crnjelovo
29.05.2022 17:30
Famos
:
Sloga
Guber
Srebrenica
29.05.2022
17:30
Mladost (R)
Rogatica
29.05.2022 17:30
Guber
:
Mladost (R)
Romanija
Pale
29.05.2022
17:30
Stakorina
Čajniče
29.05.2022 17:30
Romanija
:
Stakorina
Ilićka 01
Brčko
29.05.2022
17:30
Rudar 1925
Ugljevik
29.05.2022 17:30
Ilićka 01
:
Rudar 1925
Mladost (G)
Gacko
29.05.2022
17:30
Drina HE
Višegrad
29.05.2022 17:30
Mladost (G)
:
Drina HE
Proleter
Dvorovi
29.05.2022
17:30
Glasinac 1936
Sokolac
29.05.2022 17:30
Proleter
:
Glasinac 1936
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sloga 28 25 2 1 77
2 Famos 28 20 6 2 66
3 Velež 28 15 3 10 48
4 Guber 28 13 5 10 44
5 Stakorina 28 13 4 11 43
6 Romanija 28 11 4 13 37
7 Glasinac 1936 28 12 1 15 37
8 Vlasenica 28 11 4 13 37
9 Jedinstvo (Br) 28 10 6 12 36
10 Drina HE 28 10 5 13 35
11 Mladost (G) 28 10 4 14 34
12 Proleter 28 10 4 14 34
13 Rudar 1925 28 9 6 13 33
14 Ilićka 01 28 10 0 18 30
15 Mladost (R) 28 8 2 18 26
16 Milići 28 7 4 17 25

Bratstvo
Gračanica
3 : 2
Zvijezda
Gradačac
28.05.2022 17:30
Bratstvo
3 : 2
Zvijezda
GOŠK
Gabela
4 : 3
Budućnost
Banovići
28.05.2022 17:30
GOŠK
4 : 3
Budućnost
Travnik
Travnik
1 : 3
Simm Bau
Kosova
28.05.2022 17:30
Travnik
1 : 3
Simm Bau
Goražde
Goražde
1 : 2
Rudar
Kakanj
28.05.2022 17:30
Goražde
1 : 2
Rudar
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 2
Igman
Konjic
28.05.2022 17:30
Mladost
1 : 2
Igman
Gradina
Srebrenik
3 : 2
Orašje
Orašje
28.05.2022 17:30
Gradina
3 : 2
Orašje
TOŠK
Tešanj
1 : 1
Jedinstvo
Bihać
28.05.2022 17:30
TOŠK
1 : 1
Jedinstvo
Radnik
Hadžići
1 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
28.05.2022 17:30
Radnik
1 : 0
Tomislav
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Igman 29 19 8 2 65
2 GOŠK 29 18 9 2 63
3 Budućnost 29 13 10 6 49
4 TOŠK 29 13 10 6 49
5 Rudar 29 14 7 8 49
6 Gradina 29 14 3 12 45
7 Bratstvo 29 13 5 11 44
8 Orašje 29 11 7 11 40
9 Goražde 29 11 5 13 38
10 Simm Bau 29 8 8 13 32
11 Radnik 29 6 13 10 31
12 Zvijezda 29 7 9 13 30
13 Travnik 29 6 10 13 28
14 Mladost 29 8 3 18 27
15 Jedinstvo 29 7 5 17 26
16 Tomislav 29 6 4 19 22

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sarajevo
Sarajevo
0 : 0
Velež
Mostar
19.05.2022 19:00
Sarajevo
0 : 0
Velež
Polufinale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 1
Velež
Mostar
20.04.2022 16:00
Tuzla City
0 : 1
Velež
Igman
Konjic
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
20.04.2022 14:00
Igman
0 : 2
Sarajevo
Polufinale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Velež
Mostar
4 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
06.04.2022 18:00
Velež
4 : 0
Tuzla City
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Igman
Konjic
06.04.2022 16:00
Sarajevo
2 : 0
Igman
1/4 druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Velež
Mostar
16.03.2022
Široki Brijeg
1 : 0
Velež
Sloboda (T)
Tuzla
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
16.03.2022
Sloboda (T)
0 : 0
Sarajevo
Igman
Konjic
3 : 1
Zvijezda
Gradačac
16.03.2022
Igman
3 : 1
Zvijezda
Borac
Banja Luka
1 : 2
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
16.03.2022
Borac
1 : 2
Tuzla City
1/4 finala prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Velež
Mostar
4 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
02.03.2022 19:00
Velež
4 : 0
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Sloboda (T)
Tuzla
02.03.2022 17:00
Sarajevo
2 : 0
Sloboda (T)
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 1
Borac
Banja Luka
02.03.2022 15:00
Tuzla City
0 : 1
Borac
Zvijezda
Gradačac
0 : 1
Igman
Konjic
02.03.2022 13:00
Zvijezda
0 : 1
Igman
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Leotar
Trebinje
1 : 2
Borac
Banja Luka
27.10.2021 14:30
Leotar
1 : 2
Borac
Željezničar
Sarajevo
2 : 4
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
27.10.2021 16:30
Željezničar
2 : 4
Tuzla City
Sloboda (T)
Tuzla
1 : 1
Zrinjski
Mostar
27.10.2021 14:00
Sloboda (T)
1 : 1
Zrinjski
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
0 : 6
Velež
Mostar
27.10.2021 14:30
Sloga
0 : 6
Velež
Omarska
Omarska
0 : 1
Igman
Konjic
27.10.2021 14:30
Omarska
0 : 1
Igman
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Ljubić
Prnjavor
27.10.2021 17:30
Sarajevo
1 : 0
Ljubić
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
27.10.2021 14:30
Radnik
0 : 1
Široki Brijeg
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
Posušje
Posušje
27.10.2021 14:30
Zvijezda
1 : 1
Posušje
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Čapljina
Čapljina
1 : 2
Radnik
Bijeljina
29.09.2021 16:00
Čapljina
1 : 2
Radnik
Klis
Buturović Polje
0 : 1
Igman
Konjic
29.09.2021 16:00
Klis
0 : 1
Igman
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 2
Zvijezda
Gradačac
06.10.2021 15:00
Krupa
0 : 2
Zvijezda
Rudar
Han Bila
0 : 6
Željezničar
Sarajevo
29.09.2021 16:00
Rudar
0 : 6
Željezničar
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
GOŠK
Gabela
29.09.2021 16:00
Ljubić
1 : 0
GOŠK
Goražde
Goražde
0 : 2
Sloboda (T)
Tuzla
29.09.2021 16:00
Goražde
0 : 2
Sloboda (T)
Modriča Alfa
Modriča
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
29.09.2021 16:00
Modriča Alfa
1 : 4
Sarajevo
Svatovac
Poljice
1 : 2
Zrinjski
Mostar
29.09.2021 16:00
Svatovac
1 : 2
Zrinjski
Sloboda (NG)
Novi Grad
1 : 2
Leotar
Trebinje
06.10.2021 15:00
Sloboda (NG)
1 : 2
Leotar
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 3
Velež
Mostar
06.10.2021 15:00
Zvijezda 09
0 : 3
Velež
Gradina
Srebrenik
2 : 5
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
28.09.2021 16:00
Gradina
2 : 5
Tuzla City
Travnik
Travnik
1 : 2
Posušje
Posušje
28.09.2021 16:00
Travnik
1 : 2
Posušje
Stupčanica
Olovo
1 : 3
Borac
Banja Luka
29.09.2021 16:00
Stupčanica
1 : 3
Borac
Omarska
Omarska
1 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
29.09.2021 16:00
Omarska
1 : 1
Rudar Prijedor
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
29.09.2021 16:00
Sloga
1 : 0
Željezničar Sport Team
Sloboda
Mrkonjić Grad
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
29.09.2021 16:00
Sloboda
0 : 1
Široki Brijeg

Split
Split
61 : 72
Budućnost VOLI
Podgorica
23.04.2022 19:00
Split
61 : 72
Budućnost VOLI
Crvena zvezda MTS
Beograd
85 : 66
Igokea
Aleksandrovac
23.04.2022 13:00
Crvena zvezda MTS
85 : 66
Igokea
FMP
Železnik
75 : 77
Cedevita Olimpija
Ljubljana
22.04.2022 21:00
FMP
75 : 77
Cedevita Olimpija
Borac
Čačak
91 : 78
Mornar
Bar
23.04.2022 17:00
Borac
91 : 78
Mornar
Krka
Novo Mesto
62 : 79
Mega Basket
Beograd
22.04.2022 17:00
Krka
62 : 79
Mega Basket
Cibona
Zagreb
80 : 73
Zadar
Zadar
22.04.2022 19:00
Cibona
80 : 73
Zadar
Studentski centar
Podgorica
83 : 93
Partizan NIS
Beograd
15.01.2022 19:00
Studentski centar
83 : 93
Partizan NIS
Tabela
Poz Tim Utak Pob Por Bod
1 Crvena zvezda MTS 16 15 1 31
2 Partizan NIS 16 13 3 29
3 Budućnost VOLI 16 12 4 28
4 Cedevita Olimpija 16 11 5 27
5 Igokea 16 9 7 25
6 Mega Basket 16 8 8 24
7 FMP 15 9 6 24
8 Mornar 16 7 9 23
9 Studentski centar 16 7 9 23
10 Cibona 16 6 10 22
11 Borac 16 5 11 21
12 Zadar 16 4 12 20
13 Krka 16 3 13 19
14 Split 15 2 13 17

18:30
Spars Raywey
Sarajevo
18:30
:
Spars Raywey
Mladost
Mrkonjić Grad
60 : 88
Borac
Banja Luka
30.04.2022 19:00
Mladost
60 : 88
Borac
Posušje
Posušje
Čelik
Zenica
Posušje
:
Čelik
Sloboda
Tuzla
89 : 69
Bosna Royal
Sarajevo
27.04.2022 19:00
Sloboda
89 : 69
Bosna Royal
Promo
Donji Vakuf
68 : 117
Široki
Široki Brijeg
30.04.2022 18:00
Promo
68 : 117
Široki
Radnik Elvaco MetPro
Bijeljina
87 : 98
Leotar
Trebinje
29.04.2022 18:00
Radnik Elvaco MetPro
87 : 98
Leotar
Zrinjski
Mostar
97 : 59
Bratunac TRB
Bratunac
14.04.2022 17:00
Zrinjski
97 : 59
Bratunac TRB
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Por Bod
1 Široki 22 18 4 40
2 Sloboda 22 17 5 39
3 Borac 22 16 6 38
4 Leotar 22 16 6 38
5 Spars Raywey 22 15 7 37
6 Posušje 22 9 13 31
7 Promo 22 9 13 31
8 Mladost 22 8 14 30
9 Bratunac TRB 22 8 14 30
10 Radnik Elvaco MetPro 22 6 16 28
11 Zrinjski 22 5 17 27
12 Bosna Royal 22 5 17 27
13 Čelik 0 0 0 0

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
18.05.2022 17:00
Krupa
2 : 0
Rudar Prijedor
Polufinale druga utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sutjeska
Foča
2 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
04.05.2022 19:00
Sutjeska
2 : 1
Krupa
Borac (BL)
Banja Luka
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
03.05.2022 17:00
Borac (BL)
0 : 1
Rudar Prijedor
Polufinale prva utakmica
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Sutjeska
Foča
13.04.2022 15:30
Krupa
2 : 0
Sutjeska
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 1
Borac (BL)
Banja Luka
19.04.2022 16:00
Rudar Prijedor
0 : 1
Borac (BL)
1/4 finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 0
Radnik
Bijeljina
16.03.2022 14:30
Krupa
0 : 0
Radnik
Ljubić
Prnjavor
3 : 3
Rudar Prijedor
Prijedor
16.03.2022 14:30
Ljubić
3 : 3
Rudar Prijedor
Stakorina
Čajniče
0 : 1
Sutjeska
Foča
10.11.2021 13:30
Stakorina
0 : 1
Sutjeska
Omladinac
Potočari
0 : 5
Borac (BL)
Banja Luka
16.11.2021 13:00
Omladinac
0 : 5
Borac (BL)
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tekstilac
Derventa
0 : 4
Rudar Prijedor
Prijedor
06.10.2021 15:00
Tekstilac
0 : 4
Rudar Prijedor
Skugrić
Skugrić
1 : 4
Ljubić
Prnjavor
05.10.2021 15:00
Skugrić
1 : 4
Ljubić
Omladinac
Potočari
1 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
06.10.2021 15:00
Omladinac
1 : 0
Borac (KD)
Sloga (D)
Doboj
0 : 3
Radnik
Bijeljina
06.10.2021 15:00
Sloga (D)
0 : 3
Radnik
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 2
Sutjeska
Foča
06.10.2021 15:00
Slavija
1 : 2
Sutjeska
Stakorina
Čajniče
3 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
13.10.2021 15:00
Stakorina
3 : 1
Zvijezda 09
Sloboda
Novi Grad
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
27.10.2021 14:30
Sloboda
0 : 1
Krupa
Modriča Alfa
Modriča
0 : 3
Borac (BL)
Banja Luka
11.11.2021 13:30
Modriča Alfa
0 : 3
Borac (BL)
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
BSK
Banja Luka
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
08.09.2021 16:30
BSK
0 : 1
Krupa
Proleter
Teslić
1 : 5
Borac (BL)
Banja Luka
07.09.2021 16:30
Proleter
1 : 5
Borac (BL)
Jedinstvo
Brčko
0 : 3
Sloga (D)
Doboj
08.09.2021 16:30
Jedinstvo
0 : 3
Sloga (D)
Skugrić
Skugrić
2 : 0
Brdo
Hambarine
08.09.2021 16:30
Skugrić
2 : 0
Brdo
Plamen
Donje Vodičevo
1 : 5
Rudar Prijedor
Prijedor
08.09.2021 16:30
Plamen
1 : 5
Rudar Prijedor
Borac (Š)
Šamac
0 : 1
Ljubić
Prnjavor
08.09.2021 16:30
Borac (Š)
0 : 1
Ljubić
Sloga (S)
Srbac
0 : 5
Modriča Alfa
Modriča
08.09.2021 16:30
Sloga (S)
0 : 5
Modriča Alfa
Kozara
Gradiška
0 : 2
Sloboda
Novi Grad
08.09.2021 16:30
Kozara
0 : 2
Sloboda
Dubrave
Dubrave
0 : 1
Tekstilac
Derventa
08.09.2021 16:30
Dubrave
0 : 1
Tekstilac
Željezničar Sport Team
Banja Luka
0 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
08.09.2021 16:30
Željezničar Sport Team
0 : 1
Borac (KD)
Drina
Zvornik
2 : 4
Sutjeska
Foča
08.09.2021 16:30
Drina
2 : 4
Sutjeska
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Leotar
Trebinje
08.09.2021 16:30
Slavija
1 : 1
Leotar
Glasinac 1936
Sokolac
2 : 5
Radnik
Bijeljina
08.09.2021 16:30
Glasinac 1936
2 : 5
Radnik
Podrinje
Janja
0 : 4
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
08.09.2021 16:30
Podrinje
0 : 4
Zvijezda 09
Janja 2009
Janja
0 : 1
Omladinac
Potočari
08.09.2021 16:30
Janja 2009
0 : 1
Omladinac
Stakorina
Čajniče
1 : 1
Sloga (GC)
Gornje Crnjelovo
08.09.2021 16:30
Stakorina
1 : 1
Sloga (GC)

Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Voždovac
Beograd
22.05.2022 18:30
Crvena zvezda
3 : 1
Voždovac
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
22.05.2022 18:30
Partizan
2 : 0
Radnički (N)
Čukarički
Beograd
0 : 0
Napredak
Kruševac
19.05.2022 18:00
Čukarički
0 : 0
Napredak
TSC
Bačka Topola
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
22.05.2022 18:30
TSC
0 : 2
Vojvodina
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Šampion Crvena zvezda 37 32 4 1 100
2 Plasman u evropska takmičenja Partizan 37 31 5 1 98
3 Plasman u evropska takmičenja Čukarički 37 15 15 7 60
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (N) 37 12 15 10 51
5 Prelazi u ligu višeg ranga Voždovac 37 13 10 14 49
6 Prelazi u ligu višeg ranga TSC 37 13 9 15 48
7 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvodina 37 13 6 18 45
8 Prelazi u ligu višeg ranga Napredak 37 10 8 19 38

Mladost
Lučani
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
20.05.2022 17:30
Mladost
2 : 1
Spartak ŽK
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
20.05.2022 17:30
Radnički 1923
1 : 2
Metalac
Radnik
Surdulica
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
19.05.2022 16:00
Radnik
3 : 0
Kolubara
Proleter
Novi Sad
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
20.05.2022 17:30
Proleter
0 : 2
Novi Pazar
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Radnik 37 12 15 10 51
2 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubara 37 14 4 19 46
3 Prelazi u ligu višeg ranga Mladost 37 12 9 16 45
4 Prelazi u ligu višeg ranga Spartak ŽK 37 12 8 17 44
5 Baraž Novi Pazar 37 10 11 16 41
6 Baraž Radnički 1923 37 9 8 20 35
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Metalac 37 8 9 20 33
8 Prelazi u ligu nižeg ranga Proleter 37 8 8 21 32

Tuzla Siti
Simin Han
01.06.2022
17:30
Sloboda
Tuzla
01.06.2022 17:30
Tuzla Siti
:
Sloboda
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sloboda 1 1 0 0 3
2 Tuzla Siti 1 1 0 0 3
3 Zvijezda 1 0 0 1 0
4 Bambi 1 0 0 1 0