XS
SM
MD
LG

26.02.2020 Rad : Javor Matis
26.02.2020 Napredak : Radnik
26.02.2020 Mačva : TSC
26.02.2020 Partizan : Proleter
26.02.2020 Inđija : Crvena zvezda
26.02.2020 Vojvodina : Radnički (N)
26.02.2020 Čukarički : Voždovac
26.02.2020 Spartak ŽK : Mladost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda 21 19 1 1 58
2 Partizan 21 15 2 4 47
3 Vojvodina 21 14 3 4 45
4 Čukarički 21 12 4 5 40
5 TSC 21 10 7 4 37
6 Voždovac 21 10 5 6 35
7 Radnički (N) 21 10 3 8 33
8 Spartak ŽK 21 9 2 10 29
9 Mladost 21 8 4 9 28
10 Napredak 21 7 4 10 25
11 Javor Matis 21 5 6 10 21
12 Proleter 21 5 5 11 20
13 Radnik 21 5 4 12 19
14 Inđija 21 4 3 14 15
15 Mačva 21 2 5 14 11
16 Rad 21 3 2 16 11

22.02.2020 14:30 Radnik : Željezničar
22.02.2020 14:30 Velež : Zvijezda 09
22.02.2020 17:30 Sarajevo : Tuzla Siti
23.02.2020 17:30 Široki Brijeg : Borac
23.02.2020 14:30 Sloboda : Mladost
23.02.2020 14:30 Čelik : Zrinjski
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sarajevo 19 10 6 3 36
2 Željezničar 19 10 5 4 35
3 Borac 19 10 5 4 35
4 Tuzla Siti 19 10 4 5 34
5 Zrinjski 19 9 4 6 31
6 Radnik 19 9 2 8 29
7 Široki Brijeg 19 7 6 6 27
8 Velež 19 7 4 8 25
9 Mladost 19 4 5 10 17
10 Sloboda 19 3 8 8 17
11 Čelik (-3) 19 5 4 10 16
12 Zvijezda 09 19 1 5 13 8

20.02.2020 18:00 Zenit Petersburg : Alba Berlin
20.02.2020 18:45 Fenerbahce : Real Madrid
20.02.2020 18:15 Olympiacos : Lyon-Villeurbanne
20.02.2020 20:45 Milano : Khimki
20.02.2020 21:00 Baskonia : Žalgiris Kaunas
21.02.2020 19:00 Crvena zvezda : CSKA Moscow
21.02.2020 20:30 Bayern : Anadolu Efes
21.02.2020 20:30 Panathinaikos : Barcelona
21.02.2020 21:00 Valencia : Maccabi Tel Aviv
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Anadolu Efes 24 21 3 45
2 Real Madrid 24 18 6 42
3 Barcelona 24 18 6 42
4 Maccabi Tel Aviv 24 16 8 40
5 CSKA Moscow 24 16 8 40
6 Panathinaikos 24 14 10 38
7 Valencia 24 12 12 36
8 Fenerbahce 24 11 13 35
9 Milano 24 11 13 35
10 Khimki 24 10 14 34
11 Olympiacos 24 10 14 34
12 Crvena zvezda 24 10 14 34
13 Žalgiris Kaunas 24 9 15 33
14 Baskonia 24 9 15 33
15 Lyon-Villeurbanne 24 9 15 33
16 Alba Berlin 24 8 16 32
17 Zenit Petersburg 24 7 17 31
18 Bayern 24 7 17 31

22.01.2020 16:00 Hrvatska 22 : 22 Španija
22.01.2020 18:15 Belorusija 36 : 36 Austrija
22.01.2020 20:30 Češka 22 : 26 Nemačka
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) EP 2020 - Eliminaciona faza Španija 5 4 1 0 9
2 Doigravanje (Play Off) EP 2020 - Eliminaciona faza Hrvatska 5 4 1 0 9
3 Doigravanje (Play Off) EP 2020 - Eliminaciona faza Nemačka 5 3 0 2 6
4 Austrija 5 1 1 3 3
5 Belorusija 5 1 1 3 3
6 Češka 5 0 0 5 0

22.01.2020 18:15 Norveška 33 : 30 Slovenija
22.01.2020 16:00 Portugalija 34 : 26 Mađarska
22.01.2020 20:30 Island 25 : 32 Švedska
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) EP 2020 - Eliminaciona faza Norveška 4 4 0 0 8
2 Doigravanje (Play Off) EP 2020 - Eliminaciona faza Slovenija 5 3 0 2 6
3 Doigravanje (Play Off) EP 2020 - Eliminaciona faza Portugalija 5 2 0 3 4
4 Švedska 5 2 0 3 4
5 Mađarska 4 2 0 2 4
6 Island 5 1 0 4 2