XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 159 utakmica za dan
Nedelja, 25 Avgust 2019

Fudbal

25.08.2019 20:00 TSC : Inđija
25.08.2019 18:30 Radnički (N) : Spartak ŽK
25.08.2019 17:00 Zlatibor : Kabel
25.08.2019 17:00 OFK Žarkovo : Radnički (P)
25.08.2019 17:30 Dubrave : Ljubić
25.08.2019 17:30 Polet 1926 : Sloboda (NG)
25.08.2019 17:30 Borac (Š) : Sloga (S)
25.08.2019 17:30 Omarska : Mladost
25.08.2019 17:30 Milići : Drina HE
25.08.2019 17:30 Velež : Budućnost
25.08.2019 17:30 Stakorina : Romanija
25.08.2019 17:30 Ilićka 01 : Drina
25.08.2019 17:30 Jedinstvo : Mladost (R)
25.08.2019 17:30 Partizan : Sloga Nektar
25.08.2019 17:30 Čelinac : Mladost
25.08.2019 17:30 Krajina : Gorica
25.08.2019 17:30 Sloga (DP) : Crvena zvijezda
25.08.2019 17:30 Skugrić : Rudanka
25.08.2019 17:30 Hajduk (B) : Trebava
25.08.2019 17:30 Vranjak : Sloga (J)
25.08.2019 17:30 Željezničar : Vučijak
25.08.2019 17:30 Naša krila : Ozren
25.08.2019 17:30 Hajduk (K) : Zvijezda
25.08.2019 17:30 BSK Ledinci : Vlasenica
25.08.2019 17:30 Jedinstvo : Rudar 1925
25.08.2019 17:30 Omladinac : Tabanci
25.08.2019 17:30 OFK Šekovići : Čelopek
25.08.2019 17:30 OFK Janja 2009 : Bratstvo
25.08.2019 17:30 Podrinje : Mladost
25.08.2019 17:30 Partizan : OFK Trnovica
25.08.2019 17:30 Torpedo : Obradovac
25.08.2019 17:30 13 Skojevki : Omladinac
25.08.2019 17:30 Mladi Krajišnik : Župa
25.08.2019 17:30 Potkozarje : Laminci
25.08.2019 17:30 Sloga DIPO : Kozara
25.08.2019 17:30 Crni vrh : Kalemi
25.08.2019 17:30 Polet Krajišnik : Mladost Farmaprom
25.08.2019 17:30 Budućnost : Vrbas
25.08.2019 17:30 Gomionica : Borac
25.08.2019 17:30 OFK Spartak 2013 : Rekreativo
25.08.2019 17:30 BSK : Omladinac
25.08.2019 17:30 Polet : Kladari Gornji
25.08.2019 17:30 Mineral : Ozrenski sokolovi
25.08.2019 17:30 Trebavac : Skugrić 1964
25.08.2019 17:30 Posavina : BSK
25.08.2019 17:30 Bratstvo : Borac(O)
25.08.2019 17:30 Budućnost : Borac(BL)
25.08.2019 17:30 Grčica : Budućnost Red Star
25.08.2019 17:30 Lokomotiva : Gredice
25.08.2019 17:30 Crvena zvijezda : Zadrugar
25.08.2019 17:30 Obilić : Mladost
25.08.2019 17:30 Slijepčevići : Mladost
25.08.2019 17:30 Majevica : Borac
25.08.2019 17:30 OFK Brezik : Jedinstvo
25.08.2019 17:30 Mladost 2003 : Jugović
25.08.2019 17:30 Zadrugar : Proleter
25.08.2019 17:30 Miloš Obilić : OFK Magnojević
25.08.2019 17:30 Priboj : Novo doba
25.08.2019 17:30 Obarska : Panteri
25.08.2019 17:30 Jedinstvo : Balatun
25.08.2019 17:30 Kolektiv : Drina
25.08.2019 17:30 Semberija : Sloga 2
25.08.2019 17:00 Radnik : Rudar
25.08.2019 17:00 Rudar : Kiseljak
25.08.2019 17:00 Busovača : Podgrmeč
25.08.2019 17:00 Novi Travnik : Vlašić
25.08.2019 17:00 Orahovica 74 : Čelić
25.08.2019 17:00 Svatovac : Gradina
25.08.2019 17:00 Priluk : Sloga
25.08.2019 17:00 Moševac : Azot
25.08.2019 17:00 Stupčanica : Pobjeda
25.08.2019 17:00 Ilijaš : SAŠK Napredak
25.08.2019 17:00 Igman : Mošćanica
25.08.2019 17:00 Usora : Žepče
25.08.2019 17:00 Sloga : Grude
25.08.2019 17:00 Rama : Turbina
25.08.2019 17:00 Ljubuški : Branitelj
25.08.2019 17:00 Troglav 1918 : Bjelopoljac
25.08.2019 17:00 Vitanovići 78 : Sloga (P)
25.08.2019 17:00 Sloga (T) : Frankopan
25.08.2019 17:00 Bok : Dizdaruša
25.08.2019 17:00 Napredak : 19 srpanj
25.08.2019 17:00 Mladost (S) : Mladost (D)
25.08.2019 17:00 Mladost (DS) : Kostrč
25.08.2019 17:00 Omazići 1937 : Gornji Rahić
25.08.2019 17:00 Mladost(B) : Pribava
25.08.2019 17:00 Rijeka : Ingram
25.08.2019 17:00 Mladost(K) : Trešnjevka
25.08.2019 17:00 Željezničar : Mladost(GŽ)
25.08.2019 17:00 Polet : Doboj Istok
25.08.2019 17:00 Omladinac 68 : DSK
25.08.2019 17:00 Sloga : Podrinje
25.08.2019 17:00 Polet : Mladost (P)
25.08.2019 17:00 BSK : Rudar
25.08.2019 17:00 Bukovik : Mladost (T)
25.08.2019 17:00 Stjepan Polje : Orahovica 77
25.08.2019 17:00 Špionica 1953 : Mramor
25.08.2019 17:00 25 maj : Mladost (D)
25.08.2019 17:00 Sloboda : Biberovo Polje
25.08.2019 17:00 Napredak : OFK Vida
25.08.2019 17:00 Izbor : OFK Međiđa
25.08.2019 17:00 Voćar : Trebava
25.08.2019 17:00 Željezničar : Graničar
25.08.2019 17:00 Sloboda : Jedinstvo
25.08.2019 17:00 Mladost 78 : Rainci
25.08.2019 17:00 Budućnost : Slatina
25.08.2019 17:00 Srnica : Napredak
25.08.2019 17:00 Proleter : Rudar
25.08.2019 19:00 Budućnost : Zeta
25.08.2019 17:00 Drezga : Bokelj
25.08.2019 17:00 Dečić : Lovćen
25.08.2019 17:00 Mornar : Otrant Olympic
25.08.2019 17:00 Arsenal : Ibar
25.08.2019 17:00 Jezero : Jedinstvo (BP)
25.08.2019 17:30 Wolverhampton : Burnley
25.08.2019 15:00 Bournemouth : Manchester City
25.08.2019 17:30 Tottenham : Newcastle United
25.08.2019 17:00 Deportivo Alavés : Espanyol
25.08.2019 19:00 Mallorca : Real Sociedad
25.08.2019 21:00 Barcelona : Real Betis
25.08.2019 15:30 RB Leipzig : Eintracht
25.08.2019 18:00 Hertha BSC : Wolfsburg
25.08.2019 18:00 Udinese : Milan
25.08.2019 20:45 Cagliari : Brescia
25.08.2019 20:45 Verona : Bologna
25.08.2019 20:45 Roma : Genoa
25.08.2019 20:45 Sampdoria : Lazio
25.08.2019 20:45 SPAL : Atalanta
25.08.2019 20:45 Torino : Sassuolo
25.08.2019 15:00 Monaco : Nîmes
25.08.2019 17:00 Strasbourg : Rennes
25.08.2019 21:00 PSG : Toulouse
25.08.2019 17:00 Zvijezda 09 : Sloboda
25.08.2019 17:30 Krupa : Sarajevo
25.08.2019 17:00 Mladost : Željezničar
25.08.2019 17:00 Borac : Travnik
25.08.2019 18:00 Zrinjski : Olimpik
25.08.2019 12:30 Željezničar : Olimp
25.08.2019 17:30 Famos : Ilijaš
25.08.2019 12:30 Bosna : Goražde
25.08.2019 12:30 Čelik : FK Vitez
25.08.2019 12:30 Krivaja : Romari
25.08.2019 12:30 Radnik : Novi Travnik
25.08.2019 12:30 NK Vitez : TOŠK
25.08.2019 12:30 Čapljina : Brotnjo
25.08.2019 12:30 Igman : Troglav 1918
25.08.2019 10:00 Željezničar : Olimp
25.08.2019 15:30 Famos : Ilijaš
25.08.2019 10:00 Slavija : Sarajevo
25.08.2019 10:00 Bosna : Goražde
25.08.2019 10:00 Krivaja : Romari
25.08.2019 10:00 Radnik : Novi Travnik
25.08.2019 10:00 Vitez : TOŠK
25.08.2019 10:00 Čapljina : Brotnjo
25.08.2019 10:00 Igman : Troglav 1918
25.08.2019 11:00 Radnik Bumerang : Alfa Modriča
25.08.2019 10:30 Lokomotiva : Drina
25.08.2019 17:00 Iskra : Emina
25.08.2019 11:00 Široki Brijeg : SFK 2000
-:-
Kostajnica. Sudije: Borislav Radić, Slaviša Šarić, Dragan Rajlić. Delegat: Vedran Moravac.
-:-
Brodac. Sudije: Rade Aćimović (Zvornik), Goran Lakić (Brčko), Aleksandar Kapur (Brčko). Delegat: Dragan Jovičić ( Brčko). Posmatrač suđenja: Danijel Pajić (Bijeljina).
-:-
Brčko. Bojan Mitrović (Bijeljina), Stefan Đukić (Ugljevik), Nevena Marković (Šekovići). Delegat: Lazo Jovanović (Bijeljina),. Posmatrač suđenja: Goran Mikić (Ugljevik).
-:-
Čajniče. Sudije: Dalibor Lukić ( Bijeljina), Vasilije Milošević (Bijeljina), Stefan Đurić (Višegrad). Delegat: Natko Sudžuka (I. Sarajevo). Posmatrač suđenja: Budimir Mihajlović (Zvornik).
-:-
Nevesinje. Sudija: Slavoljub Gogić (I. Sarajevo), Milan Tadić (Pale), Rajko Đurić (Višegrad). Delegat: Dalibor Rašević (Foča). Posmatrač suđenja: Siniša Marković (Foča).