XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 277 utakmica za dan
Nedelja, 6 Oktobar 2019

Fudbal

06.10.2019 18:30 Zrinjski : Sarajevo
06.10.2019 18:30 Borac : Željezničar
06.10.2019 15:30 Polet 1926 : Sloboda (MG)
06.10.2019 15:30 Omarska : Dubrave
06.10.2019 15:30 Sloga (T) : Borac (KD)
06.10.2019 15:30 Proleter : Ljubić
06.10.2019 15:30 Laktaši : Sloga (D)
06.10.2019 15:30 Jedinstvo : Sloboda (NG)
06.10.2019 15:30 Mladost : Sloga (S)
06.10.2019 15:30 Stakorina : Drina HE
06.10.2019 15:30 Jedinstvo : Proleter
06.10.2019 15:30 Krajina : Sloga Nektar
06.10.2019 15:30 OFK Lauš : Sloga
06.10.2019 15:30 Bratstvo : Čelinac
06.10.2019 15:30 Progres : Partizan
06.10.2019 15:30 Plamen : Mladost
06.10.2019 15:30 Lijevče : FSA
06.10.2019 15:30 OFK Brdo : Gorica
06.10.2019 15:30 Vranjak : Crvena zvijezda
06.10.2019 15:30 Željezničar : Hajduk (B)
06.10.2019 15:30 Naša krila : Skugrić
06.10.2019 15:30 Hajduk (K) : Sloga (DP)
06.10.2019 15:30 Zvijezda : Rudanka
06.10.2019 15:30 Ozren : Trebava
06.10.2019 15:30 Vučijak : Sloga (J)
06.10.2019 15:30 OFK Šekovići : Vlasenica
06.10.2019 15:30 OFK Janja 2009 : Jedinstvo
06.10.2019 15:30 Podrinje : BSK Ledinci
06.10.2019 15:30 Partizan : Rudar 1925
06.10.2019 15:30 OFK Trnovica : Tabanci
06.10.2019 15:30 Mladost : Čelopek
06.10.2019 15:30 Mrakovica : Brzi
06.10.2019 15:30 Kozara : Svodna
06.10.2019 15:30 Ravan : Ljubija
06.10.2019 15:30 Gomjenica : Podgrmeč
06.10.2019 15:30 Slaven : Rasavci
06.10.2019 15:30 Torpedo : Mladi Krajišnik
06.10.2019 15:30 Sloga DIPO : Sloboda
06.10.2019 15:30 Crni vrh : Obradovac
06.10.2019 15:30 Kalemi : Biseri
06.10.2019 15:30 Kozara : Omladinac
06.10.2019 15:30 Laminci : Župa
06.10.2019 15:30 OFK Spartak 2013 : Budućnost
06.10.2019 15:30 Šnjegotina : Polet Krajišnik
06.10.2019 15:30 BSK : Naprijed
06.10.2019 15:30 Omladinac : Mladost Farmaprom
06.10.2019 15:30 OFK Banja Luka : Vrbas
06.10.2019 15:30 Rekreativo : Borac
06.10.2019 16:00 Obilić : Budućnost Red Star
06.10.2019 16:00 Mladost : Crvena zvijezda
06.10.2019 16:00 Zadrugar : Lokomotiva
06.10.2019 16:00 Gredice : Grčica
06.10.2019 16:00 Mladost 2003 : Mladost
06.10.2019 16:00 Jugović : OFK Brezik
06.10.2019 16:00 Jedinstvo : Majevica
06.10.2019 16:00 Borac : Slijepčevići
06.10.2019 15:30 Obarska : Proleter
06.10.2019 15:30 Jedinstvo : Priboj
06.10.2019 15:30 Kolektiv : Miloš Obilić
06.10.2019 15:30 Semberija : Zadrugar
06.10.2019 15:30 Sloga 2 : OFK Magnojević
06.10.2019 15:30 Drina : Novo doba
06.10.2019 15:30 Balatun : Panteri
06.10.2019 15:30 Radnik Urije : Kiseljak
06.10.2019 15:30 Berek 1975 : 7. Republika
06.10.2019 15:30 Knežopoljac : Rudar
06.10.2019 15:30 Polet : Mladost
06.10.2019 15:30 Borac (M) : Borac (Š)
06.10.2019 15:30 Bratstvo : Vrbas
06.10.2019 15:30 Budućnost : Crvena zemlja
06.10.2019 15:30 Milan : Nožičko
06.10.2019 15:30 Zborište : Zadrugar
06.10.2019 15:30 Rudar : 4. juli
06.10.2019 15:30 Borac : Liješće
06.10.2019 15:30 27. Juli : Sloga
06.10.2019 11:00 Sava 04 : Strijelac
06.10.2019 11:00 Sloboda : Polet
06.10.2019 11:00 Čelik : Mladost
06.10.2019 11:00 Sveti Jovan : Krbeti
06.10.2019 15:30 TOŠK : Bratstvo
06.10.2019 15:30 NK Vitez : Sloga
06.10.2019 15:30 Busovača : Rudar
06.10.2019 15:30 Vitez : Iskra
06.10.2019 15:30 Krajišnik : Krajina
06.10.2019 15:30 Novi Travnik : FK Vitez
06.10.2019 15:30 Vlašić : Kiseljak
06.10.2019 15:30 Brekovica 78 : Podgrmeč
06.10.2019 15:30 Orahovica 74 : Priluk
06.10.2019 15:30 Bosna (K) : Odžak 102
06.10.2019 15:30 Lokomotiva : Svatovac
06.10.2019 15:30 Radnički : Gradina
06.10.2019 15:30 Prokosovići : Mladost
06.10.2019 15:30 Bosna (M) : Sloga
06.10.2019 15:30 Seona : Dinamo
06.10.2019 15:30 Igman : Moševac
06.10.2019 15:30 Usora : Vis Simm Bau
06.10.2019 15:30 Natron : Pobjeda
06.10.2019 15:30 Žepče : SAŠK Napredak
06.10.2019 15:30 Mošćanica : Famos
06.10.2019 15:30 Tomislav : Sloga
06.10.2019 15:30 Rama : Posušje
06.10.2019 15:30 Ljubuški : Kamešnica
06.10.2019 15:30 Troglav 1918 : Brotnjo
06.10.2019 15:30 Bjelopoljac : Grude
06.10.2019 15:30 Branitelj : Klis
06.10.2019 15:30 Mladost (K) : Mladost (B)
06.10.2019 15:30 Željezničar : Jedinstvo
06.10.2019 15:30 Polet : Gornji Rahić
06.10.2019 15:30 Omladinac 68 : Vražići 92
06.10.2019 15:30 DSK : Pribava
06.10.2019 15:30 Doboj Istok : Ingram
06.10.2019 15:30 Mladost (GŽ) : Trešnjevka
06.10.2019 10:00 Butmir : Hrid
06.10.2019 10:00 Omadinac : Jedinstvo
06.10.2019 10:00 UNIS : Bojnik
06.10.2019 10:00 Jug : Vratnik
06.10.2019 10:00 Novi Grad : Vrbanjuša
06.10.2019 10:00 Ozren : Mladost
06.10.2019 10:00 Saobraćajac : Stup
06.10.2019 12:00 Kolina : BKB
06.10.2019 12:00 Radnički : Jahorina
06.10.2019 15:30 Šujica : Šator
06.10.2019 15:30 Drinovci : Junak
06.10.2019 15:30 Mesihovina : Kupres
06.10.2019 15:30 Tramošnica : OFK Brčko
06.10.2019 15:30 Korpar : Mladi zadrugar
06.10.2019 15:30 Mladost : HAŠK Napredak
06.10.2019 15:30 Ravne : Posavina 108
06.10.2019 15:30 Bukovik : Podrinje
06.10.2019 15:30 Stjepan Polje : BSK
06.10.2019 15:30 Špionica 1953 : Polet
06.10.2019 15:30 25 maj : Sloga
06.10.2019 15:30 Mramor : Rudar
06.10.2019 15:30 Orahovica 77 : Mladost (T)
06.10.2019 15:30 Voćar : Biberovo Polje
06.10.2019 15:30 Koraj : Izbor
06.10.2019 15:30 Željezničar : Napredak
06.10.2019 15:30 Sloboda (K) : Sloboda (M)
06.10.2019 15:30 Jedinstvo : OFK Vida
06.10.2019 15:30 Graničar : OFK Međiđa
06.10.2019 15:30 12 decembar : Trebava
06.10.2019 15:30 Budućnost : Rainci
06.10.2019 15:30 Vrana : Grivice
06.10.2019 15:30 Srnica : Mladost
06.10.2019 15:30 Proleter : Mladost 78
06.10.2019 15:30 Rudar : Krušik
06.10.2019 15:30 Napredak : OFK Tuzla
06.10.2019 15:30 Partizan : Slatina
06.10.2019 13:30 Ljiljan : Bratstvo
06.10.2019 13:30 Zmaj : Omladinac
06.10.2019 16:00 Poriječani : Liješeva
06.10.2019 16:00 Monjare : Kralupi
06.10.2019 16:00 Moštre : Dijamant
06.10.2019 15:30 Mladost : Oskova
06.10.2019 15:30 Toplice : Omladinac RMU
06.10.2019 15:30 Jablanica : Konjuh
06.10.2019 15:30 Borac : Metalac
06.10.2019 11:00 Mladost : Bijeljevac
06.10.2019 11:00 Gornje Dubrave : Sapna
06.10.2019 14:30 Jezero : Bokelj
06.10.2019 14:30 Arsenal : Jedinstvo (BP)
06.10.2019 14:30 Mornar : Ibar
06.10.2019 14:30 Dečić : Otrant Olympic
06.10.2019 14:30 Drezga : Lovćen
06.10.2019 00:00 Arsenal : Bournemouth
06.10.2019 15:00 Southampton : Chelsea
06.10.2019 17:30 Newcastle United : Manchester United
06.10.2019 00:00 Barcelona : Sevilla
06.10.2019 00:00 Real Betis : Eibar
06.10.2019 00:00 Celta de Vigo : Athletic Club
06.10.2019 00:00 Leganés : Levante
06.10.2019 00:00 Mallorca : Espanyol
06.10.2019 00:00 Osasuna : Villarreal
06.10.2019 00:00 Real Madrid : Granada
06.10.2019 00:00 Real Sociedad : Getafe
06.10.2019 00:00 Valencia : Deportivo Alavés
06.10.2019 00:00 Real Valladolid : Atlético Madrid
06.10.2019 00:00 Atalanta : Lecce
06.10.2019 00:00 Bologna : Lazio
06.10.2019 00:00 Brescia : Sassuolo
06.10.2019 00:00 Fiorentina : Udinese
06.10.2019 00:00 Genoa : Milan
06.10.2019 00:00 Verona : Sampdoria
06.10.2019 00:00 Internazionale : Juventus
06.10.2019 00:00 Roma : Cagliari
06.10.2019 00:00 SPAL : Parma
06.10.2019 00:00 Torino : Napoli
06.10.2019 21:00 Saint-Étienne : Olympique Lyonnais
06.10.2019 15:30 Alfa Modriča : Drina
06.10.2019 18:00 Široki Brijeg : Krupa
06.10.2019 18:00 Mladost : Slavija
06.10.2019 18:00 Zrinjski : Velež
06.10.2019 18:00 Olimpik : Sloboda
06.10.2019 18:00 Travnik : Rudar Prijedor
06.10.2019 18:00 Željezničar : Sarajevo
06.10.2019 12:00 Željezničar Sport team : Metalleghe BSI
06.10.2019 12:00 Kozara : Podgrmeč
06.10.2019 12:00 Proleter : Orašje
06.10.2019 12:00 Jedinstvo : Alfa Modriča
06.10.2019 12:00 Bratstvo : Bosna
06.10.2019 12:00 Tekstilac : Zvijezda
06.10.2019 12:00 Sloga : Ilićka 01
06.10.2019 12:00 Radnik : Podrinje
06.10.2019 12:00 Sloga (T) : Drina
06.10.2019 12:00 Budućnost : Lokomotiva
06.10.2019 12:00 Gradina : Slaven
06.10.2019 12:00 Tuzla Siti : Radnički
06.10.2019 12:30 Radnik : Famos
06.10.2019 12:30 UNIS : Željezničar
06.10.2019 12:30 Bosna : Rudar
06.10.2019 12:30 Goražde : Olimpik
06.10.2019 12:30 Sarajevo : Olimp
06.10.2019 12:30 Igman : Ilijaš
06.10.2019 12:30 Iskra : Krivaja
06.10.2019 12:30 NK Vitez : FK Vitez
06.10.2019 12:30 Branitelj : Grude
06.10.2019 12:30 Igman : Čapljina
06.10.2019 12:30 Troglav 1918 : Tomislav
06.10.2019 12:30 GOŠK : Brotnjo
06.10.2019 12:30 Posušje : Stolac
06.10.2019 17:30 Zrinjski : Velež
06.10.2019 Krajina : Rudar Prijedor
06.10.2019 Jedinstvo : Krupa
06.10.2019 Željezničar Sport Team : Metalleghe BSI
06.10.2019 Kozara : Podgrmeč
06.10.2019 10:00 Proleter : Orašje
06.10.2019 10:00 Jedinstvo : Alfa Modriča
06.10.2019 10:00 Bratstvo : Bosna
06.10.2019 10:00 Tekstilac : Zvijezda
06.10.2019 10:00 Sloga : Ilićka 01
06.10.2019 10:00 Budućnost : Lokomotiva
06.10.2019 10:00 Gradina : Slaven
06.10.2019 10:00 Tuzla City : Radnički
06.10.2019 10:00 Radnik : Famos
06.10.2019 10:00 Slavija : Sutjeska
06.10.2019 10:00 Bosna : Rudar
06.10.2019 10:00 Goražde : Olimpik
06.10.2019 10:00 Sarajevo : Olimp
06.10.2019 10:00 Igman : Ilijaš
06.10.2019 10:00 Iskra : Krivaja
06.10.2019 10:00 NK Vitez : FK Vitez
06.10.2019 12:30 Branitelj : Grude
06.10.2019 12:30 Igman : Čapljina
06.10.2019 12:30 Troglav 1918 : Tomislav
06.10.2019 12:30 GOŠK : Brotnjo
06.10.2019 12:30 Posušje : Stolac
06.10.2019 10:00 Polet 1926 : Željezničar
06.10.2019 10:00 Borac : Proleter
06.10.2019 10:00 Kozara : Sloga
06.10.2019 10:00 Mineral : Tekstilac
06.10.2019 10:00 Krupa : Alfa Modriča
06.10.2019 10:00 Željezničar Sport Team : OFK Spartak 2013
06.10.2019 10:00 Sloboda : Podrinje
06.10.2019 10:00 Borac : Rudar 1925
06.10.2019 10:00 Radnik : Ilićka 01
06.10.2019 10:00 Lokomotiva : Zenit
06.10.2019 10:00 Leotar : Hercegovac
06.10.2019 10:00 Velež : LeoStars
06.10.2019 10:00 Mladost : Stakorina
06.10.2019 11:30 Polet 1926 : Željezničar
06.10.2019 11:30 Borac : Proleter
06.10.2019 11:30 Kozara : Sloga
06.10.2019 11:30 Mineral : Tekstilac Kort
06.10.2019 11:30 Radnik Urije : Alfa Modriča
06.10.2019 11:30 Željezničar Sport team : OFK Spartak 2013
06.10.2019 11:30 Velež : Hercegovac
06.10.2019 11:30 Mladost : LeoStars

Odbojka

06.10.2019 Bihać : 7 Lukavac
06.10.2019 Drina : Radnik
06.10.2019 Crvena zvijezda : Glasinac
06.10.2019 ŽOK Leotar : Ljubinje

Rukomet

06.10.2019 Mladost : Kozara Mlijekoprodukt
06.10.2019 Kozara : Derventa
06.10.2019 Sloga 2 : Srednjoškolac
06.10.2019 Rogatica : Borac 2
06.10.2019 Radnik : Leotar
06.10.2019 Doboj : Borja