XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 187 utakmica za dan
Subota, 19 Oktobar 2019

Fudbal

19.10.2019 15:00 Tuzla City : Radnik
19.10.2019 15:00 Zvijezda 09 : Borac
19.10.2019 18:00 Željezničar : Mladost
19.10.2019 15:00 Velež : Zrinjski
19.10.2019 18:00 Javor Matis : TSC
19.10.2019 18:00 Proleter : Radnik
19.10.2019 18:00 Radnički (N) : Napredak
19.10.2019 18:00 Voždovac : Mačva
19.10.2019 15:00 Mladost : Partizan
19.10.2019 18:00 Spartak ŽK : Inđija
19.10.2019 15:00 Budućnost : Zlatibor
19.10.2019 15:00 RFK Grafičar : Sinđelić
19.10.2019 15:00 Zemun : Radnički 1923
19.10.2019 15:00 Radnički (P) : OFK Bačka
19.10.2019 14:30 Tekstilac : Kozara
19.10.2019 14:30 Krupa : Jedinstvo
19.10.2019 14:30 Rudar Prijedor : Slavija
19.10.2019 14:30 Podrinje : Alfa Modriča
19.10.2019 14:30 Borac (Š) : Sloboda (MG)
19.10.2019 14:30 Proleter : Dubrave
19.10.2019 14:30 Laktaši : Borac (KD)
19.10.2019 14:30 Sloga (S) : Sloboda (NG)
19.10.2019 14:30 Mladost (G) : Drina HE
19.10.2019 14:30 Famos : Velež
19.10.2019 14:30 Sutjeska : Proleter
19.10.2019 14:30 Drina : Budućnost
19.10.2019 14:30 OFK Lauš : Sloga Nektar
19.10.2019 14:30 Bratstvo : Krajina
19.10.2019 14:30 Progres : Sloga
19.10.2019 14:30 Lijevče : Partizan
19.10.2019 14:30 Guber : Vlasenica
19.10.2019 14:30 Bratstvo : Tabanci
19.10.2019 15:00 Sloga DIPO : Mladi Krajišnik
19.10.2019 14:30 BSK : Budućnost
19.10.2019 14:30 OFK Pridjel : Posavina
19.10.2019 14:30 Rudar : 7. Republika
19.10.2019 15:00 Čelik : Strijelac
19.10.2019 15:00 Sveti Jovan : Polet
19.10.2019 15:00 Krbeti : Mladost
19.10.2019 14:30 Čapljina : Rudar
19.10.2019 14:30 Goražde : Igman
19.10.2019 14:30 Jedinstvo : Travnik
19.10.2019 14:30 Zvijezda : Slaven
19.10.2019 14:30 Metalleghe BSI : Radnik
19.10.2019 14:30 Budućnost : Orašje
19.10.2019 14:30 Bratstvo : Olimpik
19.10.2019 14:30 Sloga : Orahovica 74
19.10.2019 14:30 Mladost : Dinamo
19.10.2019 14:30 Odžak 102 : Radnički
19.10.2019 14:30 Krivaja : Igman
19.10.2019 15:00 Borac : Bajer 99
19.10.2019 15:00 Ključ : Omladinac 75
19.10.2019 15:00 Omladinac : Gomila
19.10.2019 14:30 Hajduk : Napredak
19.10.2019 14:30 Jedinstvo : DSK
19.10.2019 10:00 Omadinac : Hrid
19.10.2019 10:00 UNIS : Jedinstvo
19.10.2019 10:00 Pofalićki : Bojnik
19.10.2019 14:30 Posavina 108 : HAŠK Napredak
19.10.2019 15:00 Mladost (D) : Polet
19.10.2019 15:00 Mladost (T) : Rudar
19.10.2019 15:00 Trebava : OFK Međiđa
19.10.2019 14:30 Ograđenovac : Rahićki ljiljani
19.10.2019 14:30 Brka 1948 : Mionica 85
19.10.2019 14:30 Posavina : Majevica
19.10.2019 14:30 Brčko 72 : Zelinja 76
19.10.2019 14:30 Radnik 018 : Memići
19.10.2019 14:30 Spreča : Bijeljevac
19.10.2019 13:30 Zeta : OFK Petrovac
19.10.2019 13:30 Kom : Budućnost
19.10.2019 13:30 Podgorica : Grbalj
19.10.2019 13:30 Rudar : OFK Titograd
19.10.2019 13:30 Iskra : Sutjeska
19.10.2019 13:30 Everton : West Ham
19.10.2019 16:00 Bournemouth : Norwich City
19.10.2019 16:00 Aston Villa : Brighton
19.10.2019 16:00 Chelsea : Newcastle United
19.10.2019 16:00 Leicester : Burnley
19.10.2019 16:00 Tottenham : Watford
19.10.2019 16:00 Wolverhampton : Southampton
19.10.2019 18:30 Crystal Palace : Manchester City
19.10.2019 18:30 Borussia Dortmund : Borussia M'gladbach
19.10.2019 15:30 RB Leipzig : Wolfsburg
19.10.2019 15:30 Werder Bremen : Hertha BSC
19.10.2019 15:30 Fortuna : Mainz 05
19.10.2019 15:30 Augsburg : Bayern München
19.10.2019 00:00 Köln : Paderborn
19.10.2019 15:30 Union Berlin : Freiburg
19.10.2019 20:45 Juventus : Bologna
19.10.2019 15:00 Lazio : Atalanta
19.10.2019 18:00 Napoli : Verona
19.10.2019 20:00 Reims : Montpellier
19.10.2019 20:00 Angers : Brest
19.10.2019 20:00 Metz : Nantes
19.10.2019 20:00 Toulouse : Lille
19.10.2019 00:00 Bordeaux : Saint-Étienne
19.10.2019 20:00 Nîmes : Amiens SC
19.10.2019 17:30 Olympique Lyonnais : Dijon
19.10.2019 Emina : Široki Brijeg
19.10.2019 14:30 Željezničar 2011 : Mladost
19.10.2019 14:30 Sloboda : Fortuna
19.10.2019 14:30 Rosa Brandis : Sana 2014
19.10.2019 18:00 Borac : Krupa
19.10.2019 18:00 Sarajevo : Rudar Prijedor
19.10.2019 12:30 Stolac : Brotnjo
19.10.2019 17:30 Radnik : Borac
19.10.2019 17:30 Mladost : Tuzla City
19.10.2019 17:30 Zrinjski : Zvijezda 09
19.10.2019 17:30 Čelik : Željezničar
19.10.2019 17:30 Široki Brijeg : Sarajevo
19.10.2019 15:00 Radnik : Borac
19.10.2019 15:00 Mladost : Tuzla City
19.10.2019 15:00 Zrinjski : Zvijezda 09
19.10.2019 15:00 Čelik : Željezničar
19.10.2019 15:00 Sloboda : Velež
19.10.2019 15:00 Široki Brijeg : Sarajevo

Futsal

19.10.2019 Brotnjo : Tango
19.10.2019 Kaskada : Sloga
19.10.2019 Mostar SG : Seljak
19.10.2019 Centar : Zrinjski
19.10.2019 Salines : Beli anđeo
19.10.2019 17:00 Brčko Zdravlje : Brod
19.10.2019 17:00 Glasinac : Policajac
19.10.2019 17:00 Kotor Varoš : Jahorina
19.10.2019 17:00 Šampion : Nevesinje

Košarka

19.10.2019 20:00 Igokea : Cedevita Olimpija
19.10.2019 17:00 Partizan NIS : Mornar
19.10.2019 Široki : Spars
19.10.2019 Igokea : Leotar
19.10.2019 Bratunac : Vogošća
19.10.2019 Sloboda : Promo
19.10.2019 Čapljina : Mladost
19.10.2019 Zrinjski : Kakanj
19.10.2019 Borac : Sokolac
19.10.2019 Čelik : Jedinstvo BHT
19.10.2019 RMU Banovići : Trebinje 03
19.10.2019 Play Off Ultra : Rudar Sport
19.10.2019 Sloboda : Konjic

Odbojka

19.10.2019 Napredak : Sloboda
19.10.2019 7 Lukavac : Galeb
19.10.2019 Mladost : Ilijaš
19.10.2019 Breza 1934 : Olovo
19.10.2019 Block Out : Ilidža
19.10.2019 Majevica : Crvena zvijezda
19.10.2019 Jahorina : Tempo
19.10.2019 Gradiška : Drina
19.10.2019 Ljubinje : Gacko
19.10.2019 Slavija : Glasinac
19.10.2019 Jahorina : Ljubinje
19.10.2019 Modriča : Hercegovac
19.10.2019 Rudo : Han Pijesak
19.10.2019 Mladost : Bratunac
19.10.2019 Gračanica Fortex : Žepče
19.10.2019 Gradina-Herceg : Bihać
19.10.2019 Napredak : Bosna
19.10.2019 Troglav : Ilijaš
19.10.2019 Ilidža : Centar ORT
19.10.2019 Čapljina : SA Volley

Rukomet

19.10.2019 Iskra : Sloboda
19.10.2019 Vogošća PH : Lokomotiva
19.10.2019 Konjuh : Borac m:tel
19.10.2019 Sloga (D) : Bosna Vispak
19.10.2019 Maglaj : Leotar
19.10.2019 Gračanica : Slavija
19.10.2019 Goražde : Sloga (GV-U)
19.10.2019 Drina : Izviđač CO
19.10.2019 Kotor Varoš : Srbac
19.10.2019 Hercegovina : Kozara Mlijekoprodukt
19.10.2019 Bijeljina : Derventa
19.10.2019 Jedinstvo 2015 : Prijedor
19.10.2019 Sloga : Čelinac
19.10.2019 Kaluđer : Teslić
19.10.2019 Srednjoškolac : Prijedor 2
19.10.2019 Žepče : Sana 7
19.10.2019 Krivaja : Čelik
19.10.2019 Kakanj : Sloboda 2
19.10.2019 Čelik Junior : Rudar
19.10.2019 Gradačac : Krajina
19.10.2019 Bosna : Jajce
19.10.2019 Radnički : Donji Vakuf
19.10.2019 Velež : Međugorje
19.10.2019 Izviđač CO 2 : Travnik
19.10.2019 RA Čapljina : Vogošča PH 2
19.10.2019 Knežopoljka : Borac 2
19.10.2019 Goražde 2 : Živinice
19.10.2019 Sloga 2013 : Ilidža
19.10.2019 Turbina : Vitez