XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 200 utakmica za dan
Subota, 26 Oktobar 2019

Fudbal

26.10.2019 14:30 Radnik 0 : 0 Široki Brijeg
26.10.2019 14:30 Zrinjski 2 : 1 Željezničar
26.10.2019 18:00 Vojvodina 2 : 2 Javor Matis
26.10.2019 18:00 Mačva 0 : 1 Mladost
26.10.2019 18:00 Rad 1 : 2 Radnički (N)
26.10.2019 15:30 Radnik 0 : 5 Crvena zvezda
26.10.2019 13:30 Smederevo 1924 2 : 1 Dinamo
26.10.2019 13:30 Radnički (P) 1 : 0 Radnički 1923
26.10.2019 13:30 Budućnost 0 : 1 OFK Žarkovo
26.10.2019 14:30 Kozara 0 : 0 Podrinje
26.10.2019 14:30 Modriča Alfa 0 : 0 Rudar Prijedor
26.10.2019 14:30 Slavija 0 : 0 Krupa
26.10.2019 14:30 Željezničar Sport Team 0 : 0 Tekstilac
26.10.2019 14:30 Sloboda (MG) 6 : 2 Sloboda (NG)
26.10.2019 14:30 Sloga (D) 5 : 1 Sloga (S)
26.10.2019 14:30 Ljubić 1 : 1 Mladost
26.10.2019 14:30 Borac (KD) 1 : 0 Jedinstvo
26.10.2019 14:30 Borac (Š) 3 : 0 Omarska
26.10.2019 14:30 Leotar 4 : 0 Mladost (R)
26.10.2019 14:30 Mladost (G) 1 : 3 Ilićka 01
26.10.2019 14:30 OFK Lauš 1 : 2 Bratstvo
26.10.2019 14:30 Guber 2 : 4 OFK Janja 2009
26.10.2019 14:30 Rudo 1 : 1 Željeznica
26.10.2019 15:00 Biseri 4 : 1 Župa
26.10.2019 15:00 Naprijed 1 : 0 Rekreativo
26.10.2019 17:30 OFK Spartak 2013 0 : 4 Šnjegotina
26.10.2019 15:00 Lokanj 5 : 2 Pecka
26.10.2019 15:00 Borac 2 : 0 Budućnost
26.10.2019 16:00 Sloga 94 2 : 4 Magnojević 2001
26.10.2019 15:00 Ljeskovac 3 : 0 Ostojićevo
26.10.2019 14:30 Rudar 3 : 1 Olimpik
26.10.2019 14:30 Orašje 3 : 0 TOŠK
26.10.2019 14:30 Slaven 1 : 1 Metalleghe BSI
26.10.2019 14:30 Travnik 3 : 1 Zvijezda
26.10.2019 14:30 Igman 1 : 1 Jedinstvo
26.10.2019 14:30 Čapljina 0 : 0 Goražde
26.10.2019 14:30 NK Vitez 10 : 0 Vitez
26.10.2019 14:30 Brekovica 78 2 : 3 Krajina
26.10.2019 14:30 Podgrmeč 1 : 0 FK Vitez
26.10.2019 14:30 Mramor 2 : 2 Bosna (K)
26.10.2019 14:30 Radnički 1 : 0 Priluk
26.10.2019 14:30 Sloga 4 : 1 Mladost
26.10.2019 14:30 Bosna 1 : 0 Igman
26.10.2019 14:30 Borac 4 : 0 Ilijaš
26.10.2019 14:30 Mošćanica 0 : 0 Vis Simm Bau
26.10.2019 14:30 Famos 3 : 0 Azot
26.10.2019 13:30 Turbina 2 : 0 Kamešnica
26.10.2019 14:30 Bajer 99 1 : 3 Ključ
26.10.2019 14:30 Bratstvo 3 : 0 Borac
26.10.2019 14:30 Sloga (P) 0 : 5 Dizdaruša
26.10.2019 14:30 Ingram 0 : 0 Pribava
26.10.2019 14:00 Jug 1 : 4 Saobraćajac
26.10.2019 14:30 Mladost 3 : 0 Napredak
26.10.2019 14:30 Grivice 2 : 3 Rudar
26.10.2019 14:30 Vrana 8 : 1 Srnica
26.10.2019 14:30 Zelinja 76 3 : 2 Rahićki ljiljani
26.10.2019 14:30 Konjuh 1 : 1 Mladost
26.10.2019 14:30 Memići 3 : 2 Spreča
26.10.2019 14:30 Sapna 5 : 0 Radnik 018
26.10.2019 14:30 Iskra 3 : 1 Zeta
26.10.2019 17:00 OFK Titograd 1 : 2 Podgorica
26.10.2019 13:30 Grbalj 1 : 1 Kom
26.10.2019 13:30 Budućnost 3 : 0 OFK Petrovac
26.10.2019 13:30 Manchester City 3 : 0 Aston Villa
26.10.2019 16:00 Brighton 3 : 2 Everton
26.10.2019 16:00 Watford 0 : 0 Bournemouth
26.10.2019 16:00 West Ham 1 : 1 Sheffield United
26.10.2019 18:30 Burnley 2 : 4 Chelsea
26.10.2019 21:00 Atlético Madrid 2 : 0 Athletic Club
26.10.2019 16:00 Leganés 1 : 0 Mallorca
26.10.2019 18:30 Real Valladolid 2 : 0 Eibar
26.10.2019 15:30 Bayern München 2 : 1 Union Berlin
26.10.2019 18:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 Werder Bremen
26.10.2019 15:30 Hertha BSC 2 : 3 Hoffenheim
26.10.2019 15:30 Freiburg 2 : 1 RB Leipzig
26.10.2019 15:30 Schalke 04 0 : 0 Borussia Dortmund
26.10.2019 15:30 Paderborn 2 : 0 Fortuna
26.10.2019 20:45 Genoa 3 : 1 Brescia
26.10.2019 18:00 Internazionale 2 : 2 Parma
26.10.2019 15:00 Lecce 1 : 1 Juventus
26.10.2019 20:00 Strasbourg 1 : 0 Nice
26.10.2019 20:00 Brest 2 : 0 Dijon
26.10.2019 20:00 Olympique Lyonnais 2 : 0 Metz
26.10.2019 20:00 Reims 0 : 0 Nîmes
26.10.2019 20:00 Montpellier 0 : 0 Angers
26.10.2019 17:30 Lille 3 : 0 Bordeaux
26.10.2019 14:30 Lokomotiva 7 : 0 Drina
26.10.2019 13:00 Iskra 1 : 1 Emina
26.10.2019 13:30 Široki Brijeg 0 : 6 SFK 2000
26.10.2019 13:00 Banja Luka 9 : 1 Jedinstvo
26.10.2019 15:00 Mladost 0 : 1 Čelik
26.10.2019 16:30 Respekt 4 : 2 ŽFK Sarajevo
26.10.2019 14:30 Libero 4 : 0 Troglav 1918
26.10.2019 13:00 Požarevac 0 : 9 Spartak
26.10.2019 15:30 Radnički 1923 1 : 2 Mašinac Trejs PZP
26.10.2019 14:00 Obilić 0 : 3 Budućnost
26.10.2019 14:30 Mladost 2015 1 : 4 Ekonomist
26.10.2019 15:00 Velež 2 : 3 Željezničar
26.10.2019 13:00 Mladost 2 : 0 Borac
26.10.2019 13:30 Olimp 1 : 2 Radnik
26.10.2019 13:30 Radnik 2 : 0 Vis Simm Bau
26.10.2019 12:30 Tomislav 3 : 0 Stolac
26.10.2019 13:30 Branitelj 0 : 0 Igman
26.10.2019 12:00 Velež 1 : 2 Široki Brijeg
26.10.2019 15:00 Zvijezda 09 3 : 0 Čelik
26.10.2019 14:30 Tuzla City 1 : 3 Zrinjski
26.10.2019 11:00 Olimp 0 : 8 Radnik
26.10.2019 11:00 Radnik 1 : 2 Vis Simm Bau
26.10.2019 10:00 Tomislav 5 : 1 Stolac
26.10.2019 11:00 Branitelj 1 : 3 Igman
26.10.2019 11:30 Laktaši 2 : 3 Borac
26.10.2019 11:30 Dubrave 1 : 3 FSA Prijedor
26.10.2019 11:30 Lijevče 4 : 3 Sloga (T)
26.10.2019 10:00 Velež 2 : 1 Široki Brijeg
26.10.2019 13:00 Zvijezda 09 3 : 0 Čelik
26.10.2019 13:00 Tuzla City 3 : 3 Zrinjski
26.10.2019 09:30 Tekstilac 2 : 4 OFK Spartak 2013
26.10.2019 10:00 Proleter 0 : 0 Krupa
26.10.2019 10:00 Željezničar 0 : 1 Mineral
26.10.2019 10:00 Rudar Prijedor 0 : 6 Kozara
26.10.2019 10:00 Polet 1926 3 : 1 Borac
26.10.2019 10:00 Ilićka 01 6 : 4 Zenit
26.10.2019 14:00 Rudar 1925 3 : 0 Lokomotiva
26.10.2019 10:00 Podrinje 2 : 3 Jedinstvo
26.10.2019 10:00 Drina 6 : 0 Radnik
26.10.2019 10:00 Sutjeska 3 : 0 Mladost
26.10.2019 10:00 Laktaši 0 : 2 Borac
26.10.2019 10:00 Dubrave 0 : 3 FSA Prijedor
26.10.2019 10:00 Lijevče 1 : 3 Sloga (T)
26.10.2019 11:30 Šator 2 : 0 Ljubuški
26.10.2019 11:30 Šujica 0 : 2 Grude
26.10.2019 11:30 Tekstilac Kort 0 : 3 OFK Spartak 2013
26.10.2019 11:30 Proleter 0 : 0 Radnik Urije
26.10.2019 11:30 Željezničar 1 : 4 Mineral
26.10.2019 11:30 Rudar Prijedor 0 : 7 Kozara
26.10.2019 11:30 Polet 1926 0 : 4 Borac
26.10.2019 10:00 Šator 4 : 3 Ljubuški
26.10.2019 10:00 Šujica 1 : 2 Grude

Košarka

26.10.2019 18:00 Koper Primorska 101 : 83 Mornar
26.10.2019 18:00 Cedevita Olimpija 85 : 69 Partizan NIS
26.10.2019 20:00 Budućnost VOLI 80 : 60 Krka
26.10.2019 17:30 Kakanj 81 : 79 Široki
26.10.2019 18:00 Promo 78 : 63 Čapljina
26.10.2019 18:00 Vogošća 72 : 78 Sloboda
26.10.2019 18:00 Leotar 88 : 81 Bratunac TRB
26.10.2019 19:00 HEO 66 : 58 Slavija 1996
26.10.2019 19:00 Sutjeska 62 : 65 Student-Igokea
26.10.2019 19:00 Radnik BN 62 : 64 Prijedor -Spartak
26.10.2019 18:30 Borac 1972 69 : 77 Hunters
26.10.2019 16:00 Jedinstvo BHT 82 : 57 Konjic
26.10.2019 17:00 Rudar Sport 58 : 55 Sloboda
26.10.2019 16:00 Leotar 03 83 : 86 Orlovi
26.10.2019 18:00 Čelik 57 : 76 RMU Banovići

Odbojka

26.10.2019 19:30 Bosna 1 : 3 Domaljevac
26.10.2019 15:00 Ljubinje 3 : 1 Majevica
26.10.2019 19:00 Bosna 3 : 0 7 Lukavac
26.10.2019 18:00 Gradina-Herceg 3 : 1 Napredak
26.10.2019 19:00 Ilijaš 3 : 0 Krivaja
26.10.2019 19:00 Sloboda 3 : 2 Goražde
26.10.2019 18:00 HE na Drini 3 : 1 Mostar
26.10.2019 19:00 Kula Gradačac 3 : 2 Smeč
26.10.2019 16:00 Hercegovac 0 : 3 Drina
26.10.2019 18:00 Ljubinje 3 : 0 Modriča
26.10.2019 18:00 Glasinac 0 : 3 Jahorina
26.10.2019 15:00 Radnik 0 : 3 Slavija
26.10.2019 15:00 Prijedor 3 : 2 Pliva
26.10.2019 16:00 Balkana MP 0 : 3 Borac
26.10.2019 13:00 Kozara 2 : 3 Panter
26.10.2019 15:00 Libero 3 : 0 Han Pijesak
26.10.2019 11:30 ŽOK Leotar 2 3 : 0 OOK Leotar
26.10.2019 15:00 Gacko 2 3 : 0 Velež
26.10.2019 15:30 Kakanj 3 : 1 Gračanica Fortex
26.10.2019 18:00 Orašje 2 : 3 Gradina-Herceg
26.10.2019 19:00 Žepče 1 : 3 Maglaj
26.10.2019 13:00 Centar ORT 3 : 0 Čapljina
26.10.2019 15:30 Igman 3 : 1 Ilidža
26.10.2019 17:00 Ilijaš 3 : 1 Smeč
26.10.2019 16:00 Kula-Gradačac 2 3 : 2 Tešanj
26.10.2019 15:00 Orašje 2 3 : 2 Sloboda 2
26.10.2019 16:30 Lukavac 3 : 0 Lami

Rukomet

26.10.2019 18:00 ORK Borac 26 : 30 Kozara
26.10.2019 18:00 Teslić 22 : 31 Sloga 2
26.10.2019 17:00 Sava 26 : 33 Sloga
26.10.2019 18:00 Rudar 25 : 29 Gradačac
26.10.2019 20:00 Čelik 48 : 34 Kakanj
26.10.2019 18:00 Jajce 22 : 22 Vogošča PH 2
26.10.2019 18:00 Travnik 37 : 36 Briješće
26.10.2019 19:30 Međugorje 29 : 33 Izviđač CO 2
26.10.2019 19:00 Zrinjski 17 : 38 Borac
26.10.2019 20:00 Goražde 18 : 29 Izviđač
26.10.2019 18:00 Hadžići 29 : 25 Jedinstvo (B)
26.10.2019 18:00 Dubica 14 : 29 Grude
26.10.2019 13:30 Borac 2 25 : 25 Doboj
26.10.2019 19:00 Brod 18 : 22 Knežopoljka
26.10.2019 17:30 Lokomotiva 35 : 13 Goražde 2
26.10.2019 16:00 Bihać 27 : 40 Krajina

Vaterpolo

26.10.2019 Valis 11 : 7 Singidunum
26.10.2019 TENT 15 : 11 Dorćol
26.10.2019 Mladost 16 : 10 Banja Luka
26.10.2019 Rasina 10 : 8 Proleter