XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 195 utakmica za dan
Subota, 5 Oktobar 2019

Fudbal

05.10.2019 15:30 Radnik 3 : 2 Sloboda
05.10.2019 15:30 Čelik 2 : 0 Široki Brijeg
05.10.2019 15:30 Zrinjski 0 : 0 Sarajevo
05.10.2019 15:30 Tuzla City 3 : 0 Zvijezda 09
05.10.2019 18:00 Čukarički 2 : 0 Javor Matis
05.10.2019 18:00 Mačva 0 : 1 Radnički (N)
05.10.2019 18:00 Rad 1 : 1 Proleter
05.10.2019 18:00 Radnik 1 : 0 TSC
05.10.2019 15:00 Smederevo 1924 1 : 0 Radnički (P)
05.10.2019 15:00 Kabel 2 : 0 Zemun
05.10.2019 18:00 Metalac 2 : 1 Kolubara
05.10.2019 15:00 Sinđelić 0 : 0 Trayal
05.10.2019 15:00 Zlatibor 1 : 1 OFK Žarkovo
05.10.2019 15:30 Tekstilac 0 : 1 Krupa
05.10.2019 15:30 Željezničar Sport Team 0 : 1 Rudar Prijedor
05.10.2019 15:30 Jedinstvo 0 : 1 Podrinje
05.10.2019 15:30 Slavija 2 : 1 Alfa Modriča
05.10.2019 15:30 Sloga (T) 1 : 3 Borac (KD)
05.10.2019 15:30 Proleter 1 : 3 Ljubić
05.10.2019 15:30 Laktaši 0 : 2 Sloga (D)
05.10.2019 15:30 Mladost (G) 3 : 1 Velež
05.10.2019 15:30 Famos 3 : 2 Milići
05.10.2019 15:30 Sutjeska 2 : 3 Romanija
05.10.2019 15:30 Drina 4 : 0 Glasinac 2011
05.10.2019 15:30 OFK Lauš 6 : 1 Sloga
05.10.2019 15:30 Bratstvo 2 : 2 Čelinac
05.10.2019 15:30 Lijevče 3 : 0 FSA
05.10.2019 15:30 Guber 0 : 3 Omladinac
05.10.2019 15:30 Bratstvo 2 : 0 Sloboda
05.10.2019 16:00 Potkozarje 2 : 2 13 Skojevki
05.10.2019 15:30 BSK 3 : 1 Naprijed
05.10.2019 15:30 OFK Pridjel 2 : 3 Mineral
05.10.2019 16:00 Sveti Jovan 2 : 0 Krbeti
05.10.2019 15:30 Ljeskovac 4 : 2 OFK Batković
05.10.2019 15:30 Lazarevica 0 : 2 Modran
05.10.2019 15:30 Igman 1 : 0 Rudar
05.10.2019 15:30 Čapljina 1 : 0 Travnik
05.10.2019 15:30 Goražde 2 : 0 Slaven
05.10.2019 15:30 Jedinstvo 3 : 1 Radnik
05.10.2019 15:30 Zvijezda 2 : 1 Orašje
05.10.2019 15:30 Metalleghe BSI 1 : 0 GOŠK
05.10.2019 15:30 Budućnost 1 : 1 Olimpik
05.10.2019 15:30 NK Vitez 0 : 0 Sloga
05.10.2019 15:30 Vitez 1 : 1 Iskra
05.10.2019 15:30 Brekovica 78 1 : 1 Podgrmeč
05.10.2019 15:30 Orahovica 74 2 : 1 Priluk
05.10.2019 15:30 Bosna (K) 3 : 1 Odžak 102
05.10.2019 15:30 Lokomotiva 0 : 0 Svatovac
05.10.2019 15:30 Mramor 6 : 1 Čelić
05.10.2019 15:30 Radnički 1 : 2 Gradina
05.10.2019 15:30 Bosna 3 : 0 Ilijaš
05.10.2019 15:30 Krivaja 2 : 2 Stupčanica
05.10.2019 15:30 Borac 1 : 0 Azot
05.10.2019 15:30 Mošćanica 1 : 4 Famos
05.10.2019 15:30 Turbina 1 : 2 Neum
05.10.2019 15:30 Bratstvo 3 : 2 Omladinac 75
05.10.2019 15:30 Borac 6 : 0 Gomila
05.10.2019 15:30 Ključ 4 : 0 Željezničar
05.10.2019 15:30 Omladinac 1 : 3 Rudar
05.10.2019 15:30 Hajduk 1 : 1 Bok
05.10.2019 16:00 Omadinac 2 : 1 Jedinstvo
05.10.2019 16:00 Iskra 0 : 2 Blagaj
05.10.2019 15:30 Vrana 4 : 3 Grivice
05.10.2019 15:30 Radnik 018 6 : 2 Spreča
05.10.2019 14:30 Sutjeska 2 : 1 Zeta
05.10.2019 14:30 Grbalj 2 : 2 Rudar
05.10.2019 14:30 Budućnost 1 : 0 Podgorica
05.10.2019 14:30 OFK Petrovac 2 : 1 Kom
05.10.2019 13:30 Brighton 3 : 0 Tottenham
05.10.2019 16:00 Burnley 1 : 0 Everton
05.10.2019 16:00 Liverpool 2 : 1 Leicester
05.10.2019 16:00 Norwich City 1 : 5 Aston Villa
05.10.2019 16:00 Watford 0 : 0 Sheffield United
05.10.2019 18:30 West Ham 1 : 2 Crystal Palace
05.10.2019 13:00 Leganés 1 : 2 Levante
05.10.2019 21:00 Osasuna 2 : 1 Villarreal
05.10.2019 16:00 Real Madrid 4 : 2 Granada
05.10.2019 18:30 Valencia 2 : 1 Deportivo Alavés
05.10.2019 15:30 Bayern München 1 : 2 Hoffenheim
05.10.2019 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 RB Leipzig
05.10.2019 15:30 Freiburg 2 : 2 Borussia Dortmund
05.10.2019 00:00 Schalke 04 1 : 1 Köln
05.10.2019 15:30 Paderborn 1 : 2 Mainz 05
05.10.2019 20:45 Genoa 1 : 2 Milan
05.10.2019 18:00 Verona 2 : 0 Sampdoria
05.10.2019 15:00 SPAL 1 : 0 Parma
05.10.2019 20:00 Dijon 1 : 0 Strasbourg
05.10.2019 20:00 Montpellier 3 : 1 Monaco
05.10.2019 17:30 PSG 4 : 0 Angers
05.10.2019 20:00 Toulouse 1 : 3 Bordeaux
05.10.2019 20:00 Brest 2 : 0 Metz
05.10.2019 20:00 Nantes 1 : 0 Nice
05.10.2019 11:00 Alfa Modriča 0 : 1 Drina
05.10.2019 16:00 Jedinstvo 1 : 8 Banja Luka
05.10.2019 15:30 Čelik 0 : 0 Mladost
05.10.2019 16:00 Mladost 1 : 1 Slavija
05.10.2019 17:30 Borac 3 : 0 Zvijezda 09
05.10.2019 12:00 Željezničar 1 : 2 Sarajevo
05.10.2019 12:30 Radnik 9 : 0 Famos
05.10.2019 12:30 Sarajevo 0 : 1 Olimp
05.10.2019 12:30 Igman 0 : 0 Ilijaš
05.10.2019 12:30 Kiseljak 1 : 3 Čelik
05.10.2019 12:30 Vis Simm Bau 0 : 0 Borac
05.10.2019 12:30 TOŠK 1 : 2 Romari
05.10.2019 12:30 ZSK 2013 4 : 2 Novi Travnik
05.10.2019 12:30 Branitelj 5 : 0 Grude
05.10.2019 12:30 Troglav 1918 1 : 4 Tomislav
05.10.2019 12:30 Posušje 5 : 2 Stolac
05.10.2019 15:00 Borac 3 : 0 Zvijezda 09
05.10.2019 12:30 Mladost 0 : 1 Željezničar
05.10.2019 11:00 Zrinjski 1 : 1 Velež
05.10.2019 10:00 Radnik 10 : 0 Famos
05.10.2019 10:00 Sarajevo 8 : 0 Olimp
05.10.2019 10:00 Igman 2 : 2 Ilijaš
05.10.2019 10:00 Vis Simm Bau 7 : 3 Borac
05.10.2019 10:00 TOŠK 1 : 4 Romari
05.10.2019 10:00 ZSK 2013 2 : 3 Novi Travnik
05.10.2019 10:00 Branitelj 0 : 1 Grude
05.10.2019 10:00 Troglav 1918 1 : 2 Tomislav
05.10.2019 10:00 Posušje 10 : 0 Stolac
05.10.2019 11:30 Lijevče 2 : 1 Sloboda
05.10.2019 11:30 Omarska 9 : 0 Jedinstvo
05.10.2019 15:30 Alfa Modriča 0 : 12 Emina
05.10.2019 13:00 Borac 10 : 0 Zvijezda 09
05.10.2019 11:00 Mladost 0 : 1 Željezničar
05.10.2019 09:00 Zrinjski 2 : 1 Velež
05.10.2019 10:00 Polet 1926 4 : 1 Željezničar
05.10.2019 10:00 Kozara 1 : 0 Sloga
05.10.2019 10:00 Mineral 3 : 0 Tekstilac
05.10.2019 13:00 Krupa 3 : 0 Alfa Modriča
05.10.2019 10:00 Željezničar Sport Team 2 : 0 OFK Spartak 2013
05.10.2019 10:00 Borac 6 : 0 Rudar 1925
05.10.2019 09:00 Radnik 0 : 7 Ilićka 01
05.10.2019 10:00 Lokomotiva 3 : 4 Zenit
05.10.2019 16:30 Olimp 5 : 0 Romanija
05.10.2019 11:00 Leotar 0 : 3 Hercegovac
05.10.2019 10:00 Lijevče 0 : 7 Sloboda
05.10.2019 10:00 Omarska 3 : 8 Jedinstvo
05.10.2019 11:30 Šator 2 : 4 Kamešnica
05.10.2019 11:00 Drinovci 3 : 0 Blato
05.10.2019 11:30 Grude 2 : 3 Tomislav
05.10.2019 13:30 Ljubuški 0 : 4 Posušje
05.10.2019 11:30 Široki Brijeg 0 : 1 Troglav 1918
05.10.2019 11:30 Polet 1926 0 : 2 Željezničar
05.10.2019 11:30 Kozara 3 : 1 Sloga
05.10.2019 11:30 Mineral 1 : 2 Tekstilac Kort
05.10.2019 14:30 Radnik Urije 0 : 0 Alfa Modriča
05.10.2019 11:30 Željezničar Sport team 1 : 1 OFK Spartak 2013
05.10.2019 10:30 Leotar 2 : 0 Hercegovac
05.10.2019 10:00 Šator 0 : 4 Kamešnica
05.10.2019 10:00 Drinovci 0 : 2 Blato
05.10.2019 10:00 Grude 2 : 4 Tomislav
05.10.2019 12:00 Ljubuški 0 : 3 Posušje
05.10.2019 10:00 Široki Brijeg 3 : 0 Troglav 1918

Futsal

05.10.2019 19:00 Sloga 7 : 0 Tango
05.10.2019 18:00 Brotnjo 6 : 1 Seljak
05.10.2019 15:30 Kaskada 3 : 3 Zrinjski
05.10.2019 20:00 Centar 3 : 5 Salines

Košarka

05.10.2019 20:00 Cibona 88 : 92 Mornar
05.10.2019 18:00 Igokea 73 : 75 Partizan NIS

Odbojka

05.10.2019 18:00 Radnik 0 : 3 Borac
05.10.2019 19:00 Jedinstvo 3 : 1 Kakanj 78
05.10.2019 18:00 Gradina-Herceg 3 : 0 Bosna
05.10.2019 18:00 Napredak 3 : 0 Galeb
05.10.2019 16:00 Bihać 2 : 3 7 Lukavac
05.10.2019 19:00 Breza 1934 3 : 1 Block Out
05.10.2019 Gacko 3 : 0 Gradiška
05.10.2019 Drina 3 : 1 Jahorina
05.10.2019 Tempo 3 : 0 Crvena zvijezda
05.10.2019 17:00 Maglić 0 : 3 Goražde
05.10.2019 19:30 Novi Grad 0 : 3 Mostar
05.10.2019 19:00 Sloboda 3 : 0 Smeč
05.10.2019 18:30 Gacko 3 : 1 HE na Drini
05.10.2019 14:00 Drina 0 : 3 Radnik
05.10.2019 18:00 Slavija 3 : 1 Hercegovac
05.10.2019 18:00 Jahorina 3 : 0 Modriča

Rukomet

05.10.2019 18:00 Lokomotiva 29 : 27 Sloboda
05.10.2019 19:00 Iskra 23 : 29 Borac m:tel
05.10.2019 19:00 Konjuh 27 : 26 Leotar
05.10.2019 19:00 Maglaj 23 : 23 Sloga (GV-U)
05.10.2019 19:00 Gračanica 23 : 18 Izviđač CO
05.10.2019 19:30 Goražde 31 : 25 Drina
05.10.2019 18:00 Hercegovina 27 : 19 Prijedor
05.10.2019 17:00 Jedinstvo 2015 25 : 29 Bijeljina
05.10.2019 19:00 Sava 19 : 27 Teslić
05.10.2019 18:00 Kakanj 34 : 27 Krajina
05.10.2019 19:00 Izviđač CO 2 31 : 17 Vogošča PH 2
05.10.2019 20:00 Briješće 38 : 20 RA Čapljina
05.10.2019 15:30 Krivaja 38 : 24 Katarina
05.10.2019 18:00 Mira 46 : 22 Zrinjski
05.10.2019 15:00 Jedinstvo (B) 34 : 18 Jedinstvo (T)
05.10.2019 15:00 Izviđač 28 : 26 Borac
05.10.2019 16:00 Rogatica 14 : 27 Borac 2
05.10.2019 15:00 Živinice 10 : 0 Vitez
05.10.2019 17:00 Hrasnica 35 : 28 Krajina