XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 64 utakmica za dan
Sreda, 16 Oktobar 2019

Fudbal

16.10.2019 15:00 Progres 3 : 1 Partizan
16.10.2019 15:00 NK Vitez 7 : 1 Busovača
16.10.2019 15:00 Vitez 3 : 0 Sloga
16.10.2019 15:00 Krajišnik 4 : 1 Rudar
16.10.2019 15:00 Novi Travnik 1 : 0 Iskra
16.10.2019 15:00 Vlašić 1 : 0 Krajina
16.10.2019 15:00 Brekovica 78 2 : 0 Kiseljak
16.10.2019 15:00 Podgrmeč 7 : 1 Radnik
16.10.2019 15:00 Orahovica 74 1 : 0 Bosna (K)
16.10.2019 15:00 Lokomotiva 2 : 0 Priluk
16.10.2019 15:00 Mramor 5 : 3 Odžak 102
16.10.2019 15:00 Radnički 2 : 3 Svatovac
16.10.2019 15:00 Prokosovići 7 : 0 Čelić
16.10.2019 15:00 Bosna (M) 2 : 3 Gradina
16.10.2019 15:00 Seona 7 : 0 Mladost
16.10.2019 15:00 Dinamo 3 : 0 Sloga
16.10.2019 15:00 Bosna 4 : 1 Krivaja
16.10.2019 15:00 Igman 1 : 2 Ilijaš
16.10.2019 15:00 Usora 2 : 3 Stupčanica
16.10.2019 15:00 Borac 4 : 0 Moševac
16.10.2019 15:00 Natron 0 : 1 Vis Simm Bau
16.10.2019 15:00 Žepče 2 : 1 Azot
16.10.2019 15:00 Mošćanica 2 : 1 Pobjeda
16.10.2019 15:00 Famos 1 : 1 SAŠK Napredak
16.10.2019 15:00 Rama 3 : 0 Stolac
16.10.2019 15:00 Ljubuški 5 : 2 Sloga
16.10.2019 15:00 Troglav 1918 1 : 1 Posušje
16.10.2019 15:00 Bjelopoljac 2 : 0 Kamešnica
16.10.2019 15:00 Branitelj 1 : 1 Brotnjo
16.10.2019 15:00 Turbina 2 : 0 Grude
16.10.2019 15:00 Neum 1 : 1 Klis
16.10.2019 15:00 Omazići 1937 3 : 3 Mladost (K)
16.10.2019 15:00 Željezničar 1 : 2 Rijeka
16.10.2019 15:00 Polet 2 : 0 Mladost (B)
16.10.2019 15:00 Omladinac 68 0 : 0 Jedinstvo
16.10.2019 15:00 DSK 1 : 2 Gornji Rahić
16.10.2019 15:00 Doboj Istok 2 : 1 Vražići 92
16.10.2019 15:00 Mladost (GŽ) 2 : 0 Pribava
16.10.2019 15:00 Trešnjevka 2 : 0 Ingram
16.10.2019 15:00 Mladost (P) 0 : 2 Mramor
16.10.2019 15:00 Radnik Bumerang 1 : 4 SFK 2000
16.10.2019 15:00 Sloboda 2 : 0 Sarajevo
16.10.2019 16:00 Orašje 6 : 2 Jedinstvo
16.10.2019 15:00 Željezničar 1 : 2 Borac
16.10.2019 14:00 Orašje 1 : 4 Jedinstvo
16.10.2019 13:00 Željezničar 1 : 0 Borac
16.10.2019 16:30 Grude 3 : 0 Blato
16.10.2019 15:00 Grude 1 : 1 Blato

Futsal

16.10.2019 18:00 Zrinjski 1 : 5 Mostar SG

Košarka

16.10.2019 18:00 Borac 96 : 62 Spars
16.10.2019 19:00 Sutjeska 73 : 70 OKK Sloboda
16.10.2019 19:00 Split 72 : 63 Lovćen 1947 Bemax
16.10.2019 18:00 Helios Suns 95 : 86 OKK Novi Pazar
16.10.2019 19:00 Siroki Brijeg 83 : 79 Dynamic VIP PAY

Odbojka

16.10.2019 19:00 Radnik 2 : 3 Modriča
16.10.2019 19:00 Jedinstvo 3 : 1 Domaljevac
16.10.2019 19:00 Kakanj 78 3 : 1 Bosna
16.10.2019 Galeb 0 : 3 Gradina-Herceg
16.10.2019 19:00 Sloboda 3 : 0 Maglić
16.10.2019 19:00 Inova 0 : 3 Mostar
16.10.2019 18:30 Gacko 3 : 0 Smeč
16.10.2019 17:00 HE na Drini 3 : 2 Kula Gradačac
16.10.2019 19:00 Bosna 2 : 3 Gradina-Herceg

Rukomet

16.10.2019 18:00 Vogošća PH 24 : 40 Bosna Vispak