22 : 17

El: Zvezda bez milosti za bivŔeg trenera

02.01.2020 Đ. MaleÅ”ević

KoŔarkaŔi Crvene zvezde savladali su Bajern sa 93-63.

Zvezda nije dobro otvorila susret. Usporen početak domaćih Bajern je iskoristio te su poveli 9-4. Međutim, Zvezda se brzo konsolidovala. Serijom 12-0, doÅ”li su do preokreta. Ni tajaut Dejana Radonjića, nije probudio goste. Zvezda je nastavila sa sjajnom igrom te su na kraju dobili prvi period sa 25-13.

Zvezda je nastavila sa sjajnom igrom i u drugom periodu. Kroz dobru odbranu podizali su svoju prednost te su u jednom trenutku imali 18 poena prednosti. Bajern je malo uhvatio potom ritam ali Zvezda dobro finiÅ”ira prvo poluvrijeme i sa +22 je otiÅ”la na odmor.Ā

U drugom poluvremenu bili smo liÅ”eni bilo kakve zaniljivosti i neizvjesnosti. Zvezda je imala +27 u trećem periodu ali su sa +25 uÅ”li u poslednji period. Imali su u poslednjem periodu i +36 ali su se opustili pa je Bajern smanjio na -30.

Zvezdu su do pobjede predvodili Braun i Panter sa po 15 poena dok je Monro predvodio goste sa 20.

Zvezda je vezala tri pobjede i sada je na skoru 8-9.