Minić iz prvog dodira s loptom šutira, ide pored gola
Stamenković glavom šutira tik pored gola
48'
Oboren Tešanović.
44'
Prvi penal Peroviću je odbranio golman,a li sudija to poništava. Golman se kretao, da bi nakon toga Perović pogodio.
44'
Šut na gol
Još jedan opasan prekid Famosa. Perović izvodi korner, Ćeha ne zahvata loptu najbolje
39'
Šut na gol
Odmah nakon toga korner za Laktaše Jankovića, Na drugoj stativi glavom šutira Komljenović, Rončević vadi iz gola
36'
Idealan centaršut Tešanovića iz slobodnog udarca, Bjeloš glavom pogađa
35'
Dobar šut Stamenkovića, tik iznad prečke
29'
Šut na gol
Nikola Novković
Najozbiljni pokušaj Famosa do sada. Centaršut Babića, Novković glavom preko gola
27'
Šut na gol
Vasilije Jotić
Dobar napad Laktaša i centaršut Milojevića sa lijeve strane, Đorđe Ćeha u posljednji trenutak izbacuje ispred Jotića
15'
Korner Jankovića, odbijena lopta za Milojevića koji šutira, a Stamenković je skreće u gol
12'
Ostalo
Domaći traže faul u napadu jer je Milojević pri šutu udario i Blažića, ali se igra nastavlja
12'
Igor Rončević(G) , Đorđe Ćeha (K), Dejan Bjeloš , Lazar Babić , Adnan Vranešić , Mladen Perović , Kenan Hadžibegović , Marko Tešanović , Haru Nakagaki , Nikola Novković , Danel Blažić , REZERVE Goran Krnetić(G) , Vladan Minić , Marko Škrba , Marko Marković , Tihomir Lalović , Ognjen Radović , Nikola Cicović , Zoran Kokot , Marko Mitrašinović ,
Postava
Dražen Iliktarević(G) , Dalibor Milić , Vladimir Petković , Uroš Stamenković (K), Stefan Milojević , Dušan Komljenović , Filip Janković , Nebojša Runić , Boro Erić , Branko Keleman , Vasilije Jotić , REZERVE Vanja Knežević(G) , Srđan Janjetović , David Vuković , Danijel Gavrić , Sergej Govedarica , Bojan Trninić , Ognjen Savičić ,
Protokol
Sudije: Mladen Mirić (Bijeljina) [Glavni], Aleksandar Kapur (Brčko) [Pomoćnik], Slobodan Marković (Bijeljina) [Pomoćnik],