• Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba

Velež previsok za Slaviju

05.11.2023 Administrator DC

Slavija

Odbojkašice Slavije iz Istočnog Sarajeva nastavljaju sa porazima u šampionatu Republike Srpske. Sinoć su na domaćem parketu poražene od Veleža iz Nevesinja sa 3:1.

Evidentno je da ova mlada i neiskusna ekipa ima određeni kvalitet, ali da su im mladost i neiskustvo osnovni problem.

Juče su krenule loše, pa su prva dva seta lako izgubile. Bilo je 10:25 i 17:25. Treći set je pokazao da tim Kristine Vuce, kako smo rekli posjeduje određeni kvalitet, da li i za opstanak u Prvoj ligi to će se vidjeti u narednim kolima, ali su iskoristile i neku manju opuštenost gošći i dobile su ga sa 25:15, da bi u četvrtom opet posustale, izgubile ga rezultatom 15:25, pa su bodovi otišli za Nevesinje.