XS
SM
MD
LG

Gradiška bolja od Smeča

DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 1

  VI KOLO           

 

OK„PLIVA“-  ŽOK „GRADIŠKA“  

Šipovo, 08/09.12.2018. godine.

I sudija: Danijel Kopuz iz Mrkonjić Grada

II sudija: Goran Samardžić iz Banja Luke

 

                                                       VII KOLO           

 

ŽOK„BALKANA MP“-  OK „BORAC“   3:1 (25:14,25:19,19:25,25:23) 94:81

Mrkonjić Grad, 24.11.2018. godine.

I sudija: Mile Ninić iz Laktaša

II sudija: Milana Kočić iz Gradiške

 

OK „SMEČ“ - ŽOK„GRADIŠKA“  0:3 (19:25,21:25,20:25) 60:75

Novi Grad, 24.11.2018. godine

I sudija: Zoran Malešević  iz Banja Luke

II sudija: Goran Samardžić iz Banja Luke

 

OK „LAKTAŠI“ - OK„PRIJEDOR“  3:1 (21:25,25:18,25:19,25:21) 96:83

Laktaši, 10.11.2018. godine

I sudija: Pavle Dostanić  iz Doboja

II sudija: Zoran Malešević  iz Banja Luke

 

TABELA DRUGE LIGE ŽENE –GRUPA  1

 

Pl.

EKIPA

åU

U+

U-

S+

 S-

P+

   P-

åB

1.

OK „PRIJEDOR“

6

5

1

  16

5

  505

  416

  15

2.

OK „PLIVA“

5

4

1

  13

4

  398

  315

  12

3.

ŽOK „GRADIŠKA“

5

4

1

  13

4

  417

  372

  12

4.

OK „LAKTAŠI“

6

4

2

  13

  10

  515

  486

  11

5.

ŽOK „BALKANA MP“

6

2

4

7

  14

  435

  491

6

6.

OK „SMEČ“

6

1

5

6

  15

  414

  472

4

7.

OK „BORAC“

6

0

6

2

  18

  357

  489

0

 

                                   DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA 2

 

TABELA DRUGE LIGE ŽENE –GRUPA  2

 

Pl.

EKIPA

åU

U+

U-

S+

 S-

P+

   P-

åB

1.

OK „KOTOR VAROŠ“

5

4

1

  14

3

  401

  250

  13

2.

OK „SMEČ DN“

5

4

1

  13

5

  409

  302

  11

3.

OK „PANTER“

5

3

2

9

7

  349

  322

9

4.

ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA 2“

5

3

2

  10

8

  386

  378     

9

5.

OK „UKRINA“

5

1

4

3

  12

  253

  351   

3

6.

OK „DERVENTA 2“

5

0

5

1

  15

  195

  390

0

 

 TABELA DRUGE LIGE –GRUPA 2 BEZ REZULTATA

ŽOK „CRVENA ZVIJEZDA 2“ i OK „DERVENTA 2“

 

 

Pl.

EKIPA

åU

U+

U-

S+

 S-

P+

   P-

åB

1.

OK „SMEČ DN“

3

3

0

9

2

  252

  191

8

2.

OK „KOTOR VAROŠ“

3

2

1

8

3

  251

  183

7

3.

OK „PANTER“

3

1

2

3

6

  181

  206

3

4.

OK „UKRINA“

3

0

3

0

9

  121

  225

0

 

 

 

                                    DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA  3                                  

 

                                                                VII KOLO                                                   

 

OK „LIBERO “ - OK „DRINA“  3:0 (25:18 ,25:23,25:22) 75:63

Bijeljina, 24.11.2018. godine

I sudija: Ljubica Šarkanović iz Obudovca

II sudija: Nebojša Simeunović iz Lopara

 

ŽOK„RADNIK 2“-  OK„HAN PIJESAK“3:2 (20:25,25:16,25:13,24:26,15:5) 109:85

Bijeljina, 25.11.2018. godine

I sudija: Zoran Avramović iz Brčkog

II sudija: Svjetlana Milić iz Bijeljine

 

ŽOK„JAHORINA 2“ - OK „MLADOST“  1:3 (19:25,25:20,16:25,17:25) 77:95

Pale, 24.11.2018. godine

I sudija: Nevena Pandurević iz Istočnog Sarajeva

II sudija: Srđan Furtula iz Pala

 

TABELA DRUGE LIGE ŽENE –GRUPA  3

 

Pl.

EKIPA

åU

U+

U-

S+

 S-

P+

   P-

åB

1.

OK „DRINA“

6

5

1

  15

3

  438

  365

  15

2.

ŽOK „RADNIK 2“

6

4

2

  14

  11

  563

  515

  12

3.

OK „MLADOST“

6

4

2

  13

  11

  539

  540

  11

4.

ŽOK „BRATUNAC“

6

3

3

  11

  10

  466

  434

    9

5.

OK „HAN PIJESAK“

6

2

4

  11

  13

  508

  562

7

6.

OK „LIBERO“

6

2

4

  10

  14

  505

  523

6

7.

ŽOK „JAHORINA 2“

6

1

5

7

  17

  474

  555

3

 

Na osnovu člana 2. Propozicija takmičenja u OS RS formira se tabela Druge ženske lige–Grupa 3 bez rezultata ŽOK „RADNIK 2“  i ŽOK „JAHORINA 2“.

 

 TABELA DRUGE LIGE –GRUPA 3 BEZ REZULTATA   ŽOK„RADNIK 2“ i ŽOK„JAHORINA 2“

 

Pl.

EKIPA

åU

U+

U-

S+

 S-

P+

   P-

åB

1.

OK „DRINA“

4

3

1

9

3

  288

  243

9

2.

ŽOK „BRATUNAC“

4

2

2

7

7

  315

  295

6

3.

OK „MLADOST“

4

2

2

7

8

  334

  350

6

4.

OK „LIBERO“

4

2

2

7

    8

  318

  348

5

5.

OK „HAN PIJESAK“

4

1

3

6

  10

  317

  357

4

 

 

 

 

 

 

                        DRUGA LIGA ŽENE – GRUPA   4

 

                                                               VII KOLO                                                  

OK „ZELENGORA“ - OK„VELEŽ“  2:3 (25:20,23:25,12:25,25:21,7:15) 92:106

Kalinovik, 25.11.2018. godine

I sudija: Mirjana Tošić iz Čajniča

II sudija: Jovana Stanišić iz Istočnog Sarajeva

Delegat-kontrolor: Bojana Novaković iz Istočnog Sarajeva

 

 

ŽOK „GACKO  2“ -  OK „LEOTAR“  0:3 (12:25,22:25,19:25)  53:75

Gacko, 24.11.2018. godine

I sudija: Dijana Ćorović iz Ljubinja

II sudija: Petar Koprivica  iz Gacka

 

OK„STAKORINA“ - OK „RUDO“    3:1 (25:16,21:25,25:8,25:19)  96:68

Čajniče, 24.11.2018. godine

I sudija: Snježana Višnjić iz Sokoca

II sudija: Vera Kapor iz Foče

 

TABELA DRUGE LIGE ŽENE –GRUPA   4

 

Pl.

EKIPA

åU

U+

U-

S+

 S-

P+

   P-

åB

1.

OK „VELEŽ“

6

6

0

  18

4

  531

  439

  17

2.

ŽOK „LEOTAR“

6

5

1

  15

5

  484

  375

  14

3.

OK „LEOTAR“

6

4

2

  12

7

  431

  403

  12

4.

OK „STAKORINA“

6

3

3

  11

  14

  495

  500

7

5.

OK „ZELENGORA“

6

1

5

  10

  16

  514

  587

6

6.

ŽOK „GACKO 2“

6

1

5

5

  16

  396

  486

4

7.

OK „RUDO“

6

1

5

6

  15

  453

  489

3

Na osnovu člana 2. Propozicija takmičenja u OS RS formira se tabela Druge ženske lige–Grupa 4 bez rezultata ŽOK „GACKO 2“.

 

TABELA DRUGE LIGE –GRUPA 4 BEZ REZULTATA ŽOK„GACKO 2“  

 

Pl.

EKIPA

åU

U+

U-

S+

 S-

P+

   P-

åB

1.

OK „VELEŽ“

5

5

0

  15

4

  456

  385

   14

2.

ŽOK „LEOTAR“

5

4

1

  12

5

  409

  326

   11

3.

OK „LEOTAR“

5

3

2

9

7

  356

  350

9

4.

OK „ZELENGORA“

5

1

4

9

  13

  427

  483

6

5.

OK „STAKORINA“

5

2

3

8

  12

  396

  405

5

6.

OK „RUDO“

5

0

5

3

  15

  358

  448

0

 


Velež 1 : 3 Zelengora
OK Leotar 3 : 0 Gacko 2
Rudo 3 : 1 Stakorina
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 ŽOK Leotar 12 11 1 31
2 Velež 12 10 2 28
3 Zelengora 12 6 6 20
4 OK Leotar 12 6 6 19
5 Stakorina 12 5 7 14
6 Gacko 2 12 2 10 8
7 Rudo 12 2 10 6