11.08.2019 Administrator DC

Jedinstvu kriv sudija

Na startu Druge lige, grupa Istok fudbaleri Jedinstva iz  Brodca gostovali su kod Famosa u Vojkovićima. Poraženi su rezultatom 2:1,a na svojoj Fejsbuk stranici  ''opleli'' su po sudiji Daliboru Stupiću, iz Trebinja. Evo šta su napsilai:

Igrač utakmice je definitivno  glavni arbitar Stupić Dalibor iz Trebinja.

Nepostojeći penal, nakon kog su domaći poveli, i nepostojeći, krajnje apsurdno dosuđen slobodan udarac,  na ivici šesnaesterca,  iz koga su došli do vođstva, u poslednjim minutama meča, definitivno su dvije su situacije koje su obilježile današnji susret.

Malo je reći da je direktno uticao na ishod meča, između dvije kvalitetne ekipe, a  koje su pokazale jednu mušku i dinamičnu igru, u kojoj je u prvom poluvremenu domaćin bio za nijansu bolji rival, a u drugom Jedinstvo znatno agilniji i kvalitetniji tim na terenu, i pored povrede dva ključna igrača, prvo Darka Mitrovića, a zatim i Predraga Ristića, koji su morali prerano da napuste meč.

Nažalost, objektivni utisak je da je rezultat je nerealno mjerilo odnosa snaga na  meču, i da je domaći Famos  nezasluženo došao do čitavog plijena.

Okrećemo se sledećem susretu i još jednom gostovanju u nizu, u Višegradu,piše na Fejsbuk stranici Jedinstva.