Laktaši protutnjali Omarskom

FK Laktaši

Laktaška laka konjica iz Omarske nosi vrijedan plijen, tri boda sa možda i najtežeg gostovanja za izabranike Željka Vranješa pečat su kvalitetnog rada u proteklih mjesec dana.

Poveli su gosti u 13. minuti, Stamenković je uposlio Glišića koji izlazi sam na Jokića i pogađa za 1:0. Prednost je u 24. udvostručio Stamenković nakon centaršuta Popovića. Konačan rezultat postavio je Stamenković u 74. minuti utakmice iz penala kojeg je izborio Glišić.

Omarska će u narednom kolu gostovati Jedinstvu, dok će Laktaši dočekati trnsku Slogu.

OMARSKA - LAKTAŠI 0:3

OMARSKA: Jokić, Zdjelar (od 44. Romanić S), Grahovac, Nišević, Rosić (od 67. Jokić M), Romanić D, Stojnić (od 82. Radanović), Anđić, Vračar, Višić, Gavranović. Trener: Milenko Vuleta

LAKTAŠI: Bekić, Šavija, Trninić, Telić, Keleman, Novković (od 79. Banjac), Erceg, Glišić (od 81. Bursać), Popović (od 62. Glamočić), Lekić, Stamenković. Trener: Željko Vranješ

Izvor: Fejsbuk stranica FK Laktaši

Ljubić 2 : 2 Sloboda (MG)
Borac (KD) 2 : 2 Sloga (D)
Dubrave 7 : 2 Sloboda (NG)
Polet 1926 1 : 2 Mladost