Katastrofa Slavije

Nakon odigranih prvih 45. Minuta niko na stadionu u Krupi na Vrbasu nije mogao poverovati da će domaćin na kraju slaviti sa visokih 4:0. To poluvreme jeste posedom lopte, pa i prilikama pripalo domaćinu, ali je ekipa iz Istočnog Sarajeva dobro stajala na terenu i iz kontranapada pokušavala nešto da uradi. U tom delu susreta tragičar je bio Jovo Lukić. Imao je dve kolosalne šanse, ali je oba puta tukao pored gola.

Nastavak je doneo jednu potpuno raštimovanu gostujuću ekipu. Praktično su sami sebe pobedili. Prvi gol bio je poklon Ivana Butorovića. Nije dobro ispucao loptu, presekao je Dujaković, dodao do Lukića, on lagano poentirao.

Do drugog gola domaći dolaze nakon penala koji je skrivio Marko Marković. Dobio je tada i drugi žuti karton , pa je Slavija nastavila sa deset igrača.

To su domaći znali da kazne i sa još dva pogotka dođu do velike pobede.

Krupa na Vrabasu. Stadion Krupe. Sudija:  Darko Butulija (Trebinje). Strelci: Lukić 59. Dujaković 66.(11.metara),, Mandić 85. , Blažević 88. (Krupa).  Žuti kartoni: Mandić, Lukić (Krupa), Blagojević, Mušić, Arbinja. Crveni karton: Marković (drugi žuti) 65.( Slavija).

Krupa: Kolak 7  , Makitan, Lukić , Dujaković  , Puzigaća , Palić , Bilal , Šipovac 7 (od 70. Blažević) , Maksimović (od 88. Filipović)  , Dekić , Mandić .

Slavija: Butorović ,  Mušić , Perović , Arbinja (od 87. Ljuca) , Popovac (od 68. Milutinović)  , Šćepanović  , Blagojević , Marković, Bojanić , Bjeloš , Takemoto Kei (od 46. Babić).

Igrač utakmice: Jovo Lukić

Podrinje 1 : 0 Kozara
Rudar Prijedor 2 : 0 Modriča Alfa
Krupa 4 : 0 Slavija
Tekstilac 2 : 1 Željezničar Sport Team