Kadeti Slavije nastavili sa dobrim igrama, Ilijaš lako pao

Kadeti Slavije iz Istočnog Sarajeva nastavili su sa dobrim igrama u Omladinskoj ligi BiH grupa Centar ''A'', te su još uvijek bez poraza nakon četiri kola.

Izabranici Bojana Regoje su u 4. kolu savladali Ilijaš sa lakih 3:0, te sada nakon četiri kola imaju po dvije pobjede i remija, odnosno osam bodova na svom kontu.

Protiv Ilijaša je to išlo poprilično glatko. Igrala se 7. minuta kada je Matija Jevtović pogodio za 1:0. 2:0 je bilo već u 27. minutu, a tada je mrežu gostiju zatresao Mladen Cvijetić. Konačnih 3:0 postavio je rezervista Petar Dabić u 65. minutu utakmice.

Mogli su Sokolovi i ubjedljivije slaviti, ali je Đorđe Avdalović u 71. minutu propustio da penal pretvori u pogodak za 4:0.

SLAVIJA - ILIJAŠ 3:0 (2:0)