Leotar 03 bolji do Mladog Krajišnika

Košarkašice Leotara 03 savladale su Mladi Krajišnik večeras u Banjaluci 66:63 u zaostaloj utakmici 9.kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Snežana Dostinić, kapiten Leotara Foto:Trebinje live

U super interesantnom meču, oba rivala su se smjenjivala u vođstvu, pa se na poluvrijeme otišlo sa neriješenim rezultatom. Na semaforu je bilo 27:27.

U drugo poluvrijeme bolje ulaze domaće igračice, koje sa klupe predvodi iskusni stručnjak Drago Karalić, no gošće iz Trebinja se ne predaju, organizovanom odbranom i dobrim rješenjima u napadu, uspjevaju da dođu do veoma važnog trijumfa na uvijek nezgodnom gostovanju.

Mrlju na veoma interesantnu utakmicu bacila je sudijska trojka, koja je trenera gošći Milorada Nadaždina, čini se prestrogo isključila već u drugoj četvrtini.

No, to nije omelo Trebinjke, već su dobile motiv više, te na krilima najviše Marije Kešeljević jednog od najvećih talenata bh. košarke upišu novu, za njih veoma važnu pobjedu.