Višegrađanke ubjedljive protiv Maglića

Odbojkašice „He na Drini“ savladale su u Višegradu u okviru 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine ekipu „Maglića“ iz Foče sa 3:0 (25:16,25:17, 25:18).

Višegrađanke su opravdale ulogu apsolutnog favorita u ovom meču i dominirale su u prvom setu kog su osvojile sa 25:16. Gošće su puno bolje krenule u drugom setu, imale su prednost od tri, četiri poena, ali sredinom seta domaći tim pravi preokret i sa 25:17 osvaja i taj dio igre. Slično kao u prvom, tako je bilo i u trećem setu, gdje tim Jova Sarića dominira i dolazi do pobjede sa 25:18.

Višegrađanke trenutno imaju deset pobjeda i pet poraza, dok tim iz Foče ima samo jedan trijumf.

He na Drini - Maglić 3:0 (2516,25;17,25:18)

Višegrad. Dvorana:  Višegrad. Gledalaca:120. Sudije: Miroslav Čolić i Nikola Kozić.

PK He na Drini: Kovač, Šimšić, Bradonjić, Glibić, Tešević, Jorgić, Savić, Šarenac, Nikolić, Plečić, Vučićević, Filipović. Treneri: Jovo Sarić i Goran Marković.

Maglić: Pejović, Radović, Gvozden, Perišić, Vuković, Vukadinović, Šolaja, Pljevaljčić, Kulić, Rašević. Treneri: Višnja Ćalasan i Vanja Tepavčević.

Goražde 3 : 1 Gacko
Inova 1 : 3 HE na Drini
Sloboda 3 : 0 Kula Gradačac
Novi Grad 3 : 2 Smeč
Maglić 1 : 3 Mostar