Novi trijumf Arsenala

Druga liga: Pobjede Koma i Arsenala

Fudbaleri Koma i tivatskog Arsenala ostvarili su pobjede u četvrtom kolu Druge crnogorske lige.

Kom je u podgoričkom naselju Zlatica savladao Berane 3:1 i trećim trijumfom zadržao čelnu poziciju na tabeli.

Do pobjede došao je golovima Miloša Radulovića u 36., Kristijana Filipovića u 45. i Mirze Hota u 56. minutu.

Pogodak za Berane, vodeći na utakmici, postigao je Žarko Vilotijević u 27. minutu.

Arsenal je u Tivtu savladao Bokelj 2:1, a do treće pobjede u dosadašnjem dijelu takmičenja došao je golovima Ćetka Manojlovića u 11. i Rajka Đorđevića u 74. minutu.

Poraz nekadašnjem prvoligašu ublažio je rezervista Darjan Šušić u 86. minutu.

Pobjedu pred svojim navijačima upisalo je i Jedinstvo, koje je u Bijelom Polju slavilo protiv Grblja 2:0.

Domaći sastav do drugog trijumfa vodili su Vuk Vulević u 24. i Srđan Šćepanović u 76. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Igala i Mornara, koji je završen 2:2.

Domaćin je, golovima Balše Radovića u 7. i Mila Đurkovića u 58. minutu, poveo 2:0.

Mornar je smanjio pogotkom Nina Vukmarkovića u 74, a do boda došao je autogolom Miloša Perovića pet minuta kasnije.

Prvi trijumf ove sezone ostvario je Ibar, koji je u Rožajama savladao Drezgu 2:1.

Do pobjede došao je golovima Amera Tahirovića u 54. i Borisa Kopitovića u 75. minutu.

Jedini pogodak za Drezgu postigao je Ivan Knežević u 82. minutu.

Kom je, poslije četvrtog kola, vodeći na tabeli sa deset bodova.