XS
SM
MD
LG

Mitrić nastavio pobjedonosni niz Slavije

Kadeti i juniori Slavije su u 9. kolu Omladinske lige BiH grupa "Centar 1" savladali Olimp na Palama. 

Prvo su na teren izašli kadeti Paljana i Sokolova, a komšije iz "donjeg dijela" grada Istočnog Sarajeva su stigli do pobjede od 5:2.

Nakon njih, na teren su izašli i juniori, a Slavija je tu slavila sa minimalnih 1:0 golom Srđana Mitrića u 7. minutu utakmice. Ekipa Dragana Bjelice je tako došla i do svoje sedme pobjede iz osam mečeva, a uz to imaju i jedan nerješen ishod.

JUNIORI: OLIMP - SLAVIJA 0:1 (0:1)
SC "Olimp", Pale
Bez prisustva gledalaca
Sudija: Bojan Pejić (Sokolac)
Strijelci: 0:1 Mitrić 7
Žuti kartoni: Mitrić, Popović, Kovačević (Slavija)

OLIMP: Marić, Drmala, Koristović, Gluhović, Boja, E. Hasanović (od 85. A. Hasanović), Lelo, Nikolić, Purković (od 78. Purković), Hurić, Muratagić  Trener:  Stefan Ćosić

SLAVIJA: Rončević, Popović, Avdalović, Kovačević (od 90. Jeremić), Pandurević, Mitrić (od 57. Vučinić), Škrba, Tomić, Dabić (od 86. Močević), Đorem, Debelnogić   Trener: Dragan Bjelica

KADETI: OLIMP - SLAVIJA 2:5 (0:2)
SC "Olimp", Pale
Bez prisustva publike
Sudija: Milan Tadić (Pale)
Strijelci: 0:1 Cvijetić 17, 0:2 Stjepić 33, 0:3 Vučinić 47, 1:3 Brezo 56, 1:4 Ćosović 59, 2:4 Brezo 61, 2:5 Lubura 65
Žuti kartoni: Pušara, Šehovac (Slavija)

OLIMP: Baričanin, božić (od 88. Gutalj), Tadić, Komlenović (od 46. Đorda), Jakovljević (od 46. Koprivica), Motika, Babić (od 46. Brezo), Trobok, Cinco, Terzić, Matović  Trener: Veljko Aleksić

SLAVIJA: Vlačo, Pušara, Stjepić (od 60. Vučetić), Ninković (od 79. Tomanić), Ćosović (od 79. Kuljanin), Aškraba, Cvijetić, Gojković, Vučinić (od 79. Muharemović), Lubura, Divčić (od 68. Šehovac)  Trener: Branislav Arsenijević


Novi Grad 2 : 5 Goražde
Slavija 2 : 0 Bosna
Famos (Hrasnica) 0 : 1 Željezničar
Rudar 1 : 7 Ilijaš
Rudar 2 : 0 Famos (Vojkovići)
Sutjeska 0 : 2 Olimp
Igman 4 : 1 UNIS
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Slavija 12 10 2 0 32
2 Sarajevo 12 9 1 2 28
3 Željezničar 12 9 1 2 28
4 Olimpik 12 8 2 2 26
5 Olimp 13 7 2 4 23
6 Ilijaš 12 6 3 3 21
7 Sutjeska 13 6 1 6 19
8 Rudar 13 5 4 4 19
9 Bosna 12 5 2 5 17
10 Famos (Hrasnica) 12 5 2 5 17
11 Igman 13 4 2 7 14
12 Novi Grad 13 3 2 8 11
13 Rudar 12 3 1 8 10
14 Goražde 12 2 2 8 8
15 UNIS 13 1 3 9 6
16 Famos (Vojkovići) 12 0 2 10 2