Juniori Slavije čuvaju prvo mjesto

Juniori Slavije iz Istočnog Sarajeva i dalje drže prvo mjesto na tabeli Omladinske lige BiH sa šest bodova više od sarajevskog Željezničara, sedam od Sarajeva, ali ove dvije ekipe se takmiče van konkurencije u ligi, s obzirom na to da imaju timove u Premijer ligi Bosne i Hercegovine. Prvi "regularni" pratilac Sokolova je Ilijaš na četvrtom mjestu sa 12 bodova manje.

Ekipa koju vodi Dragan Bjelica je upisala 17 pobjeda i šest nerješenih rezultata, a remi je stigao i u posljednjem kolu kada su na svom terenu remizirali sa komšijama sa Pala, Olimpom, 1:1.

Slavija je povela u 44. minutu utakmice pogotkom Slobodana Vučinića, da bi poravnanje donio Dejan Nikolić golom u 65. minutu utakmice.

U narednom kolu, već u srijedu, čeka nas komšijski derbi u Vojkovićima između Famosa i Slavije.

SLAVIJA - OLIMP 1:1 (1:0)