Drugo slavlje Paljana

Fudbaleri Olimpa su u trećem kolu Regionalne lige Republike Srpske grupa "Jug" savladali na svom terenu Rudo sa 3:1.

Paljani su tako stigli do svoje druge pobjede u sezoni. Nakon trijumfa protiv Podgraba u prvom kolu, njihov meč drugog kola protiv Željeznice iz Trnova nije odigran jer je delegat meča prijavio nezadovoljavajuće medicinske preglede za gotovo polovinu fudbalera, te je utakmica registrovana službenim rezultatom u korist Željeznice.

U ovom meču pitao se uglavnom Olimp. Igrala se 27. minuta meča kada je Almedin Bajramović pogodio za 1:0. Samo što je počelo drugo poluvrijeme kapiten Nemanja Knežević pogađa za 2:0. Sve do 85. minute bio je taj rezultat, a onda Petar Blagojević postiže i treći gol za Paljane. Konačnih Olimp - Rudo 3:1 postavio je Damjan Mikavica jako lijepim golom iz slobodnog udarca u 87. minutu.

OLIMP - RUDO 3:1 (1:0)
SC "Olimp", Pale
Bez prisustva gledalaca
Sudija: Vojo Zurovac (Nevesinje)
Strijelci: 1:0 Bajramović 27, 2:0 Knežević 51, 3:0 Blagojević 85, 3:1 Mikavica 87
Žuti kartoni: Bradonjić (Rudo)

OLIMP: Baričanin, Kovačević, Lelo, Ćosić, Brezo, Bajramović,Blagojević, Radača, Matović, Tešanović, Knežević   Trener: Branislav Radičić

RUDO: Z. Novaković, Bradonjić, Milošević (od 13. Janjić), Drobnjak, Vidović, P. Dragičević, D. Dragičević, N. Novaković, Bukva, Bjelić, Mikavica  Trener; Željko Bradonjić