XS
SM
MD
LG

Novi Grad odnio bodove iz Vojkovića

Juniori i kadeti Novog Grada bili su uspješni u 9. kolu Omladinske lige BiH grupa "Centar 1" protiv vršnjaka iz Famosa.

Na gostovanju u Vojkovićima Novi Grad je u konkurenciji juniora slavio sa 4:0 u utakmici koja je pored četiri gola obilovala i crvenim kartonima, čak četiri, dok je u konkurenciji kadeta ekipa Novog Grada slavila sa 1:0.

JUNIORI: FAMOS - NOVI GRAD 0:4 (0:2)
Sportski centar u Vojkovićima
Bez prisustva gledalaca
Sudija: Semir Sarajkić (Sarajevo)
Strijelci: 0:1 Avdić 17, 0:2 Krupalija 42, 0:3 Sabljica 53, 0:4 Spahić 64
Žuti kartoni: Drakul, Ančić, Terzić (Famos), Avdić (Novi Grad)
Crveni kartoni: Viktor Vuković, Vedran Božović (Famos) 60, Tarik Sabljiva, Adin Karamuratović (Novi Grad) 60

FAMOS: Stojanović, S. Ristivojević, Vuković, Drakul, Ančić, Ivanović (od 77. Vukašinović), Terzić, Vasić, Beribaka (od 46. M. Ristivojević), Božović, Ranitović  Trener: Predrag Koprivica

NOVI GRAD: Bajgorić, Mehinović, Ali Ahmed (od 69. Imamović), Bašović, Bundo, Avdić (od 55. Spahić), Jusić (od 80. Baručija), Tukić (od 80. Zukorlić), Sabljica, Karamuratović, Krupalija (od 80. Pačariz)  Trener: Enver Tanjo

KADETI: FAMOS - NOVI GRAD 0:1 (0:0)
Sportski centar u Vojkovićima
Bez prisustva gledalaca
Sudija: Alen Gluho (Sarajevo)
Strijelac: 0:1 Kutlovac 49 (p)
Žuti kartoni: Sikima, Lubura (Famos)

FAMOS: Petrović, Sikima, Lubura, Mastilo, Tomašević, Dragović, Radojević, Ančić (od 28. Starčević (od 70. Tolj)), Vujadin, Gavrilović, Mičić  Trener: Ognjen Milinković

NOVI GRAD: Amidović, Šahović (od 34. Suljević), Kutlovac (od 49. Korman), Sirćo, An. Zunđa, Dacić (od 37. Podrug), Am. Zunđa, Đedović, Tabaković (od 49. Adilović), Hadžović, Hodžić  Trener: Zijad Aganspahić


Široki Brijeg : Mladost
Željezničar : Olimpik
Sloboda 5 : 1 Željezničar Sport team
Zrinjski : Zvijezda 09
Velež : Borac
Sarajevo : Radnik (H)
Rudar Prijedor 2 : 0 Krupa
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloboda 12 11 0 1 33
2 Zvijezda 09 11 10 1 0 31
3 Željezničar 11 5 3 3 18
4 Borac 11 5 2 4 17
5 Sarajevo 11 5 2 4 17
6 Zrinjski 11 5 2 4 17
7 Velež 11 4 2 5 14
8 Rudar Prijedor 12 4 1 7 13
9 Široki Brijeg 11 3 3 5 12
10 Mladost 11 3 2 6 11
11 Željezničar Sport team 12 3 2 7 11
12 Krupa 12 3 2 7 11
13 Olimpik 11 2 4 5 10
14 Radnik (H) 11 2 2 7 8