Futsaleri Glasinca pobijedili KMF „Nevesinje“

Futsaleri Glasinca pobijedili su na svom terenu, u okviru trećeg kola Prve futsal lige Republike Srpske - Istok, ekipu Kluba malog fudbala „Nevesinje“ rezultatom 4:3.

Do prvog trijumfa, u novoj sezoni, domaćini su stigli pogotcima Stefana Arbinje, Stefana Milinkovića i Bojana Lukića, a za goste iz Nevesinja golove su dali Dalibor Pudar, Miloš Sikimić i Marko Vučetić.

Ekipa Glasinca prva je stigla do rezultatske prednosti. Zahvaljujući Stefanu Arbinji i Stefanu Milinkoviću, koji u 10. i 13. minuti pogađaju mrežu Nevesinjaca, domaćini su poveli sa 2:0 ali u finišu prvog dijela utakmice Dalibor Pudar smanjuje rezultat na 2:1.

Drugo poluvrijeme rezultatski bolje otvaraju futsaleri Glasinca. Drugim golom Arbinje i pogotkom Bojana Lukića stižu do prednosti od tri gola (4:1). Gosti iz Nevesinja, od tog momenta, preuzimaju terensku inicijativu koja im donosi rezultat ali ne i bodove. Miloš Sikimić i Marko Vučetić pogađali su mrežu Glasinca u nastavku utakmica ali trijumf, rezultatom 4:3, pripao je Sokočanima.

U narednom kolu futsaleri Glasinca dočekaće ekipu Ljubinja, a sastavu Nevesinja u goste stiže KMF „Tango“ iz Istočnog Sarajeva.

Glasinac 4 : 3 Nevesinje
Ljubinje 11 : 8 Ugljevik
Leotar 5 : 1 Beli anđeo
Jahorina 4 : 2 Tango